Nokia 6230 EDGE Irda czy EDGE działa?

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Franciszek

Nokia 6230 EDGE Irda czy EDGE działa?

Post autor: Franciszek »

Witam mam pytanie czy da się przez IRDE uzyskać transfer EDGE w nokii 6230 oraz czy przez kabel USB czy się da uzyskać EDGE Bardzo prosze o odpowiedz i jakie prędkości max udało wam się osiągnąć przez takie połączenie Pozdrawiam

I jeśli ktoś wie jaki najlepiej bluetooth kupić do nokii 6230 i laptopa asus z prockiem AMD Turion będe wdzięczny Pozdrawiam
seboo

u mnie irda nie pozwalala na wyciagniecie wiekszej predkosci

Post autor: seboo »

u mnie irda nie pozwalala na wyciagniecie wiekszej predkosci niz 80 kbit po zastosowaniu oryginalnego kabelka Nokii w iplusie mam transfery max=180 kbit czyli okolo 20 kb/sek - nokia 6020
Awatar użytkownika
Kuna
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2005-12-28, 21:44

nokia

Post autor: Kuna »

Bluetooth jest chyba wygodniejszy od kabla. Transfery bardzo dobre (jeżeli jesteś w zasięgu edge).

Ja kupiłem jeden z najtańszych bluetooth na allegro i działa super.
(nokia 6230, laptop Asus a3500l, bluetooth i iPlus)
Franciszek

Re: nokia

Post autor: Franciszek »

Kuna pisze:Bluetooth jest chyba wygodniejszy od kabla. Transfery bardzo dobre (jeżeli jesteś w zasięgu edge).

Ja kupiłem jeden z najtańszych bluetooth na allegro i działa super.
(nokia 6230, laptop Asus a3500l, bluetooth i iPlus)
no wlasnie ja tez kupilem bluetooth biliontona taki z antenka na allegro i nie moge uzyskac polaczenia a jesli juz po dlugich probach sie uda to transfery sa duzo gorsze niz przez Irde moze napiszesz jak skonfigurowales ten bluetooth i na jakim oprogramowaniu?


A kabel oryginalny do noki 6230 ile kosztuje>?
Awatar użytkownika
tracer.on
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2005-11-15, 10:47
Lokalizacja: Mazury

jaka prędkość

Post autor: tracer.on »

Kuna jaką prędkość uzyskałeś w tym połączeniu???/ :?:
seboo

droooogoo :(

Post autor: seboo »

150 zeta :oops:
ODPOWIEDZ