Bluesoleil i urządzenia.

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ibanez
Stały użytkownik forum
Posty: 75
Rejestracja: 2006-10-21, 06:35
Lokalizacja: Warszawa

Bluesoleil i urządzenia.

Post autor: ibanez »

Wiek ktoś jak usunąć nie istniejące już urządzenia z tego otoczenia piłeczki w tym programie?
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Bluesoleil i urządzenia.

Post autor: Jaco »

Po prostu usuń sparowanie tego urządzenia.Uruchom BT Klikasz Moje BT dalej Zabezpieczenia i tam klikasz Usuń Sparowanie wybranego <font color="#FF00FF"><b>»»urządze««</b></font>.
ibanez
Stały użytkownik forum
Posty: 75
Rejestracja: 2006-10-21, 06:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bluesoleil i urządzenia.

Post autor: ibanez »

Jaco pisze:Po prostu usuń sparowanie tego urządzenia.Uruchom BT Klikasz Moje BT dalej Zabezpieczenia i tam klikasz Usuń Sparowanie wybranego <font color="#FF00FF"><b>»»urządze««</b></font>.
Ale te urządzenia nie są sparowane.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Bluesoleil i urządzenia.

Post autor: Jaco »

Skoro nie są sparowane to je wyłącz przed podłączeniem BT do kompa.Bo wówczas kiedy będą miały uruchomioną funkcję to zawsze BT je znajdzie.A możesz napisać jakie urządzenia chcesz usunąć.Co takiego wyświetla BT.Zrób sceren.
ibanez
Stały użytkownik forum
Posty: 75
Rejestracja: 2006-10-21, 06:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bluesoleil i urządzenia.

Post autor: ibanez »

Jaco pisze:Skoro nie są sparowane to je wyłącz przed podłączeniem BT do kompa.Bo wówczas kiedy będą miały uruchomioną funkcję to zawsze BT je znajdzie.A możesz napisać jakie urządzenia chcesz usunąć.Co takiego wyświetla BT.Zrób sceren.
O to chodzi, że tych urządzań już nie ma fizycznie w zasięgu.
To są 2 telefony i laptop.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Bluesoleil i urządzenia.

Post autor: Jaco »

Dziwne to co opisujesz.U mnie gdy włączam BT to nie mam żadnego sprzetu.Odświez usługi i tego co nie ma nie powinno być.Jak nie to zainstaluj ponownie BT.
ODPOWIEDZ