Forex MetaTrader

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
robert73
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-02, 12:30
Lokalizacja: Warszawa

Forex MetaTrader

Post autor: robert73 »

Witam
Gram na giełdzie forex używam programu MetaTrader kupiłem laptopa żeby obserwować ruchy na giełdzie w pracy mieszkam warszawie stąd moje pytanie jakiego wybrać operatora nie orientuje się jakie ilości danych pobiera program.Stąd moje pytanie może ktoś wie w związku z tym jakiego wybrać operatora ?
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Forex MetaTrader

Post autor: Blido »

robert73 pisze:nie orientuje się jakie ilości danych pobiera program.
Niektóre firewalle (np PCTools Firewall) umozliwiają sprawdzenie ilości bajtów wysłanych i odebranych przez konkretne aplikacje. Jesli chcesz ogólnie wiedzieć ile zużywasz transferu, zainstaluj jakiś program do pomiaru ruchu, np. NetMeter.
robert73 pisze:Stąd moje pytanie może ktoś wie w związku z tym jakiego wybrać operatora ?
Może najpierw zdefiniuj swoje potrzeby. Czy będziesz z laptopem podróżował po Polsce? W takim wypadku polecam którąś z ofert internetowych Wielkiej Trójki (ogólnopolski zasięg). Limity w najtańszych taryfach niewielkie, ale nie sądzę żeby ten MetaTrader generował duży traffic. Zawsze możesz też przejść na droższą taryfę z wyższym limitem. Jeśli jednak nie będziesz podróżował lub bedziesz używał tylko w dużych miastach, to zakup Play Online. Ma bardzo duży limit transferu w porównaniu do tych samych przedziałów cenowych konkurencji - 5GB za 45zł/mc, a w przypadku jak bierzesz abo bez modemu to 10GB. 10GB z modemem kosztuje 75zł/mc.
robert73
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-02, 12:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forex MetaTrader

Post autor: robert73 »

Ok dzięki masz pełną racje co do sprawdzenia ile pobiera ten program sprawdzę najpierw i dopiero przemyśle sprawe
ODPOWIEDZ