internet za free w HEYAH

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Robert
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-02-26, 11:53
Lokalizacja: podwarszawie

internet za free w HEYAH

Post autor: Robert »

EDYCJA moderatora:
wg informacji np z:
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... _a_23.html
Ten wątek jest już nieaktualny!!!!!
Dlatego jeżeli ktoś czyta to po raz pierwszy, to niech nie łudzi się, że to jeszcze działa!!!!!

Oczywiście jeżeli kupisz nową kartę, to będzie działało, ale tylko do czasu jak wykorzystasz kwotę zgromadzoną na koncie!!!
W chwili gdy uzyskasz ujemne saldo, to przestanie działać

Koniec EDYCJI moderatora.
BliSki.


Wiadomość oryginalna:
zna ktoś może bliższe szczegóły na ten temat, bo dzisiaj znalazłem takiego gostka który chce za taką informację 20-zeta!!!
O to jego cytat:
,,to jest totalnie za free jesli chodzi o uzytkowanie. Za sam pomysl oczekuje 20zl(ewentualnie jesli jeszcze chcesz w kompie to +15) (po wlacie wysylam poradnik) Mozna korzystac z gg (papla) i przegladac strony (opera mini) i sciagac za darmo programy dzwonki i inne gadzety. Dziala tylko w heyah..''
Awatar użytkownika
Speedo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2006-02-24, 08:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Speedo »

"Za 5 zł kupujemy starter jednej z sieci komórkowych, której nazwa kojarzy się z powitaniem aktywujemy usługę gprs, konfigurujemy telefonik... i od tej pory możemy do woli za darmo korzystać z internetu w komórce, co więcej... starter, który się kupi za 5 zł jest aktywowany dopiero po wykonaniu pierwszego połączenia lub wysłania semesa. Po aktywowaniu trzeba go co miesiąc doładowywać, ale to że jest nieaktywny nie przeszkadza w korzystaniu z Wapu." - to z innego forum nie zwiazanego z telefonia ;)

Drogo chca za wiadomosc ze heyah nie nalicza oplat za GPRS, nie sustalono dotychczas czy to jakis bug czy jak twierdza inni celowe dzialanie celem zdobycia wiekszej rzeszy abonentow
Mi?ego dnia
Pozdrawiam
Speedo

Obrazek
Awatar użytkownika
dormario
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2005-12-15, 21:59

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: dormario »

Speedo pisze:"Za 5 zł kupujemy starter jednej z sieci komórkowych, której nazwa kojarzy się z powitaniem aktywujemy usługę gprs, konfigurujemy telefonik... i od tej pory możemy do woli za darmo korzystać z internetu w komórce, co więcej... starter, który się kupi za 5 zł jest aktywowany dopiero po wykonaniu pierwszego połączenia lub wysłania semesa. Po aktywowaniu trzeba go co miesiąc doładowywać, ale to że jest nieaktywny nie przeszkadza w korzystaniu z Wapu." - to z innego forum nie zwiazanego z telefonia ;)

Drogo chca za wiadomosc ze heyah nie nalicza oplat za GPRS, nie sustalono dotychczas czy to jakis bug czy jak twierdza inni celowe dzialanie celem zdobycia wiekszej rzeszy abonentow
Czy to co piszesz jest sprawdzone, czy nie. Bo mi się wydaje, że oni (heya) nie są aż tak głupi.
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

Pomysł jest rewelacyjny, ale czy to jeszcze działa? Jak tak to jeszcze dzisiaj sobie kupie starter HEYAH.
Niech ktoś się wypowie kto z tego korzysta.

Muszę dodać jeszcze że posty na ten temat w internecie znalazłem z ok 2 lutego, więc troche czasu już minęło.
Jak ktoś bedzie to sprawdzał to aktywacji gprs prawdopodobnie trzeba dokonać na stronie www przez samoobsługe a nie przez BOK bo to już by policzyło jako połączenie
Robert
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-02-26, 11:53
Lokalizacja: podwarszawie

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Robert »

A czy to bedzie działać jeśli włożę kartę sim nie do telefonu tylko do modemu np: globetrotter lub SE i będę korzystał z kompa ? :P
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

Jeśli to jeszcze działa to na każdym modemie powinno pujść
Speedo mogłeś napisać że tekst jest z TEJ strony
Gość

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Gość »

Faktycznie działa :) trzeba tylko skonfigurować telefon tu http://www.heyah.pl/samoobsluga
A jak chcecie to mieć na kompie to trzeba utworzyć nowe połączenie sieciowe jako numer podać: *99***2# a hało i urzytkownik to: heyah.
A tu zrzut ekranu http://img139.imageshack.us/my.php?imag ... int0zp.jpg
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

To mówiłem ja ale się nie zalogowałem :D
iPlus+E61i=FUN
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

Dodam jeszcze że karte w/w firmy mam ważną do 27 marca 2006 a na koncie jest 0,01 zł.
A tak wyglądał drugi pomiar http://img207.imageshack.us/my.php?imag ... nu58at.jpg
iPlus+E61i=FUN
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

To ekstra pędze do kiosku po starter
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

Enzo pisze:Dodam jeszcze że karte w/w firmy mam ważną do 27 marca 2006 a na koncie jest 0,01 zł.
Coś niechce mi się ci wieżyć. Dlaczego karte masz ważną do 27 marca skoro nie została ona aktywowana? i dlaczego na koncie masz 1 gr. jak jest nie aktywna . Bo z tego co jest napisane wcześnie to niemożna wykonać żadnego połączenia żeby karta nie została zarejestrowana w sieci.
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

Karta jest ważna do 27 marca 2006 bo była użyana do normalnych rozmów, była doładowywana kilka razy ale ostatnio jej nie używałem. Kupiona była jakiś rok temu. A na koncie jest 1 grosz bo wszystko zostało wygadane. :)
iPlus+E61i=FUN
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

Niech strace zaryzykuje i kupie sobie starter dla dobra ogółu, ale jak nie będzie działało to wam jaj... z du... powyrywam
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

tomasat pisze:ale jak nie będzie działało to wam jaj... z du... powyrywam
A jak ktoś jest dziewczyną? :D
Możesz mieć z tym delikatny problem natury technicznej.
Wieczorem mój brat ma też to sprawdzić.
iPlus+E61i=FUN
siubul87
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2006-01-01, 12:39
Lokalizacja: Bucze

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: siubul87 »

Enzo a Ty korzystasz tylko z wapu?? czy tez siedzisz na necie przez kompa??? Bo tam na tej stronie pisali ze wap jest za free a za gprs przez kompa narmalnie oplaty naliczaja (chyba że źle przeczytałem)
SPV C500 + SIMDATA
Awatar użytkownika
Speedo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2006-02-24, 08:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Speedo »

Do Tomasat: moglem napisac ze text jest z tej czy innej strony ale nie wydawalo mi sie to wazne, sam osobiscie tego nie sprawdzalem wiec zacytowalem tylko autora bez ujawniania jego tozsamosci - bo po co, chodzilo mi tylko o to, zeby autor tego tematu nie dal sie okradac
Mi?ego dnia
Pozdrawiam
Speedo

Obrazek
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: dreamoftheviper »

Dobry pomysł musze wypróbować
dreamoftheviper ©2006
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

siubul87 pisze:Enzo a Ty korzystasz tylko z wapu?? czy tez siedzisz na necie przez kompa??? Bo tam na tej stronie pisali ze wap jest za free a za gprs przez kompa narmalnie oplaty naliczaja (chyba że źle przeczytałem)
Teraz siedze na kompie.
iPlus+E61i=FUN
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: zDaleKi »

Coś mi się wydaje, że zaraz się to rozniesie i zablokują.
No chyba, że to ich taka promocja.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Kuna_

no i wydalo sie

Post autor: Kuna_ »

Ludziska ja już tak korzystam z neta dobre 2 tygodnie, od razu wyłączyłem iPlusa (dla abonentów) , ale nie chciałem się chwalić czekałem tylko kiedy pojawi się wątek o tym na forum. Net działa bardzo dobrze, Era ma chyba lepszy GPRS niż plus (plus do 48kbps a era 84 kbps w mojej lokalizacji, edga u mnie nie ma).

Ogólnie mam nadzieję że i tu będzie prawdziwe hasło HEYAH:

"Proszę się rozluźnić i przyzwyczaić, to już tak zostanie"

Jeżeli tak by miało być to korzystał bym też z heyah do rozmów, po co mi inne abonamenty...
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: kemott1 »

Jeśli ktoś nie wie, to orange też dawało taką promocje (dokładnie to była idea) można było <font color="#FF00FF"><b>»»korzystać««</b></font> przez tydzień ,było to w maju 2005 :D pozdrawiam
Sław

internet za free w HEYAH

Post autor: Sław »

Witam
Czy mógłby mi ktoś napisac od samego początku co mam zrobić i jak to aktywować bo już z tego co wszyscy piszą to nic nie rozumiem......to tak dla pewności , prosze o krok po kroku, mam pcmcia globetroter combo edge i chciałem uruchomić laptopa w necie, i czy to będa takie same ustawienia jak pod blueconektem?? Dzięki
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

1 Aktywujesz sobie usługe GPRS na karcie Heyah (na stronie internetowej heyah)
2 Tworzysz nowe połączenie sieciowe przez Start/Ustawienia/Połączenia sieciowe i telefoniczne/Utwórz nowe połaczenie/ z ustawieniami podanymi wcześniej
iPlus+E61i=FUN
Kuna_

cc

Post autor: Kuna_ »

Jak myślicie czy to jest błąd sieci czy stała oferta?

To chyba zbyt piękne...
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

Nie sądze żeby coś takiego trwało zbyt długo. Wraz z wydłużającym się czasem trwania tej sytuacji będzie o niej wiedziało coraz więcej osób a straty operatora bedą coraz większe. Więc pewnie ktoś wyłapie ten "błąd" lub zakończy "promocje".
iPlus+E61i=FUN
sław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: sław »

Enzo pisze:1 Aktywujesz sobie usługe GPRS na karcie Heyah (na stronie internetowej heyah)
2 Tworzysz nowe połączenie sieciowe przez Start/Ustawienia/Połączenia sieciowe i telefoniczne/Utwórz nowe połaczenie/ z ustawieniami podanymi wcześniej
Nie moę sie zalogować aby ustawić sługę gprs ponieważ niby wprowadzam błędnie cztery ostatnie cyfry kodu puk (niemożliwe), karte kupiłem dzisiaj nową i nigdzie jej nie wkładałem , tylko do PCMCIA i chce aktywować ,połączyć się przez gprs i nie idzie ....
Awatar użytkownika
dormario
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2005-12-15, 21:59

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: dormario »

Jeśli to prawda z tym GPRSie za free to idę o zakład, że już niedługo będą mieli tak zapchane łącza i w końcu wpadną na swój błąd i "promocja się skończy. :D
Ale warto spróbować ja też jutro kupuję starterek i loguję się do sieciuni.
Może się nie połapią :lol:
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

Właśnie mój brat odpalił sobie coś takiego na starterze za 5 zł :D
iPlus+E61i=FUN
Sław

internet za free w HEYAH

Post autor: Sław »

Witam
Kupiłem dzisiaj karte i chciałem wam powiedzieć że śmigam już po necie jakies 1,5 godz i sciągnąłem ze 15mb, mam laptopa i karte pcmcia z gprs/edge/wlan , jeżeli chodzi o aktywacje gprs-a przez sieć to karte sim musicie włożyć na chwilkę do tel. żeby odebrać esemesa z kodem dostępu do zalogowania sie i możliwościa ustawienia opcji gprs, po tym małym zabiegu wszystko jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> chodzi bez problemu.....tylko chyba nie mozna wykonywac żadnych połączeń ani wysyłac sms-ów żeby nie aktywowac karty(ciekawe), najważniejsze że teraz działa....
Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

Sław pisze:tylko chyba nie mozna wykonywac żadnych połączeń ani wysyłac sms-ów żeby nie aktywowac karty(ciekawe),
Możesz dzwonić tylko wtedy będziesz musiał doładowywać konto żeby mieć aktywną katrę, a tak nie ma tego problemu.
iPlus+E61i=FUN
ODPOWIEDZ