Resetowanie routera (jak szybciej)

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bogi123
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2009-02-06, 17:05
Lokalizacja: Okolice - Ełku

Re: Resetowanie routera (jak szybciej)

Post autor: bogi123 »

DIGITALL!!Dzięki za program do resetowania jest bardzo przydatny ...:papa:
Awatar użytkownika
Digitall
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 222
Rejestracja: 2006-06-18, 10:37
Lokalizacja: PL/podkarpackie

Re: Resetowanie routera (jak szybciej)

Post autor: Digitall »

Cześć, jak będę miał czas to go troszkę poprawię, bo był robiony na szybko (bardzo szybko)..
Odliczanie jest po to, żeby sam się wyłączył, bo nie wiem jeszcze jak operować pewnymi kontrolkami które nie mają metod które bym chciał eg. WebBrowserem.. Jak również nie wiem, jak inaczej wymusić pytanie o hasło - u mnie nie zapamiętywał.

Aktualnie uczę się czegoś innego i mam kilka projektów na uczelni (Java i C#) i dlatego brakuje mi czasu, ale jak to poprawię to dam znać / umieszczę nową wersję, będzie Freeware. Może nawet zaimplementuję wersję siedzącą na pasku zadań obok zegara, jeśli ktoś by potrzebował, tylko nie wiem na kiedy to zrobię - patrz wyżej. Generalnie mam dużo pomysłów na to, ale BARDZO mało czasu..

Platforma to MS Visual Studio - C# - można pobrać ze strony M$, gdyby ktoś chciał się pobawić w wersji Express. Programowanie BARDZO wciąga.. tylko czasem niektóre problemy dobijają.. :papa:
Aktualnie: bez limitu! [6Mbps ADSL] (((WiFi))) [Domowy LAN + (((WiFi)))]
Było: CSD, GPRS, EDGE, CDMA... same limity..
Awatar użytkownika
wilq
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2007-07-31, 16:30
Lokalizacja: Podlasie, PL

Re: Resetowanie routera (jak szybciej)

Post autor: wilq »

Oczywiście najszybciej włącznikiem bo programowo trzeba czasem parę razy żeby podziałało...
ODPOWIEDZ