Problem z NEO :(

Wszystko na temat pozostałych metod dostępu do internetu, czyli łącza przewodowe (TPSA, Dialog, Netia).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
__Studnia__
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2008-12-01, 18:03
Lokalizacja: POlska

Problem z NEO :(

Post autor: __Studnia__ »

Witam od dluzego czasu zauwazylem ze internet zaczął tzw mulic . Mam podpisana umowe na predkosc 512 kb/s a sprawdzalem to strona www.speedtest.net wyzakazla mi predkosc internetu 170 kb/s. Internet chodzi tak nie zaleznie od pory dnia . Za pomoc dziekuje
Ostatnio zmieniony 2009-01-04, 20:00 przez __Studnia__, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z NEO :(

Post autor: Jo_gurt »

__Studnia__, na ile jest zsynchronizowany modem?
Czasem zwyczajnie linia się zdegraduje i takie jaja się dzieją. Próbowałeś technicznej party-line TPSA?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Problem z NEO :(

Post autor: krystianb »

A czy czasem nie masz jakiegoś niechcianego softu na kompie, który coś w tle pobiera??
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Problem z NEO :(

Post autor: Sundance_kid »

__Studnia__ ta strona bym sie nie sugerowala. Mam lacze dzielone na dwa komputery, dynamicznie a u mnie pokazywalo UL na poziomie 800 kb/s a drugi komp mial UL na poziomie podobnym. A w tamtym bylo wlaczone p2p. Przeszperaj forum, znajdziesz programy do pomiaru predkosci lacza. One moim zdaniem daja wieksza wiarygodnosc niz ta strona.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z NEO :(

Post autor: Jo_gurt »

Sundance_kid pisze:Mam lacze dzielone na dwa komputery, dynamicznie a u mnie pokazywalo UL na poziomie 800 kb/s a drugi komp mial UL na poziomie podobnym. A w tamtym bylo wlaczone p2p.
To akurat normalne jeśli test był przeprowadzony jeden po drugim bez wyłączania p2p ;)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Problem z NEO :(

Post autor: Sundance_kid »

Jo_gurt cos bardzo tam pochrzanilam. Chodzilo mi ot to, ze wedlug wskazan tego testu predkosci wyszlo, ze mam lacze 2 MBit a nie 1.
ODPOWIEDZ