Netia Wimax, promocje, rabaty itp..

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kkom
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-03, 18:45
Lokalizacja: Wawa

Netia Wimax, promocje, rabaty itp..

Post autor: kkom »

Chyba tak jak wszyscy posiadacze uslug Netii - obowiazuje nas umowa z mozliwoscia zmiany jej warunkow w trakcie jej trwania (czy jakos tak, mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli :roll: ).

Ostatnio pojawily sie zmiany w cenniku na uslugi Wimax w Netii:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=15444

Czy ktos juz praktykowal to i wie jak podejsc do tematu? Czy poprostu moge teraz zadzwonic na infolinie i powiedziec ze chce skorzystac z promocji "6 miesięcy z Internetu 1 Mb/s lub 2 Mb/s i telefonu tylko w cenie abonamentu telefonicznego (od 45 zł brutto)"

Ps. Swoja droga ciekawe czy kiedys doczekamy sie podniesienia dostepnych predkosci, np. do 4Mb, technologia pozwala, niby umowa Netii z urzedem nie, ale niechce mi sie wierzyc ze w dobie ataku predkosci 10-20Mb Netia bedzie nadal sprzedawac przez nastepne 5 lat swoje 1/2Mb w cenie ~100pln. :]

Pozdrawiam,
K
Awatar użytkownika
lukkil
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2008-06-19, 06:49
Lokalizacja: Polska

Re: Netia Wimax, promocje, rabaty itp..

Post autor: lukkil »

hmmm no własnie ja moge zmienic bodajze 3 razy w ciagu trwania umowy :)
opłaca sie? wygląda na to że tak.
ciekawy jestem jak mi to policzą bo Wimax mam od srody 15.07.2009 ale umowa byla puszczona do realizacji dn 4.07.2009.

hmmmmmmmmm :cwaniak:
Awatar użytkownika
emulator
Stały użytkownik forum
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-11, 20:46
Lokalizacja: Irkuck

Re: Netia Wimax, promocje, rabaty itp..

Post autor: emulator »

@kkom możesz zadzwonić i skorzystać z nowej promocji dopiero
po upływie szóstego pełnego Okresu Rozliczeniowego
oraz
z zastrzeżeniem tej samej przepływności, tej samej długości umowy oraz tej samej technologii, dostępnych dla nowych Klientów w momencie dokonywanej zmiany

czyli jeżeli masz umowę na 36 miesięcy a promocja przewiduje tylko 24 to nic się nie da zrobić :(
Patrik0
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2009-05-18, 16:33
Lokalizacja: Łubianka

Re: Netia Wimax, promocje, rabaty itp..

Post autor: Patrik0 »

Właśnie ja mam na 24 miesiące i 23 czerwca była świadczona umowa też w środe 15 lipca miałem Wimaxa , i sie zastanawiam czy bede miał 6 miesięcy darmo. :roll:
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Netia Wimax, promocje, rabaty itp..

Post autor: krystianb »

kkom pisze:woja droga ciekawe czy kiedys doczekamy sie podniesienia dostepnych predkosci, np. do 4Mb, technologia pozwala, niby umowa Netii z urzedem nie
Nie chodzi tu o umowe z urzędem tylko o zapchaną sieć. Są miejsca gdzie mimo zasiegu nie podłączają nikogo nowego, bo więcej stacja nie zdoła obsłużyć. Jak by zwiększyli prędkość to by im uryna wyszła jak play'owi.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ODPOWIEDZ