Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
damianek

Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: damianek »

Witam kupiłem adapter bluetooth billiontona (z antenką ) na USB zainstalowałem oprogramowanie (bluesoleil) dołączone na płytce i sterowniki, program widzi mój telefon tylko nie może wykryć usług (nie raz wykryje) ale nie moge sie połączyć z internetem prosze o odpowiedz jak mam to skonfigurować mam karte iPlusa. prosze o pomoc pozdrawiam
Gość

Re: Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: Gość »

jak masz xp z SP2 to odinstaluj sterowniki bt, xp z sp 2 sam wykrywate urządzenie
damianek

Re: Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: damianek »

Anonymous pisze:jak masz xp z SP2 to odinstaluj sterowniki bt, xp z sp 2 sam wykrywate urządzenie
Niestety to nie pomaga widnows znalazł swoje strowniki ( 3 ) ale jak instaluje obojętnie który to pisze że nie może zainstalować bo wystąpił problem w instalacji usług :( prosze o pomoc
maro56
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2005-12-20, 15:11
Lokalizacja: Legionowo

Re: Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: maro56 »

zainstalui program NOKIA PC SUITE 6,7. JEST WERSIA PL.JEST NA PŁYCIE CD DOŁĄCZONĄ DO TELEFONU .POSZUKAJ W INTERNECIEnajnowsza to 6,7 .odinstalui sterowniki bluta!!!
damianek

Re: Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: damianek »

maro56 pisze:zainstalui program NOKIA PC SUITE 6,7. JEST WERSIA PL.JEST NA PŁYCIE CD DOŁĄCZONĄ DO TELEFONU .POSZUKAJ W INTERNECIEnajnowsza to 6,7 .odinstalui sterowniki bluta!!!
Próbowałem i sterowniki windowsa xp jak sie instalują na bluetooth to wyskakuje błąd że nie można zainstalować usług
michallll

Re: Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: michallll »

moze wpisujesz gdzies blednie jakis numer albo cos?? ja od kilku lat korzystam przez nokie 7650 + bluetooth, streowniki standardowe z windowsa nigdy nie mialem zadnych problemow. nigdy nie istalowalem zadnego oprogramowania od nokii nawet. obecnie korzystam z simdaty plusa. jak cos to moge pomoc: [email protected]
damianek

Re: Nokia 6230 bluetooth iPlus nie moge sie połaczyc z internete

Post autor: damianek »

michallll pisze:moze wpisujesz gdzies blednie jakis numer albo cos?? ja od kilku lat korzystam przez nokie 7650 + bluetooth, streowniki standardowe z windowsa nigdy nie mialem zadnych problemow. nigdy nie istalowalem zadnego oprogramowania od nokii nawet. obecnie korzystam z simdaty plusa. jak cos to moge pomoc: [email protected]
Wpisuje wszystko poprawnie, korzystam z połączenia przez IRDA i jest wszystko ok tylko bluetooth nie działa (nie może wyszukać usług) nie mam pojęcia dlaczego tak jest:( sterowniki windowsa nie chca zainstalowac bluetooth bo jest napisane że "nie można zainstalować usług"
ODPOWIEDZ