prężnie działający salon w łodzi

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mmart
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2009-01-19, 13:43
Lokalizacja: Łódź

prężnie działający salon w łodzi

Post autor: mmart »

według mapki na stronie orange.pl zasięg w mojej miejscowości ( sokolniki las koło ozorkowa woj. łódzkie ) zasięg jest. Byłem w salonie, już chciałem podpisać umowe na czas próbny .. a pani przy wpisywaniu miejscowości powiedziała że .. nie ma takiej miejscowości :zdziwko:
ja: jak to nie ma .. poczta dochodzi :D
ona: no niestety nie mogę wypisać umowy , skontaktuje się z działem technicznym.
po skontaktowaniu się mała zadzwonić po tygodniu jak dział tech. dowie się czy u mnie jest .. i tak mija drugi tydzień i nic :]
na nic się zdały komentarze ale ja podpisuje na czas próbny to po co sprawdzać , no niestety tak muszę :szok:

może iść do nich i powiedzieć pani .. ta oferta jest skierowana do małych miejscowości :) paranoja :)
soltys
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2008-11-21, 13:23
Lokalizacja: Ruda

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: soltys »

Kolego biegnij do salonu TP a załatwisz wszystko bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: Blido »

A czy czasem salony TP nie są zarazem salonami Orange?
EmTeeDee

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: EmTeeDee »

Niby tak :hyhy: Zobaczę dziś ja czy i ze mną będą takie siupki :zdziwko: Ja zapisałem się na tę usługę jeszcze w grudniu-ale z braku sprzętu-odbieram go dziś. :ok: Mam nadzieję że mam zasięg?mojej wiochy też u nich na mapie nie ma , i nadal nie otwiera mi się mapa bts.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: Blido »

onimusza666 pisze:mojej wiochy też u nich na mapie nie ma , i nadal nie otwiera mi się mapa bts.
Sprawdź współrzędne okolicznych stacji bazowych w wykazie UKE, a potem umiejsców je w Google Earth. Będziesz mógł sprawdzić nie tylko odległość, ale i topografię terenu.
EmTeeDee

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: EmTeeDee »

CDMA mam od wczoraj od 18-i jestem zadowolony-czuję się jak po przesiadce ze skutera na dobry motor. :ok:
LeNDo
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2007-11-01, 16:12

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: LeNDo »

A w czym pomoze salon TP? Tak naprawde to kazdy jest dobry w tym co musi robic najczesciej :) (czyli TP sprzedaje dobrze TPSA a nie Orange :D) jesli nie podpisala umowy to znaczy ze Twoj adres nie ma zasiegu i nie ma nawet mozliwosci podpisania opcji na probe = sprobuj za miesiac bedzie szansa jak beda opdalone nastepne nadajniki
KenyBDG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-09, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: prężnie działający salon w łodzi

Post autor: KenyBDG »

Ja pracuje w tp i jesli klient chce wiedziec jak działa cdma w jego lokalizacji to umawiamy sie z klientem jedziemy do niego sprawdzamy działanie i klient decyduje czy bierze czy nie, jesli jest problem w systemahc to robimy tak zeby klient byl zadwolony :).

Jesli ktos chce, podjedziemy sprawdzimy.

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2009-02-10, 11:54 ]
Poprawa pisowni.
Ostatnio zmieniony 2009-02-10, 11:54 przez KenyBDG, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ