Karta SE gc79

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Pablo

Karta SE gc79

Post autor: Pablo »

Nie mogę straszyć innych przyszłych użytkowników sieci bezprzewodowej ale karta SE GC79 to straszny kupex który teoretycznie działa w GPRS-ie , ale nie działa , to badziewie nie ma antenki i zasięgu nawet dla mułowatego GPRS-u , piszę z Wrocławia i sądziłem że sieć Plus w myśl sloganu internet jest wszędzie udostępnia w pełni swoje usługi , no ale nie z opisanym przeze mnie ustrojstwem.
Jaro

Re: Karta SE gc79

Post autor: Jaro »

Nie,nie może tylko właśnie ostrzegaj.Płacenia im abo przez 12/24 miesiące za złom leżący w szufladzie to chyba nieporozumienie.Najwyższa pora aby właczając usługę do swojej oferty pamiętali o tym aby działała. A teraz to jest tak jak z TVP-biorą abo ,nieważne czy oglądasz czy nie,a zwłaszcza te rejony Polski gdzie praktycznie odbiór podstawowych programów jest na granicy sygnału/ogladania.
Gość

Re: Karta SE gc79

Post autor: Gość »

Też mam ten modem, najpierw sporo problemów z zainstalowaniem (Win 98), potem przesiadka na Win 2000, i transfery nie przekraczające 10 kb, a mieszkam w sporym mieście...
Iushiban
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-10-29, 00:15

Re: Karta SE gc79

Post autor: Iushiban »

Popieram... Totalny szmelc. Podobnie jak mój przedmówca. Najpierw problemy instalacyjne a później wolny transfer. Może stanowić alternatywe dla ludzi którzy nijak niemoga sobie w mieście zalożyć innego rodziaju sieci.
adigit

gs79 naprawde do d..y

Post autor: adigit »

Ja walcze z Plusem juz 3 miesiace bo nie mam <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> zasiegu, skladalem juz kilka reklamacji a oni ciągle swoje, uprzedzam jesli mieszkasz gdzies na wsi nie bierz Iplus bo sie strasznie wkąpiesz.
PawełB
Stały użytkownik forum
Posty: 92
Rejestracja: 2006-04-19, 15:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Karta SE gc79

Post autor: PawełB »

Prawdopodobnie macie kłopoty z kartą sim. Już o tym pisałem na forum. Niektóre typy kart ne współpracują z tym modelem karty. Posiadam GC79 i po wymianie karty sim jest wszystko ok. Karta działa mi bez zarzutu.
iPlus Huawei E630
Samsung Z370
bbart
Stały użytkownik forum
Posty: 83
Rejestracja: 2005-12-25, 01:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karta SE gc79

Post autor: bbart »

PawełB pisze:Prawdopodobnie macie kłopoty z kartą sim.
Lub posiadacie notebooki z procesorami AMD. Niestety SE źle lub w ogóle nie współpracują z notkami wyposażonymi w procesory AMD. Sam tak miałem i byłem zmuszony do zmiany modemu na inny.
Acer Aspire 3003WLMI: Sempron 3000+ (1800 MHz), 1024 MB RAM, 80 GB HDD, matryca 15,4', iPlus na Samsung SGH-X700 (EDGE klasy 10)
yamato
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2006-06-02, 14:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Karta SE gc79

Post autor: yamato »

ja klopotow z zasiegiem nie mam i nie mialem zadnych

mieszkam we Wrocławiu i jest ok.
2 dni temu jadac pociagiem do Leszna tez nie mialem klopotu z zasiegiem
eclipse
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2006-03-07, 11:17
Lokalizacja: bierzwnik

Re: Karta SE gc79

Post autor: eclipse »

Ja mieszkam na wsi i jakoś mi ten modem/karta chodzi, nie narzekam,tzn. jak do tej pory nie narzekałem, bo ostatnio strasznie mi transfer spadł. Może ktoś wie dlaczego?? Nie sądzę zebym przekroczył limit. 8) peace 8)
SE GC79, iPlus
Prawie jak internet...

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ