zmiana z gprs na edge czy cos sie zmieniło??

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
n3wb13

zmiana z gprs na edge czy cos sie zmieniło??

Post autor: n3wb13 »

czytałem ostatnio na róznych forach na temat zmiany karty sim z modemu obslugujacego gprs na modem edge wedlug niekturych predkosc wzrosnie niezaleznie od tego czy mam licencje gprs tak i tak bede odbierał edge i teraz wlasnie jest ten problem bo niektorzy pisza ze tak mozna bylo robic kiedys kilka miesiecy wstecz a teraz juz nie ja mam wykupiona licencje gprs (wrzesien 2005) czy w takim przypadku moge <font color="#FF00FF"><b>»»korzystać««</b></font> z edge na licencji gprs ??? według niektorych tak a wedlug innych nie ?? jak to jest wkoncu
sq

Re: zmiana z gprs na edge czy cos sie zmieniło??

Post autor: sq »

Jeśli chodzi o licencje gprs to jest możliwe odpalenie na niej edge, mam podpisaną umowę od maja 2004 roku z czasów kiedy nie było jeszcze alternatywy i prędkość przy gprs nigdy nie przekraczała więcej niż 5 kb – 6 kb, po odpaleniu netu ze sprzętu obsługującego edge prędkości te wrastają nawet do 30 kb w godzinach nocnych wiec musi to być egde. <font color="#FF00FF"><b>»»korzystam««</b></font> z motoroli v547 i szczerze powiem że sprawuję się świetnie, pozdrawiam
ODPOWIEDZ