Czy WiMax usluga jest Warszawie ???

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jawd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-09-23, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

Czy WiMax usluga jest Warszawie ???

Post autor: jawd »

jaka firma?/dostawca?, namiary prosze.
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Czy WiMax usluga jest Warszawie ???

Post autor: cdx »

jawd pisze:jaka firma?/dostawca?, namiary prosze.
exatel
jawd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-09-23, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

CDX dzieki za info o WiMax w W-wie

Post autor: jawd »

dzieki za info i pozdrawiam. Okazuje sie ze sa w fazie testowania WiMax'a, a wiec Stolica jest w tyle z ta technologia.

Posty sklejono.Nie pisz postów jednego pod drugim -->bob

Potrzebuje radiowego dostepu do Internetu szukam i dzwonie po roznych firmach i slabo to wyglada....az dziw mnie bierze jak Wilanow jest zacofany i dziwne jest tez to , ze duze firmy/dostawcy radiowego internetu np Exatel,Crowley do tej pory nie oferuja NIC dla klienta indywidualnego. Owszem mam oferty (gwarantowane radiowe 512kbps za miesieczny abonament ok. 1000pln (sic!) -ale kto taka kase wylozy co miesiac?. <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> brak anten na tym terenie co wymusza takie kwoty za dostep. Na polach wilanowskich powstaje ogromne osiedle .Czy nie jest to wystarczajaca zacheta dla duzych dostawcow ? ale.... czemu ja sie dziwie- na stacjonarny telefon TPsa czekam juz 8lat (podobno ciagle brak warunkow technicznych!?) a kanalizacja dopiero ostatnio zostala zrobiona! ....jednym slowem techno <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> .....i ziemia ma tu astronomiczne ceny. :shock:
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: W-wa Wilanow/Powsinek -zacofana Techno....PROWINCJA !

Post autor: cdx »

jawd pisze:Potrzebuje radiowego dostepu do Internetu szukam i dzwonie po roznych firmach i slabo to wyglada....az dziw mnie bierze jak Wilanow jest zacofany
wystaw sobie antene przez okno i <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> znajdziesz sporo sieci
jawd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-09-23, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

dzieki za porade

Post autor: jawd »

prosze podaj mi info techniczne jaka to ma byc antena , Pozdrawiam
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: dzieki za porade

Post autor: cdx »

jawd pisze:prosze podaj mi info techniczne jaka to ma byc antena , Pozdrawiam
a czego dokladnie szukasz? jaki to ma byc internrt i do czego
jawd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-09-23, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy WiMax usluga jest Warszawie ???

Post autor: jawd »

Odpowiadam z opoznieniem ale wyjechalem.
Otoz potrzebuje radio internet o przepustowosci min 128kbits, korzystam czesto ze Skype + przegladanie www, czasami dostaje emailem duze pliki ok 2-5gb. Lokalizacja Wilanow/Powsinek.
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Czy WiMax usluga jest Warszawie ???

Post autor: cdx »

jawd pisze:Odpowiadam z opoznieniem ale wyjechalem.
Otoz potrzebuje radio internet o przepustowosci min 128kbits, korzystam czesto ze Skype + przegladanie www, czasami dostaje emailem duze pliki ok 2-5gb. Lokalizacja Wilanow/Powsinek.
zalatw sobie antene yagi kawalek kabla karte wifi i <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> cos za oknem jest
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

hmm

Post autor: sus »

jak bedziesz mial karte i antene,sciagasz i odpalasz program NetworkStumbler,on ci pokaze jakie sieci sa dostepne oraz ktora ma najsilniejszy sygnal,antena tez troche trzeba sie pobawic tzn na boki
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
jawd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-09-23, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy WiMax usluga jest Warszawie ???

Post autor: jawd »

dzieki za sugestie i info techniczne , Sprobuje -moze cos wyszukam na tym inetrnetowym za...piu.
ODPOWIEDZ