HSDPA w środku lasu

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: ja.michal »

AT&T to taka TP USA. ;)
viktor
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 156
Rejestracja: 2008-04-14, 17:46
Lokalizacja: Wilkowyje

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: viktor »

SQ08 pisze:Ha, okazało się ze to wejście na antenę w moim 885 nie wyłamało się tak o po prostu!
Następna sprawa jest taka, ze należało rozwalić obudowę 885 na kawałki aby w ogóle się do tej płytki dostać.
:(
Nie sposób uwierzyć na kawałki. Po oględzinach sądzę że trzeba podważyć z boku na całej długości jednocześnie srebrną ramkę w kształcie litery U ramka ta jest wciskana na plastikowe bolce do obudowy. Przednia płytka obudowy z logo jest przyklejone do tej ramki
Nie ma takiej fantazji której wola i rozum ludzi nie zdołałby przekształcić w rzeczywistość
Awatar użytkownika
SQ08
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 694
Rejestracja: 2007-08-21, 21:20
Lokalizacja: Germany

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: SQ08 »

Wiem, moj 885 byl wlasnie tak otworzony jak napisales.
“The only problem with Microsoft is they just have no taste..and they don't bring much culture into their products.”

Steve Jobs.
szuki
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 177
Rejestracja: 2008-06-15, 16:27
Lokalizacja: Poland

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: szuki »

Niesamowita praca z tym masztem. Dopiero teraz przeczytałem ale jestem zdumiony. Wszystko się nadal sprawdza? Serdecznie pozdrawiam
szmyrek
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2007-10-24, 16:20
Lokalizacja: lasy pod Poznaniem

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: szmyrek »

Nadal się sprawdza , wytrzymuje wiosenne silne wiatry i nadal się rozwija i modernizuje , planuję w maju założyć antenę z bestpartnera Antena PANEL ULTRA 25 dBi UMTS (1900-2100) zakupiony prawie rok temu, śmiga plus i play . Generalnie jestem zadowolony z pomysłu. Pozdrawiam z lasu. :)
wiem że w tym temacie jeszcze jestem cienki. Powoli zdobywam doświadczenie
szuki
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 177
Rejestracja: 2008-06-15, 16:27
Lokalizacja: Poland

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: szuki »

To pozdrawiam i życzę dalszych udanych połączeń. Paradoksalnie mam nadajnik około 800 metrów a poziom sygnału w budynku 25% :)
dexter18

Re: HSDPA w środku lasu

Post autor: dexter18 »

Antenkę sobie zakup:)
ODPOWIEDZ