sposób na SE :D

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
newt0n

sposób na SE :D

Post autor: newt0n »

UWAGA za moje niefachowe terminy przepraszam i uprzedzam :D
jestem urzytkownikiem modemu se gc 75e niestety jak wszyscy pewnie wiecie nie działa on zbyt stabilnie na procesorach AMD co ciekawe na INTELach też nie dziala wzorowo miałem okazje sprawdzic i prawde mówiąć to na AMD działa lepiej bo na INTELU <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie działał :D słyszałem ze problem w tych modemach wynika z ich poboru mocy nie wiem czy dostają go za duzo czy za mało ze tak działają niestabilnie(i tu sytuacja by sie zgadzała bo pobór mocy w tych prockach jest rózny moze producent SE zaleca INTELA bo ich procek pobiera go mniej ???) ale jednym z sposobów według mnie <uwaga nie sprawdzałem i nie jestem jakims specjalistą>byłoby zmiana częstotliwosci z 900mhz na jakąś inną niepamietam dokładnie jakie są parametry jest napisane na modemie nie bedę go wyjmował z laptopa zeby to sprawdzic :D ale ogólnie chodzi mi oto ze przy zmianie czestotliwosci zmienia sie pobór mocy tak pisze na modemie. Czy znacie inne sposoby na polepszenie działania/stabilnosci modemów SE aha i jeszcze jedno podczas gdy kupowałem modem mowiono mi ze mozna <font color="#FF00FF"><b>»»znaleźć««</b></font> na stronie producenta specjalne sterowniki do tego by modem lepiej współpracował z AMD niestety szukałem i nic nie znalazłem moze ktos słyszal lub ma link do tego sterownika ??
ODPOWIEDZ