iPlus - nie moge sie połączyć... Option UMTS/EDGE

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mahizz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2006-04-08, 11:23

iPlus - nie moge sie połączyć... Option UMTS/EDGE

Post autor: mahizz »

Witam!

Mam problem dotyczacy polaczenia sie przez iPlus. Niedawno zakupiłem modem Globetrotter PCMCIA Option UMTS/EDGE/GPRS. Komputer stał w warszawie i nie mialem EDGE i UMTS. Postanowilem cos z tym zrobic. Zmieniłem firmware z 3.4.1 (iPlus) na 3.8.1 (new). Po tym na iPlus manager łączyć się juz niechce. Zainstalowalem wiec Globe Trotter Mobility Manager. Ustawiłem tylko: APN Adress: internet . czyli tak jak kazal mi konsultant z numeru 601101101. Niestety polaczyc sie niechce. Gdy jest zainstalowany iPlus Manager to globe trotter mobility manager laczy sie a po chwili błąd" :

" (619) A connection to the remote computer could not be estabilished, so the port used fot this connection was closed. Detail / Recommended action.:" For further assistance, pleas ask your system administrator or refer to the operating system help. Protocol error (point to point protocol) reason unspecified.

Jednak gdy iPlus managera odinstaluje, a zainstalowany jest obecnie Mobility Manager to nie pobiera pinu i nie znajduje sieci.

Jak odinstaluje iPlus managera i nie zrobie reseta to Globe trotter mobility manager dziala mam zawsze 3 kreski GPRS.(Jakies polaczenie zaczyna gdy klikam Connect, jednak po chwili błąd (619).

<font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> co mam robic.. :|
PROSZĘ O POMOC!!!
To jest pilne!

Jezeli nie udalo by mi sie ustawic tego Globetrottera Mobility Managera to prosze o link (moze ktos ma) z tym firmware Plusa tym 3.4.1, abym mogl powrocic spowrotem.

CHODZI MI O TO ZEBY MI NET DZIAŁAŁ!!

czy naprawde nikt nic niewie na ten temat?

Dzieki z gory.

Pzdr Mahiz
Ostatnio zmieniony 2006-04-10, 14:15 przez mahizz, łącznie zmieniany 1 raz.
mahizz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2006-04-08, 11:23

MOJE GG

Post autor: mahizz »

moje gadu-gadu to: 1224922 Mail: [email protected] Skype: mahizz

Jak ktos by chcial jakis screen dotyczacy mojego problemu to śmiało pisac zrobie od razu.

Pzdr
ODPOWIEDZ