iPlus na probe ZOBACZ !!!

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: sus »

6. października rozpoczyna się nowa promocja bezprzewodowego dostępu do Internetu - Weź iPlus na próbę. W ramach oferty klient będzie miał możliwość przetestowania działania iPlusa. Jeśli nie będzie zadowolony z oferty, w ciągu 7 dni może rozwiązać zawartą w ramach promocji umowę i zwrócić sprzęt.

Oferta została przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Promocją są objęte następujące modemy:
• dla posiadaczy laptopów (PCMCIA):
- Option Globetrotter 3G,
- Merlin U740 3G,
- SonyEricsson GC89 EDGE,
• dla posiadaczy komputerów stacjonarnych (USB):
- Option ICON 3G.

Wszystkie modemy wspierane są przez specjalną aplikację iPlus Manager, która ułatwia połączenie z Internetem.

Klienci, którzy nie będą zadowoleni z oferty i zdecydują się zwrócić sprzęt oraz rozwiązać umowę, będą obciążeni opłatą w wysokości 149 zł netto. Opłata jest związana z kosztami testowania oferty oraz obsługi pobytu abonenta w sieci Plus.
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
Awatar użytkownika
MaciekAdv
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 160
Rejestracja: 2006-02-19, 12:58
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: MaciekAdv »

149 zł netto za 7 dni?? Troche dużo. To juz lepiej kupic sim date i przetestowac.
MaciekAdv:iPlus EDGE na Comander
Kom. Nokia 6021
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

hmm

Post autor: sus »

to TPSA dawala Neo na miesiac za 1zl
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
Awatar użytkownika
Selvis
Stały użytkownik forum
Posty: 133
Rejestracja: 2006-04-09, 19:11
Lokalizacja: ?l?sk

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: Selvis »

Żeby nie tworzyć dodatkowych tematów...
Uzupełnienie do głównego tematu.
Znalazłam to właśnie w Dziennikach Internautów . Artykuł iPlus rozpoczyna współpracę z Gadu-Gadu
D.I. pisze:Od 6 października br. użytkownicy usługi iPlus (bezprzewodowego dostępu do internetu w sieci Plus) oraz Gadu-Gadu otrzymają wygodny dostęp do swojego komunikatora z poziomu aplikacji iPlus Manager. W tym samym czasie rozpoczyna się także promocja "Weź iPlus na próbę".

iPlus Manager to darmowa aplikacja przeznaczona dla użytkowników usługi iPlus, która ułatwia łączenie z internetem i korzystanie z usług operatora.

Program współpracuje z modemami PCMCIA i USB dostępnymi w ramach oferty iPlus i umożliwia m.in. uruchamianie dowolnych programów poczty elektronicznej, wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS, zarządzanie książką kontaktów.

Wkrótce do powyższych dołączy także komunikator Gadu-Gadu, którego charakterystyczna ikonka (słoneczko) pojawi się na panelu użytkownika iPlus Managera - poinformowali przedstawiciele operatora.

Natomiast w ramach promocji "Weź iPlus na próbę" klient klient będzie miał możliwość przetestowania działania usługi bezprzewodowego dostępu do internetu - iPlus. Jeśli nie będzie zadowolony z oferty, w ciągu 7 dni może rozwiązać zawartą w ramach promocji umowę i zwrócić sprzęt. Oferta dotyczy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.
szuwarek
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2006-03-19, 21:12
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: szuwarek »

MaciekAdv pisze:149 zł netto za 7 dni?? Troche dużo. To juz lepiej kupic sim date i przetestowac.
Tak ale w ten sposób możesz przetestować jedynie usługę, a nie sprzęt. Z zestawem startowym SD dostaniesz modem GPRS only. :( Poza tym biorąc pod uwagę karę umowną lub konieczność płacenia przez dwa lata za coś co nie działa 149 zeta +VAT nie jest dużą kwotą.
deathx
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2006-08-14, 19:25

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: deathx »

MaciekAdv pisze:149 zł netto za 7 dni?? Troche dużo. To juz lepiej kupic sim date i przetestowac.
Tu nie dokońca chodzi o kartę sim ale o prędkości jakie możesz mieć w danym obszarze i dostajesz do przetestowania modemy z najwyższej półki.
szuwarek pisze: Tak ale w ten sposób możesz przetestować jedynie usługę, a nie sprzęt. Z zestawem startowym SD dostaniesz modem GPRS only. :( Poza tym biorąc pod uwagę karę umowną lub konieczność płacenia przez dwa lata za coś co nie działa 149 zeta +VAT nie jest dużą kwotą.
Zgadzam się. Nie raz spotkalem się z osobami które wzieły abonament a potem żałowały bo nie sprostał ich oczekiwań. Poza tym człowiek może sprawdzić na ile jest zasieg i jakie będzie miał prędkości. Ja jednak mimo to tyle by nie dał na ledwie tyg. test i wolałbym poszuakć opini wśrod znajomych lub własnie na forum. Jeśli to by jeszcze było na miesiąc to czemu nie. :wave:
adigit

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: adigit »

wszystko pieknie ładnie
a ciekawe ile bedą kosztowały te modemy jesli sie zdecyduje na iplusa.
sam mam juz gc79 do którego musiałem dolutować wyjscie.
wtedy nie było okresu próbnego.
osobiście nastawiony jestem negatywnie do PLUSA i nie polecam.
osoby tam pracujące nie mają wcale indywidualnego podejscia do klienta.
cieżko sie z nimi dogadywać .
reklamowałem gc79 przez 6 mies. i nic z tego oni mają swoje racje ja swoje.
porażka

ale róbcie co chcecie wkońcu to wasza kasa.
adigit
deathx
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2006-08-14, 19:25

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: deathx »

adigit pisze:wszystko pieknie ładnie
a ciekawe ile bedą kosztowały te modemy jesli sie zdecyduje na iplusa.
Cytat przyciety przez Moderatora ->BliSki - Panie i Panowie tniemy zbedne cytaty!
No te modemy mają już swoje ceny i każdy się moze z nimi zapoznać zanim weźmie IPlusa na próbę. Nie rozumiem jaki ma związek okres probny w iPlusie z dolutowywaniem wyjścia w GC79 (co kolwiek to znaczy). Co do znajomości rzeczy u pracowników jakiejkolwiek sieci mozna wiele dyskutować dlatego zawsze lepiej pójść do autoryzowanych salonów gdzie się znają na rzeczy. Nie wiem też co reklamowałeś i co dolegało Twojej usłudze. Ja wogól nie mam żadnych zastrzeżenie co do Plusa (poza tym że się ociągają z HSDPA bo jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nic o tym nie słychać :? ) :wave:
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: Ufo atakuje »

deathx pisze: Cytat przyciety przez Moderatora ->BliSki - Panie i Panowie tniemy zbedne cytaty!

Poza tym człowiek może sprawdzić na ile jest zasieg i jakie będzie miał prędkości. Ja jednak mimo to tyle by nie dał na ledwie tyg. test i wolałbym poszuakć opini wśrod znajomych lub własnie na forum. Jeśli to by jeszcze było na miesiąc to czemu nie. :wave:
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie, że niektórzy tu chyba robią dla Plusa. Ta ich promocja to dobrze brzmi, ale w reklamie "weź na próbe.....a próba będzie kosztować 181 PLN" HAHAHAHAHAHA Droga ta próba... :evil: To 3 moje abonamenty !!!
A zasięg to możesz sobie sprawdzić netmonitorem w prawie każdym telefonie i jeszcze nadajnik z którym będzie cie łączyć też,moc sygnału itd.. I to za darmo.

Ten nowy modem Option 3G kosztuje chyba 900 zł. :shock: Za tą cene można już kupić Nokię z górnej półki, która ma takie sam modem, do tego netmonitorem możemy ustawić co tylko dusza zapragnie. (np.6630 kosztuje max 650zł).
Nowa oferta Plusa to polowanie na naiwnych pod ładnym hasełkiem.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: bob »

Ufo atakuje pisze:Ten nowy modem Option 3G kosztuje chyba 900 zł. :shock: Za tą cene można już kupić Nokię z górnej półki, która ma takie sam modem, do tego netmonitorem możemy ustawić co tylko dusza zapragnie.
Jedyną Nokię jaką znam z podobnym modemem to N95.
A jeśli chodzi o promocję to w mojej ocenie jest nic nie warta albo wręcz za wiele...
Awatar użytkownika
MaciekAdv
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 160
Rejestracja: 2006-02-19, 12:58
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: MaciekAdv »

Pamietam jak ktos pisal na tym forum o sytuacji jaka miala miejsce, gdy bral iplusa, nie mial nikogo znajomego z takim sprzetem zeby przetestowac czy bedzie u niego smigac, wiec zwrocil sie do pana ktory pracowal w salonie;pan byl na tyle miły ze po pracy wziął laptopa z karta i pojechali przetestowac.
Ja wiem ze to pewnie przypadek jeden na tysiac :) ale zawsze warto poprosic , bowiem im tez zalezy na sprzedazy bo dostaja pieniadze za to.
Pozdrawiam
MaciekAdv:iPlus EDGE na Comander
Kom. Nokia 6021
mendelson
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-08-01, 20:17

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: mendelson »

Witam
ja jak decydowalem sie na BE w orange to pani z orange przyjechała do mnie z modemem i na swoim Pc wszystko sobie przetestowałem za free
Awatar użytkownika
pluskwa_skarzysko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 326
Rejestracja: 2006-05-11, 00:37
Lokalizacja: Pogorzałe

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: pluskwa_skarzysko »

mendelson pisze:Witam
...pani z orange przyjechała do mnie.... i ....wszystko sobie przetestowałem za free
hahaha
Instrukcja została napisana tylko dla systemu Windows, bo użytkownicy Linuksa sami sobie poradzą, a użytkownicy Mac'ów przyzwyczajeni są, że ich wszyscy olewają ;)
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: Ufo atakuje »

pluskwa_skarzysko pisze:
mendelson pisze:Witam
...pani z orange przyjechała do mnie.... i ....wszystko sobie przetestowałem za free
hahaha
Głodnemu chleb na myśli :D . A co do tematu, to jak ja brałem iplusa, to też przyjechał pracownik, podłączył modem i sprawdziliśmy jak działa. A z Ery i Orange nie chcieli. W ciemno bym raczej nie podpisał umowy na 2 lata.
michal_99
Stały użytkownik forum
Posty: 102
Rejestracja: 2006-05-17, 11:06

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: michal_99 »

a ja mam znajomego w salonie plusa, dal mi 3 modemy na weekend i sobie sam wszystko przetestowalem :D
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus na probe ZOBACZ !!!

Post autor: bob »

Panowie przestańcie już świntuszyć.Na forum jest wiele dzieci jak się domyślam. :o
ODPOWIEDZ