Problem z TD-W8901G

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
openhaga1125
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-01, 12:51
Lokalizacja: MG

Problem z TD-W8901G

Post autor: openhaga1125 »

witam mam wielki problem(jak dla mnie).

Wczoraj zakupiłem ruter TD-W8901G niestety wystąpił problem. Polega on na tym że internet jest internetem z neti i jest on pobierany za pomocą anteny na dachu(radiowy). Z anteny na dachu biegnie gruby czarny kabel który zakończony jest metalową końcówką (Wygląda jak RJ45 tylko z metalu). Ta metalowa wtyczka podłączona jest do takiego urządzenia które nazywa się "universal indoor unit" z tego o to narzędzia wychodzi kabel RJ45 i podłącza się on do drugiego urządzenia które nazywa się (z przodu napisane "Voice gateway" a na dole ma napisane "model: VG-1D1V-SIP" i z tego drugiego urządzenia wychodzą trzy wtyczki jedna to "WAN" "LAN" i "PHONE" z czego Wan połączony jest z wcześniej wymienionym urządzeniem przez kabel rj45 i tu pojawia się problem bo wtyczka która wychodzi z tego drugiego urządzenia to rj45 a w ruterze niestety "line" to gniazdo rj11.

Tak więc moje pytanie brzmi jak to uruchomić. Bez kupna drugiego rutera z "line" na rj45.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z TD-W8901G

Post autor: Jo_gurt »

openhaga1125 pisze:Bez kupna drugiego rutera z "line" na rj45.
Nie da się. Zły sprzęt.

PS. Przenoszę do Netia WiMAX, bo o tej technologii rozmawiamy.
ODPOWIEDZ