Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
jonylee
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2015-12-06, 08:47
Lokalizacja: Józefosław

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jonylee »

Mam takie pytanko od 3-4dni RBM zamula masakrycznie, często zrywa połaczenie etc. transfer niemal jak w Aero2.
Z tego co widzę na routerze ostro spadł mi sygnał z -65dBm do -85dBm - i tak od tych kilku dni się trzyma. Mam też telefon z kartą Play (3G) i tutaj internet także działa fatalnie.
Czy mogę coś zrobić obawiam się, że jako posiadacz RBM pewnie zostanę spuszczony na drzewo na infolinii?
Moja lokalizacja to Józefosław ok. Warszawy.
DOVADO TINY AC + HUAWEI E3372h-153 + RBM5
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26174
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: wojteks »

Czyżby wakacje się zaczęły?
Nie pomagam na PW!
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: eddie »

Być może u Ciebie doszedł efekt zwiększonej "antyterrorystycznej" rejestracji kart SIM i bonusu 10 GB. Warto do nich się zwrócić z pytaniem, dlaczego sygnał się pogorszył. Może jakaś konserwacja nadajnika?
Ja mam cały czas dobry sygnał. Właśnie rozpocząłem drugi 100-dniowy cykl po doładowaniu za 50 zł. Nie wiem co zrobić z pieniędzmi na koncie innej karty z taryfą "Play Internet na Kartę", bo nie można tam zmienić taryfy, a SMS Premium zablokowane na stałe przez operatora. Prawdopodobnie będę musiał na siłę wygadać i wy-SMS-ować.
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MobNotHeavyUser »

eddie pisze:Nie wiem co zrobić z pieniędzmi na koncie innej karty z taryfą "Play Internet na Kartę", bo nie można tam zmienić taryfy, a SMS Premium zablokowane na stałe przez operatora.
Mówisz o koncie promocyjnym, czy zwykłym? Jeśli zwykłym, to włącz sobie jakąś usługę (nocny transfer, nielimitowane weekendy, itp.). Pieniążki powoli zlecą, a przynajmniej będziesz miał z tego jakiś pożytek.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: eddie »

Chodzi o to, że tej karty SIM "Play Internet Na Kartę" teraz nie używam. Leży nieużywana. Połączenia wychodzące zablokowane a ważność przychodzących to około 25 dni. Wtedy będę musiał doładować aby nie stracić środków. Jeśli doładuję za 125 zł, to dostanę około 35 GB ważne na 5 miesięcy, a na koncie złotówkowym będzie ok. 250 zł.
Wszelkie usługi obniżające koszty na razie mijają się z celem, bo te 35 GB będzie ponad miarę. Liczę na to, że sieć Play doda jakieś inne płatne usługi, które będą potrzebne, bo obecnie dostępne są mi niepotrzebna.
Obecnie cały internet idzie na innej karcie SIM z taryfą "RBM 5" co jest dużo tańsze i wygodniejsze (nie muszę pilnować, czy minęła godzina 9.00). Myślałem, że promocja "Darmowy LTE w RBM" skończy się niedługo, ale wychodzi na to, że jeszcze trochę potrwa. Nie wykorzystuję tych 100 GB nawet w połowie, bo jakoś mało czasu na filmy, a kolekcjonować na zapas nie zamierzam. Wykorzystuję ok. 30-40 GB miesięcznie.
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MobNotHeavyUser »

eddie pisze:Połączenia wychodzące zablokowane a ważność przychodzących to około 25 dni. Wtedy będę musiał doładować aby nie stracić środków
Właśnie tak się zastanawiam. Też mam jedną kartę chwilowo nieużywaną, ale z taryfą głosową Play na kartę. Mam na niej ponad 100zł, a połączenia wychodzące gdzieś do połowy lipca. Czy muszę ją doładować, żeby nie stracić tych środków, czy mogę np. zostawić tą kartę w szufladzie i po kilku miesiącach, jak będzie mi potrzebna, znowu zrobić doładowanie za 50zł? Nie jestem pewien, czy pieniążki nie przepadną po wygaśnięciu ważności konta.
Ostatnio zmieniony 2016-06-27, 19:44 przez MobNotHeavyUser, łącznie zmieniany 1 raz.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
Awatar użytkownika
Kozak_Barabasz
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2016-04-25, 21:01

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Kozak_Barabasz »

Chyba najlepszą opcją na stracenie kaski to albo jakieś serwisy w necie (np. chomikuj), albo SMSy do Radia zet bo teraz 400tys zł :D
Tylko trzeba wyciągnąć kartę z modemu i włożyć ją do zwykłego fona na czas dzwonienia :D
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MobNotHeavyUser »

Kozak_Barabasz pisze:Chyba najlepszą opcją na stracenie kaski to [...] SMSy do Radia zet bo teraz 400tys zł :D
Wierzysz w fatamorganę? Jeśli wysyłać SMSy premium, to lepiej takie o treści "pomoc" na jakieś fundacje dla chorych dzieci, przynajmniej zrobisz dobry uczynek. ;)
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
Awatar użytkownika
Kozak_Barabasz
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2016-04-25, 21:01

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: Kozak_Barabasz »

Przyznaję rację- to jeszcze lepsza opcja :ok:
jonylee
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2015-12-06, 08:47
Lokalizacja: Józefosław

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jonylee »

wojteks pisze:Czyżby wakacje się zaczęły?
Ale w wakacje sporo ludzi wyjeżdża, powinno więc być wręcz lepiej...
Odrobinę się wczoraj poprawiło sygnał w miarę stały na poziomie 54%.
eddie pisze:Być może u Ciebie doszedł efekt zwiększonej "antyterrorystycznej" rejestracji kart SIM i bonusu 10 GB. Warto do nich się zwrócić z pytaniem, dlaczego sygnał się pogorszył. Może jakaś konserwacja nadajnika?
Ja mam cały czas dobry sygnał. Właśnie rozpocząłem drugi 100-dniowy cykl po doładowaniu za 50 zł. Nie wiem co zrobić z pieniędzmi na koncie innej karty z taryfą "Play Internet na Kartę", bo nie można tam zmienić taryfy, a SMS Premium zablokowane na stałe przez operatora. Prawdopodobnie będę musiał na siłę wygadać i wy-SMS-ować.
Najbardziej się skłaniam do tego, że coś majstrowali i spartolili. Dziś rano (4:00) spać nie mogłem i zapuściłem speedtesta i max to 18Mb/s :(
Wcześniej to spokojnie rano wyciągałem 70Mb/s. Tak więc czynnik wakacyjny raczej odpada, bo o 4:00 ilość ludzi na BTS jest pewnie żadna.
DOVADO TINY AC + HUAWEI E3372h-153 + RBM5
arczi69
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-28, 14:46

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: arczi69 »

jonylee pisze: Najbardziej się skłaniam do tego, że coś majstrowali i spartolili. Dziś rano (4:00) spać nie mogłem i zapuściłem speedtesta i max to 18Mb/s :(
Wcześniej to spokojnie rano wyciągałem 70Mb/s. Tak więc czynnik wakacyjny raczej odpada, bo o 4:00 ilość ludzi na BTS jest pewnie żadna.
a nowy regulamin Darmowe LTE czytales? obowiauje od 07.06.2016

pozrdrawiam
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4022
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: radius »

Ja nie, ale chętnie poczytam. Wstaw jeśli masz pod ręką.
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
arczi69
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-28, 14:46

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: arczi69 »

radius pisze:Ja nie, ale chętnie poczytam. Wstaw jeśli masz pod ręką.
http://tiny.pl/gr7vj

ciekawy wpis to.
Operator dokłada wszelkich możliwych starań w celu zapewnienia jak najlepszej jakości połączenia transmisji danych dla klient
ów P4. Przez jakość rozumie się tu stabilność połączenia z siecią, prędkość transmisji wysyłania i pobierania danych. W ramach usługi „Darmowy Internet LTE”, w trakcie 30 dniowego okresu ważności usługi prędkość transmisji danych wynosi maksymalnie 15 Mb/s w przypadku danych pobieranych i 5 Mb/s w przypadku danych wysyłanych, w technologii LTE i HSPA+. Operator zastrzega sobie prawo do obniżenia prędkości
transmisji danych danemu Użytkownikowi po przekroczeniu przez niego 100 GB transmisji danych w technologii LTE. W takim przypadku do
końca okresu w którym usługa jest aktywna, Użytkownik będzie miał możliwość pobierania i wysyłania danych w technologii LTE z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż 2 Mb/s (górna
granica prędkości) w przypadku danych pobieranych, oraz nie więcej niż 384 kb/s ( górna granica prędkości) w przypadku danych wysyłanych pod
warunkiem, że nie spadła prędkość transmisji danych w związku z wykorzystaniem limitu transmisji danych z pakietów dostępnych w ramach
Ofert Red Bull MOBILE na kartę i Red Bull MOBILE na kartę II. Zastrzeżenie to dotyczy wyłącznie sytuacji, w której wyjątkowo intensywne korzystanie z transmisji danych w godzinach największego obciążenia Sieci Telekomunikacyjnej może w istotny sposób wpływać na pogorszanie jakości połączeń transmisji danych dla pozostałych użytkowników Sieci Telekomunikacyjnej.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6553
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

Ale co w tym dziwnego :) ??

Od zawsze w RBM ( Darmowe LTE ) był zapis że mogą zrobić lejek i że max prędkość może wynosić 15 Mb/s

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
radius
** Moderator **
Posty: 4022
Rejestracja: 2014-09-15, 11:13

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: radius »

Jak słusznie zauważył @onken ten zapis już był w czasie, gdy RBM nie przekraczało iluś tam Mb/s (niestety nie pamiętam ilu). Później blokadę zdjęto i można było się rozpędzić do 75 Mb/s. A teraz jak wiadomo działa i na stacjach z agregacją. Postęp poszedł do przodu, a zapis pozostał :)
Wyszukiwarka usług szerokopasmowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=30&t=55724
Identyfikacja stacji bazowych: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=14&t=46043
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6553
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

@radius

Zapis chyba powrócił bo z tego co mi się wydaje jakiś czas go nie było, ale był tez kiedyś zapis ze limit to 200 GB a nie 100 GB :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
eddie
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 210
Rejestracja: 2007-11-01, 15:08
Lokalizacja: Warszawa-Targówek

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: eddie »

MobNotHeavyUser pisze: Czy muszę ją doładować, żeby nie stracić tych środków.
Najlepiej sprawdzić w regulaminie.
Jeśli połączenia przychodzące zostaną zablokowane, to środki prawdopodobnie przepadną.
Ustaw na karcie "rok ważności konta" i doładuj za 5 zł. Wtedy będzie ważne rok plus jakiś okres na poł. przychodzące.

Ja u siebie straciłem ważność połączeń 9.04.2016 i kwota nadal jest na koncie. Niedługo skończy się ważność na poł. przychodzące, więc muszę załadować z jednodniowym wyprzedzeniem, aby nic nie stracić.

Najgorzej jest w Orange, bo tam pieniądze przepadają już po 5 dniach od utracenia ważności połączeń wychodzących i nie ważne że konto jest jeszcze ważne kilka miesięcy.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19231
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Pierwszy regulamin usługi DIL http://play.pl/resources/pdf/2013/Regul ... 122013.pdf
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MobNotHeavyUser »

eddie pisze:Najgorzej jest w Orange, bo tam pieniądze przepadają już po 5 dniach od utracenia ważności połączeń wychodzących i nie ważne że konto jest jeszcze ważne kilka miesięcy.
Wiesz, że jakoś mnie to nie dziwi. ;)

A więc nic konkretnego się nie zmieniło w regulaminie DIL. Jedyna różnica, jaką zauważyłem, to brak taryfy RBM edycja specjalna. Czy ktoś pamięta, co to była za taryfa?
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jarek7714 »

MobNotHeavyUser pisze: A więc nic konkretnego się nie zmieniło w regulaminie DIL.
Różnica jest znacząca (z tym że nastąpiło to już wcześniej-redukcja 200GB na 100GB, no i tego lejka 15Mbps przez długi czas nie było), nie zmienia to faktu że oferta nadal jest dumpingowa i dzieli klientów na 2 kategorie. :dobani:
jareq
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19231
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Dawno to było "Zestaw Startowy Red Bull MOBILE na kartę (edycja specjalna) zostanie przekazany widzom zawodów Red
Bull X-Fighters odbywających się w dniu 6 sierpnia 2011 r. na Stadionie Miejskim w Poznaniu oraz
widzom transmisji zawodów na żywo w wybranych kinach sieci Multikino w całej Polsce" . Doładowany za 50 zł przedłużał konto o 150dni. Jestem wielokrotnym z tytułu posiadania kilku kart RBM z DIL klientem lepszego sortu. I nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia. A Play dba o klientów pierwszego sortu i zafundował mi za rejestrację kart RBM na kartę oraz RBM 7MNP kolejny RWK. :hurra: Retoryczne pytanie czy któryś z operatorów traktuje wszystkich klientów jednakowo? Odpowiem sam,nie. Znam takich co maja taryfy sprzed kilkunastu lat i żaden operator nie informuje ich ani nie zmusza do zmiany na korzystniejsze. Są sobie sami winni , nie śledzą ofert, nie czytają informacji, podobnie jak klienci Play, którzy chcą płacić abonament. Ich wola, kto im zabroni. To ich pieniądze. W dzisiejszym Świecie to norma , brak wysiłku umysłowego skutkuje wyższymi kosztami.
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MobNotHeavyUser »

jarek7714 pisze:[...]no i tego lejka 15Mbps przez długi czas nie było
Jak to? :orany: Znaczy, że teraz przycięli do 15Mb/s ? Jeszcze tydzień temu robiłem testy i hulało mi ponad 35.
Ostatnio zmieniony 2016-06-28, 20:44 przez MobNotHeavyUser, łącznie zmieniany 1 raz.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jarek7714 »

matek451 pisze: Retoryczne pytanie czy któryś z operatorów traktuje wszystkich klientów jednakowo? Odpowiem sam,nie. Znam takich co maja taryfy sprzed kilkunastu lat i żaden operator nie informuje ich ani nie zmusza do zmiany na korzystniejsze. Są sobie sami winni , nie śledzą ofert, nie czytają informacji, podobnie jak klienci Play, którzy chcą płacić abonament. Ich wola, kto im zabroni. To ich pieniądze. W dzisiejszym Świecie to norma , brak wysiłku umysłowego skutkuje wyższymi kosztami.
Zgadza się, ale to nie skutkuje spadkiem jakości usługi dla innych abonentów (a tutaj taki jest skutek i też coraz większa liczba rozwścieczonych klientów którzy dowiadują się o tym). Mimo strachu wielu że od czerwca wyłączą tą usługę, byłem przekonany i jestem że tego nie zrobią (natomiast jest wysoce prawdopodobne, że zaczną włączać lejki 15Mbps i że nie pozwolą na agregację pasma przy tej ofercie). Zresztą ta oferta nie jest już problemem w dużych miastach, gdzie działa LTE800/1800/2100 i punktowo LTE2600MHz, natomiast w małych aglomeracjach na sieci LTE Play w godzinach szczytu tj. drugie Aero2, żeby w ogóle utrzymać się z ofertą sprzedaży w stosunku do konkurencji, muszą znacząco odświeżyć ofertę abonamentową i pomyśleć o usługach dodatkowych typu publiczny IP, bez tego skończą jako przystawka Plusa lub Orange. :)
jareq
Awatar użytkownika
MobNotHeavyUser
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 193
Rejestracja: 2015-07-01, 09:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: MobNotHeavyUser »

jarek7714 pisze:muszą znacząco odświeżyć ofertę abonamentową i pomyśleć o usługach dodatkowych typu publiczny IP, bez tego skończą jako przystawka Plusa lub Orange. :)
Zdecydowanie się zgadzam. Ten stały, publiczny IP przydałby się każdemu, kto ma np.monitoring w domu albo chciałby sobie postawić serwer FTP. Chciałbym, żeby Play wprowadził kiedyś coś takiego również do ofert na kartę.
Huawei E5186s-22a + Sorensen 17dB MIMO 1800MHz| RBM5
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6553
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: onken »

nikt dla ofert na karte nie ma takiej uslugi i pewnie nie bez powodu. Po lutym 2017 mozliwe ze cos sie zmieni, lub nie, bo to jakis magnes dla operatora by jednsk kupic abonament :-)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19231
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

Obawiam się, że będzie odwrotnie i usługa publicznego, stałego czy dynamicznego IP z dostępem z zewnątrz stanie się rarytasem dostępnym tylko dla firm , oczywiście dodatkowo płatnym. A co do stawiania serwerów przez klientów to operatorom mobilnym to nie w smak. Monitoring przechodzi już na rozwiązania P2P lub w chmurze i to jest jego przyszłość. Podobna tendencję czyli podgląd przez chmurę udostępniają producenci serwerów domowych NAS. Co RBM i DIL to przez pierwsze 9 m-cy przycinali i nie było źle jak na internet za śmieszną kasę. Jeśli teraz zastosują to samo to nie ma co płakać, choć ludzie jak się przyzwyczają a im się coś ogranicza to zaraz lament. U mnie póki co praży na LTE-A(1800+800) tak http://www.speedtest.net/my-result/5438451546
dawidb3
Stały użytkownik forum
Posty: 120
Rejestracja: 2014-10-20, 20:00
Lokalizacja: Kielce

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: dawidb3 »

A jak sprawdzić czy działa agregacja łącza? I jakiego routera użyć?
jonylee
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2015-12-06, 08:47
Lokalizacja: Józefosław

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jonylee »

U mnie koszmaru ciąg dalszy - RBM działa na poziomie Aero2.
Czy zamontowanie anteny coś poprawi?
I jeszcze takie pytanko czy w PlayLTE można by liczyć na lepsze transfery niż na RBM?

Jak widzę osiągi na speedtest jakie ma matek451 to mi ręce opadają przy moich max 2Mb/s :(
DOVADO TINY AC + HUAWEI E3372h-153 + RBM5
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19231
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: matek451 »

a nie dostałeś prypadkiem lejka 2mb/s po przekroczeniu 100 lub więcej GB?
jonylee
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2015-12-06, 08:47
Lokalizacja: Józefosław

Re: Uruchomienie Redbull Mobile 100GB

Post autor: jonylee »

matek451 pisze:a nie dostałeś prypadkiem lejka 2mb/s po przekroczeniu 100 lub więcej GB?
Na 100% nie.
Wyrabiam miesięcznie max 50-60GB. Koszmar się zaczął jak minęło 3 miesiące od pierwszej aktywacji doładowałem ponownie 50zł i zonk.
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to siła sygnału podawana w routerze było: -55dB a teraz mam: -88dB.

Do masztu Play mam jakieś 850m bez większych przeszkód po drodze.
DOVADO TINY AC + HUAWEI E3372h-153 + RBM5
Zablokowany