Centrum Śródmieścia Warszawy -Marszałkowska bez internetu???

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rchr
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-10-07, 13:56

Centrum Śródmieścia Warszawy -Marszałkowska bez internetu???

Post autor: rchr »

Mieszkam na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie od miesiąca i próbuje sobie założyć neta. Z kablowych chyba nic nie ma oprócz tepsy (bez komentarza), liczyłem na radiówkę, po kilkunastu telefonach do radiowych providerów wychodzi na to że w ty rejonie żadna firma nie ma zasięgu.

Czy naprawde w centrum stolicy Polski człowiek sobie nie może normalnego neta założyć???

Chciałbym neta na 4 osoby, więc co najmniej 1Mbps bez limitów na miesiąc, albo przynajmniej z dużymi i w cenie tańszej niż to oferuje TP SA z umową na czas nieokreślony.

Jestem zdesperowany, prosze o jakieś porady.
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Centrum Śródmieścia Warszawy -Marszałkowska bez internet

Post autor: cdx »

rchr pisze: Jestem zdesperowany, prosze o jakieś porady.
antene za okno/dach i sprawdzic
jawd
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-09-23, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

Exatel

Post autor: jawd »

sproboj Exatel . Maja swoja antene na dachu Ryviera. Rozmawialem z nimi , dobra fachowa obsluga.
kamandir
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-10-03, 16:49

Re: Centrum Śródmieścia Warszawy -Marszałkowska bez internetu???

Post autor: kamandir »

ja mieszkam przy kokotowskiej więc blisko Ciebie, tez mam problemy z łączem kontaktowałem sie z mp system i mają w następnym tygodniu stawiać antene na polibudzie więc mnie będzie łapać. 2 mb/s 50 zł mies.
rchr
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-10-07, 13:56

Re: Centrum Śródmieścia Warszawy -Marszałkowska bez internetu???

Post autor: rchr »

ok dzięki wielkie, zorientuje się w tej ofercie exatela. Skontaktowalem sie natomiast z mpsystem i rzeczywiscie napisali mi ze maja zasieg. Oferta wydaje sie dla mnie idealna wiec bede probowal.
kamandir
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-10-03, 16:49

Re: Centrum Śródmieścia Warszawy -Marszałkowska bez internetu???

Post autor: kamandir »

rchr mam do Ciebie prośbę jak założysz sobie net to napisz mi na maila jak sie sprawuje to łącze jak obsługa itp [email protected]
ODPOWIEDZ