problem z wyszukaniem sieci wifi

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
firebooy11
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-09, 20:35
Lokalizacja: Pabianice

problem z wyszukaniem sieci wifi

Post autor: firebooy11 »

Witam wszystkich. Mam problem z połączeniem się z internetem przez wifi . Problem pojawił się po przeinstalowaniu systemu na windows home srervice pack 2. Notebook to fujitsu m2010. Pobrałem sterowniki ze strony fujistu jednak wifi nie wykrywa sieci. Internet po połączeniu przez kabel działa poprawnie. W menadżerze urządzeń również nie ma żadnych błędów, karta jest włączona jednak nie świeci się lampka od wifi. Walczę już z tym kilka dni i nie mogę sobie sam poradzić. Instalowałem już kilka różnych wersji sterowników i nic to nie dało.

cała specyfikacja sprzętu tutaj http://www.crn.pl/testy/n...-lifebook-m2010

P.S
Temat już raz tu zakładałem lecz Pani moderator go zamknęła za to, że sie jej system operacyjny nie spodobał :facepalm: więc specjalnie dla tej Pani system został zmieniony na orginalny;)

Mam nadzieję, że teraz go nie zamknie...
Z góry dziękuję :roll:
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26151
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: problem z wyszukaniem sieci wifi

Post autor: wojteks »

firebooy11 pisze:karta jest włączona jednak nie świeci się lampka od wifi.
Użyj magicznych przycisków Fn+coś do włączenia radia WiFi tak żeby zaświeciła się lampka.
Nie pomagam na PW!
firebooy11
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-09, 20:35
Lokalizacja: Pabianice

Re: problem z wyszukaniem sieci wifi

Post autor: firebooy11 »

Dzięki wielkie. Taka <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> a ja z tym sie 4 dni męczyłem.....
ODPOWIEDZ