MODEM EMEM SURF

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

dobrze ,że jest taka strona,ja kupiłam internet 500 w plusie z modemem emem surf,bardzo długo miałam z nim problemy,bez przerwy zrywałmi transmisje i potem nie mogłam go uruchomic,może ktos miał z nim podobne problemy,napiszcie bo w dziale technicznym nie potrafili mi pomóc
ertes

Re: MODEM EMEM SURF

Post autor: ertes »

WITAM
Kumpel miał ten sam problem wziął kompa do sklepu to był Vobis i tam mu zainstalowali jak już wszystko działało zrobili mu kopie sytemu i ma spokój zależy na kogo sie trafi
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

dzięki za odpowiedz,mój komputer tez był u mechanika,zainstalowali mi co mogli i nic nie pomogło,ze strony producenta sciągnełam sterowniki i jest o niebo lepiej ale nie na tyle dobrze ,żeby sie cieszyc,modem oddałam do serwisu i nie uznali mi usterki,umowe mam podpisaną na 24 miesiące i tak sobie myśle ,że nie warto było
danvoo

Re: MODEM EMEM SURF

Post autor: danvoo »

Może to nie wina modemu, ale słabego zasięgu? Korzystam wprawdzie z innego (Mobilebox), ale też miałem straszne problemy dopóki nie
1) zainstalowałem programu do komunikacji od producenta sprzętu zamiast tego od operatora sieci i
2) nie dokupiłem anteny zewnętrznej (koniecznie!).

Teraz śmiga, aż miło (oczywiście jak na swoją klasę i GPRS).

pozdrawiam
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

zasięg raczej mam dobry,bo nadajnik mam blisko,ale program może byc zły,od jakiegoś czasu prosze producenta o wysłanie mi nowego programu i sterowników ale najpierw obiecał,że wysle ,a teraz nie odzywa sie ,nawet jak pisze meile do niego.Aoperator umył od tego ręce,ja mam płacić abonament i nic ich nie obchodzi,że nie moge korzystac
danvoo

Re: MODEM EMEM SURF

Post autor: danvoo »

Mimo wszystko inwestycja w antenę zewnętrzną mogłaby pomóc. Akurat do tego modemu anteny chyba są łatwo dostępne (bo o ile pamiętam ma on standardowe gniazdo SMA). Na Twoim miejscu zaryzykowałbym te 50-70zł. Jest duża szansa, że pomoże, a jak nie to odsprzedasz na Allegro.
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

Dzieki,<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> skorzystam z rady,w moim wypadku trzeba łapać sie wszystkiego,jak pomoże to napiszę
ertes

Re: MODEM EMEM SURF

Post autor: ertes »

A może ten komp ma procka amd i dlatego nie chodzi czy w opisie modemu nic na ten temat ni pisze
Grażyna

Re: MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

<font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> co to jest,ale w opisie jest napisane,ze instalacja jest prosta z płyty,w dziale technicznym tez mi mówili ,ze on musi chodzic,zmienialismy ustawienia w moim komputerze i nie wiele to pomogło.Zmiana sterowników polepszyła transmisje,zaczął działac o wiele stabilniej ale czy dobrze?Mysle,że nie
Gość

Re: MODEM EMEM SURF

Post autor: Gość »

Z AMD nie współpracują tylko modemy SONY ERICSON, emem surf teoretycznie powinien śmigać z AMD.Niestety u mnie takze występują duże problemy z tym badziewiem.
GRAZYNA

MODEM EMEM SURF

Post autor: GRAZYNA »

mije problemy wreszcie sie skonczyly i to juz jakis czas temu, pomogły sterowniki,które sciągnelam z www.e-mem.pl ,chodzi mi jak powinien i nie zrywa połaczenia,strony otwierają sie w miare szybko ale jest stabilnie,polecam wszystkim sciągniecie sterowników ,nie kosztuje nic a może pomóc :!:
ODPOWIEDZ