Czy zmienić operatora?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
EmTeeDee

Czy zmienić operatora?

Post autor: EmTeeDee »

fajny temat-nie? a mianowicie chodzi mi o to że za 6 miesięcy kończy mi się umowa z orange free i powoli się zastanawiam nad tym czy przedłużyć umowę(internet tylko komórkowy nie mam telefonu stacjonarnego) czy przejść do konkurencji tz. ery lub iplusa? w orange mam EDGE no a ta konkurencja ma UMTS(ełk)mieszkam ok.10km.od Ełku. i myślę że potrzebował bym pewnie anteny(jakiej) na razie jako modemu używam soniacza w300i mam też k530i który ma UMTS. tylko jak zainstalować antenę jak niema wejścia czy może lepiej modem usb. lub PCMCIA? anteny do ilu km. mają zasięg? a może wpierw wypróbować pre-ejda ww. operatorów???DORADŻCIE!!pozdrawiam tych co mają kiepski internet a nie łącze jak Wisła szerokie :klnie:

[ Komentarz dodany przez: Sundance_kid: 2008-08-06, 21:27 ]
"a czy b" to była taka zabawa. Postaraj sie nazywac tematy poprawnie albo dostaniesz ode mnie nagrodę.
Ostatnio zmieniony 2008-08-06, 20:25 przez EmTeeDee, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Czy zmienić operatora?

Post autor: Sundance_kid »

Najpierw próbuj prepaidowo. Najlepszy test.
EmTeeDee

Re: Czy zmienić operatora?

Post autor: EmTeeDee »

Sundance_kid pisze:Najpierw próbuj prepaidowo. Najlepszy test.
Kupiłem simdatę-na razie nie używałem-bo i po co jak w plusie powiedzieli że u mnie w domu będę miał tylko GPRS , na razie pozostanę przy orange i EDGE. Tylko chyba wykupię większy pakiet bo coś mi ostatnio nie starcza :D
Kupiłem też na próbę antenę samochodową i konektor-który zaraz rozebrałem(ktoś pisał o tym na forum) ale nie widzę wzrostu zasięgu - powiedzcie gdzie telefony z klapką mają antenę?? ;)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Czy zmienić operatora?

Post autor: krystianb »

[email protected] pisze:powiedzcie gdzie telefony z klapką mają antenę??
Masz konetror to powoli przesuwaj to znajdziesz, chyba ze jest pod baterią takie tez sie zdarzają.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Czy zmienić operatora?

Post autor: Jaco »

[email protected] pisze:powiedzcie gdzie telefony z klapką mają antenę?? ;)
Mają i to w różnych miejscach :cfaniak:
EmTeeDee

Re: Czy zmienić operatora?

Post autor: EmTeeDee »

Zobaczę czy to coś da -szkoda że mój drugi sonyK530i niema EDGE ma on pod korkiem wejście na antenę :cry:
ODPOWIEDZ