FAQ <- Tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania

Najczęściej zadawane pytania na forum i odpowiedzi na nie. Polecamy na początek: podstawy -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1118, defnicje bezprzewodowe -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1896, test prędkości Internetu -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=548 oraz konfiguracja połączenia GPRS EDGE UMTS HSDPA -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=7211.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

FAQ <- Tu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania

Post autor: Ufo atakuje »

Witam,
W FAQ znajdziesz instrukcje, porady i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Te informacje pozwolą Ci szybko zorientować się w tematyce forum i zdobyć podstawową wiedzę. Zaleca się zapoznanie z interesującymi zagadnieniami przed zadaniem pytania.


CO WYBRAĆ - operatora, usługę, sprzęt KONFIGURACJA - GSM - - GPRS EDGE UMTS HSDPA ANTENY, NADAJNIKI, ZASIĘG INTERNET RADIOWY OGÓLNE - m.in. podział łącza POZOSTAŁE INNE - LUŹNO ZWIĄZANE Z TEMATYKĄ FORUM Jeśli wciąż nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania skorzystaj koniecznie z wyszukiwarki forum: ObrazekSzukaj tematów na forum

Główne poruszane zagadnienia:
Konfiguracja internetu GPRS EDGE HSDPA. Konfiguracja komputera PC, notebooka, laptopa dla połączeń GPRS EDGE HSDPA WiFi. Konfiguracja modemu i telefonu do łączenia się z internetem. Sieci radiowe WiFi, konfiguracja routerów, Access pointów (AP) i APC. Konfiguracja Neostrady. Konfiguracja PDA do połączenia z internetem i udostępniania łącza. Menedżery połączeń. Mapy zasięgu i lokalizacji stacji bazowych BTS i nodeB.


In English => > FAQ English < or A collection of questions and answers (FAQ) in English


Gdyby któraś z informacji w tym wątku była nieaktualna np. jakiś link nie działał, proszę o informację na Obrazek-Kliknij tu lub do innych Moderatorów z dokładnym opisem problemu oraz linkiem do tematu.
Ostatnio zmieniony 2013-01-14, 20:58 przez Ufo atakuje, łącznie zmieniany 109 razy.
Zablokowany