Krubin/okolice Jabłonne

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Holy.Death
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-12, 08:02
Lokalizacja: ...

Krubin/okolice Jabłonne

Post autor: Holy.Death »

Dzień dobry. Nie wiem czy kieruję swój post w dobrym dziale, w razie czego proszę moderatorów o przeniesienie.
Mieszkam w Krubinie, okolice Wieliszewa (Legionowo/Jabłonna/strefa podmiejska Warszawy). http://pl.wikipedia.org/wiki/Krubin_(po ... gionowski) Klik do mapki Google
Aktualnie jestem nie bardzo szczęśliwym abonentem Sferii, internetu radiowego, z limitem 4 GB do ściągnięcia na msc. Czy w mojej okolicy byłaby jakaś szansa na internet bez limitu transferu (z niekoniecznie astronomiczną szybkością) w cenie do 200 zł/msc? Czy to radiowego czy komórkowego. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc, gdyż sam już się trochę pogubiłem w ofertach. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Krubin/okolice Jabłonne

Post autor: Jo_gurt »

Holy.Death, komórkowego bez limitu nie uświadczysz - nie ma takiej oferty.
Natomiast teoretycznie powinieneś być w zasięgu Netii WiMAX. Na mapce na stronie Netii zaznaczone są nadajniki w Legionowie i (chyba) Nowym Dworze Mazowieckim.
Quest
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 204
Rejestracja: 2009-03-09, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krubin/okolice Jabłonne

Post autor: Quest »

Holy.Death, dobrze Ci podpowiada Jo_gurt w twojej okolicy masz możliwość zamontowania Wimaxa od Netii z 2 różnych nadajników. Oferta jest na stronie Netii.
pawel7
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2009-08-12, 21:38
Lokalizacja: grodzisk

Re: Krubin/okolice Jabłonne

Post autor: pawel7 »

i zerknij na mapke googla w razie czego
www.netia.pl/wimax
ODPOWIEDZ