Co wybrać - Blueconnect czy Orange Twój Internet?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
barteku
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2006-09-20, 09:33
Lokalizacja: Trn/Gdy/Wwa

Co wybrać - Blueconnect czy Orange Twój Internet?

Post autor: barteku »

Hej,
Od około tygodnia posiadam iPlus simdata, przetestowałem tą usługę i ogólnie jestem zadowolony; szkoda, ze tylko GPRS. Cenowo nie wychodzi to tak kolorowo więc chciałbym zakupić jakiś pakiet z limitem 0,5GB danych w Erze lub Orange. Czy jest w internecie jakieś porównanie tych dwóch usług, co możecie polecić? W miejscu gdzie najcześciej będę korzystał jest zasięg EDGE oby dwóch operatorów. Jakie są plusy i minusy tych usług.

Czym się kierować przy wyborze?

Poza tematem powiem, że byłem klientem płacącym abonament i w Erze i Orange i bardziej pasowała mi Era mimo, że Orange miał trochę lepszy zasięg w niektórych miejscach.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Co wybrać - Blueconnect czy Orange Twój Internet?

Post autor: Jaco »

Z tego co piszesz to na stronie iPlusa http://www.iplus.pl/zasieg.html#mapy jesteś w zasięgu EDGE GPRS 3G.Twoja Nokia posiada EDGE a ty twierdzisz że jedziesz na GPRSie.Skąd takie wnioski.Wszystkie informacje na ten temat co wybrać znajdziesz na forum.Orange ma lepszy zasięg EDGE a Blueconnect ma za to 0,5 GB za 39 zł.Popatrz na stronach obu operatorów.Ja mam jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> Blueconnect na 12 miechów ale przymierzam się do zmiany operatora dla internetu ale jeszcze na 100% nie wiem jakiego.Zasięg wszystkich mam nie za dobry ale myślę o ORANGE.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Co wybrać - Blueconnect czy Orange Twój Internet?

Post autor: bob »

Przyznaję wybór trudny T-Mobile i Orange dwa molochy dla mnie takim kryterium byłby dostęp do UMTS w miejscu zamieszkania.A tą technologię w Twoim mieście ma Plus ,choć nic nie wiem o jej jakości.
ODPOWIEDZ