wybór operatora interentowego

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adek

wybór operatora interentowego

Post autor: adek »

Witam drodzy Forumowicze :zdrowko:

Otóż, kończy mi się umowa na internet radiowy z moim dostawcą i chcę przejśc na łącza ADSL.
Teraz tylko na jaką ofertę się zdecydowac. Obecny internet to 512kb/s za 61 zł miesięcznie. Swego czasu miałem neo 256 bardzo dawno temu.... teraz tel stacjonarny jest w Netii ( dawniej Tele2). Zastanawiam się czy warto wziąć internet 1Mb/s w netii na 24 miesiące, czy może orange freedom także na 24 m. Interesuje mnie najtańsze rozwiązanie. A i teraz abo telefoniczny to jest 42, 70zł zamierzam przejść na tp plan socjalny za ok 30 zł. I czy na tym planie szła by netia albo orange freedom??

Z góry dzięki.
Pozdrawiam :papa:
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: wybór operatora interentowego

Post autor: Patryk »

adek pisze:I czy na tym planie szła by netia albo orange freedom??
Tak.
I Orange Freedom to chyba najlepsze rozwiązanie,bo TP nie robi z tym kłopotów,takich,jakie robi niezależnym operatorom.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: wybór operatora interentowego

Post autor: Jo_gurt »

Patryk_ pisze:I Orange Freedom to chyba najlepsze rozwiązanie,bo TP nie robi z tym kłopotów,takich,jakie robi niezależnym operatorom.
Tak jest. Chyba, że walczysz o jakieś zasady to bierz coś niezwiązanego z TPSA ;) Ja lubię Netię, bo wywodzi się z Lublina ;) Ale niestety widzę, że wraz ze wzrostem rozmiarów przybliża się w funkcjonowaniu do klockowatych molochów.
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: wybór operatora interentowego

Post autor: Patryk »

Jo_gurt pisze:Ale niestety widzę, że wraz ze wzrostem rozmiarów przybliża się w funkcjonowaniu do klockowatych molochów.
A po przejęciu Tele2 zaczyna działać jak Tele2 w kwestii marketingu bezpośredniego - IMHO żenada na całego
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: wybór operatora interentowego

Post autor: Jo_gurt »

Patryk_ pisze:marketingu bezpośredniego
Heheh, niezły eufemizm :hyhy:
ODPOWIEDZ