problem z download, play online, huawei E156g

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Patryk »

ja.michal pisze:Na Play ledwo co (10-20KB/s).
Niekoniecznie musi to być wina Play - samo RS może przycinać userom z danej puli IP,albo problemy na tranzycie,etc.
Niestety P4 idealnego wyjścia na świat nie ma (w porównaniu nie tylko do TP/Orange ale i innych),co widać choćby w pingach (mierzonych w porze niskiego obciążenia sieci) do niemieckich serwerów VoIP...
play4you2
Pracownik operatora
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-19, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: play4you2 »

Dziękuję tym, którzy przesłali do mnie na pw dane dotyczące sesji internetowych oraz adresu IP. Zapewniam te osoby, że informacje te przekazałem do stosownego działu i zostały one przeze mnie usunięte.

Pozdrawiam.
Forum "Bez Kabli" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym sieci P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: ja.michal »

Patryk pisze:Niekoniecznie musi to być wina Play - samo RS może przycinać userom z danej puli IP
Jeśli jesteś zalogowany jako premium to nie ma mowy o przycinaniu przez RS. Już mam chyba 2 kata RSa i już zdążyłem poznać ich zwyczaje na różnych łączach, w różnych wariantach.
Awatar użytkownika
ksx4system
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 174
Rejestracja: 2008-03-18, 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: ksx4system »

Oj, mniejsze pliki pobieram bez problemow... prowadze testy na wiekszych - poki co mam z tym troche problemow :(
http://ksx4system.net ### proszę zainstalować FreeBSD ### 100 postów = 25/04/2018
net w kieszeni: OnePlus 8 12/256 5G (Orange)
net w domu: w końcu gigabit po kabelku :]
mario9913
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-11-23, 18:07
Lokalizacja: ciechanów

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: mario9913 »

próbowałem wejść na forum warez o którym tu było wspominane .niestety nie dało rady. niby coś ładuje potem nic i można czekać w nieskończoność na załadowanie strony. Udało się wejść przez proxy ale na stronie pojawia sie informacja że ZOSTAŁEM WYRZUCONY Z TEGO FORUM.jakim cudem???skoro to moja pierwsza wizyta na tym forum?? i to niby Play nie ma z tym nic wspólnego??
pio
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2006-12-23, 16:38
Lokalizacja: W-wa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: pio »

mario9913 pisze:próbowałem wejść na forum warez o którym tu było wspominane .niestety nie dało rady. niby coś ładuje potem nic i można czekać w nieskończoność na załadowanie strony. Udało się wejść przez proxy ale na stronie pojawia sie informacja że ZOSTAŁEM WYRZUCONY Z TEGO FORUM.jakim cudem???skoro to moja pierwsza wizyta na tym forum?? i to niby Play nie ma z tym nic wspólnego??
Ciekawa sprawa, bo ja posiadam PlayOnline 10GB abonament i mogę wejść na darkwarez(kropka)pl bez problemu oraz ściągać podane w tym wątku pliki. Z netu korzystam w Warszawie.
Jedyny problem jaki mam, to z prędkością ściągania w godzinach wieczornych, ale tak samo mi leci RS jak i inne downloady.

Co do wyrzucenia z forum, to jeżeli wchodzisz przez proxy to wchodzisz z IP takim jak pozostałe osoby korzystające z proxy, więc bardzo możliwe że kogoś zablokowali na forum, Play tutaj nie ma nic do rzeczy.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: zDaleKi »

mario9913 pisze:Udało się wejść przez proxy ale na stronie pojawia sie informacja że ZOSTAŁEM WYRZUCONY Z TEGO FORUM.jakim cudem???skoro to moja pierwsza wizyta na tym forum?? i to niby Play nie ma z tym nic wspólnego??
A ja myślę swoim skromnym zdaniem, że admini tamtego forum mają wiele adresów zbanowanych bo mieli za dużo spamu. Najwyraźniej dodali też pewien zakres numerów Play lub proxy. Wskazuje na to komunikat: ZOSTAŁEŚ WYRZUCONY Z TEGO FORUM - jest to typowy komunikat phpBB (także w wersji Przemo i innych) przy blokadzie danego IP poprzez mechanizm forum.

[ Dodano: 2009-11-24, 21:53 ]
pio pisze:Co do wyrzucenia z forum, to jeżeli wchodzisz przez proxy to wchodzisz z IP takim jak pozostałe osoby korzystające z proxy, więc bardzo możliwe że kogoś zablokowali na forum, Play tutaj nie ma nic do rzeczy.
O to właśnie chodzi.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Morti
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2009-11-13, 02:51
Lokalizacja: z netu

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Morti »

Połączenie się z innego IP rozwiązuje sporo spraw, jak np. problem z downloadem, rodzi natomiast nowe więc jak dla mnie tu jest problem. Chyba nie jest to tak ciężkie do zdiagnozowania ale chyba występuje tu czyjaś zła wola ( i w tym momencie złowrogo zerkam na napis PLAY na pasku....)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: ja.michal »

Koledzy a takie pytanie. Nie "sypią" wam modemy błędów? Bo wiem, że niestety modemy Playa mają coś nie tak z firmware chyba bo dużo błędów wyrzucają. Dopiero po aktualizacji niebrandowanym firmware przestają się pojawiać błędy.
Jak masz możliwość play4you2 to na ten fakt uwagę możesz zwrócić. Ewentualnie zasugerować wypuczenie aktualizacji firmware do modemów.

Właśnie wchodziłem na przytaczane forum z Playa i nie ma problemu. Nie ma żadnych blokad wg mnie. Może na dobry IP trafiłem.

Wydaje mi się, że problemy mogą leżeć w modemach Huawei. Ja używam karty Sierra Wireless Aircard 881 i mimo około 50% zasięgu internet działa przyzwoicie. Pliki się ściągają, nie przerywają.
Na RS premium właśnie wykonałem test i plik idzie 60-80 KB/s, ale z FTP (na kilku różnych) też sprawdziłem i taki sam wynik był.

Jeszcze raz podkreślę. Mogą to być problemy z hardware, a sieć zwyczajnie w niektórych miejscach obciążona.

[ Dodano: 2009-11-24, 23:59 ]
play4you2, jeszcze mi się przypomniała jedna, myślę, że istotna informacja.
Mam podejrzenie, że w godzinach szczytu jest jakiś problem z serwami DNS Play. Wygląda czasem na przeładowanie i zwyczajnie wolniej działają. Pomaga wtedy zmiana na sztywno na adresy DNS inne (OpenDNS, Netia, NASK).
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: marens »

ja.michal pisze:Właśnie wchodziłem na przytaczane forum z Playa i nie ma problemu.
Ja też właśnie nie mam problemu.
ja.michal pisze: Jeszcze raz podkreślę. Mogą to być problemy z hardware, a sieć zwyczajnie w niektórych miejscach obciążona.
Miałem w swoich rękach modemy (E630/E160/AC880/U740)
Powiem, że nie ma porównania między Merlinem a AirCardem.
Wydaje mi się, że karta jest problematyczna gdyż potrafi działać tak:

Obrazek

...a potem zgubić sieć

Wieszałbym psy na PLAY'u ale z kartą Heyah mam identyczne cyrki...
Chwilowo wstrzymuje się z kolejnymi zgłoszeniami aż nie będę miał pewnego modemu.

Dodam, że po "zaopiekowaniu" się moim zgłoszeniem przez Play4you2 bardzo rzadko mam transfery 64-100kbps oraz zwiększył się poziom sygnału o -10dBm.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: ja.michal »

marens pisze:Powiem, że nie ma porównania między Merlinem a AirCardem.
Tzn? W jakim sensie nie ma porównania? Sierra lepszej jakości czy Merlin?
pio
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2006-12-23, 16:38
Lokalizacja: W-wa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: pio »

Morti pisze:Połączenie się z innego IP rozwiązuje sporo spraw, jak np. problem z downloadem, rodzi natomiast nowe więc jak dla mnie tu jest problem. Chyba nie jest to tak ciężkie do zdiagnozowania ale chyba występuje tu czyjaś zła wola ( i w tym momencie złowrogo zerkam na napis PLAY na pasku....)
Naprawdę uważasz, że którykolwiek operator celowo chce zrobić na złość swoim abonentom ?
Obracam się w kręgu telco i powiem Ci, że w każdej firmie jednym z głównych celów jest satysfakcja abonenta. Oczywiście na równi z zyskiem firmy :-) Ale jednego bez drugiego nie ma ...

Korzystałem kiedyś z Orange Free oraz obecnie z Play Online oraz BC i powiem Ci, że każda sieć ma swoje problemy i zapewne stara się je rozwiązać.

Np. u mnie w domu wieczorem BC mimo teoretycznego połączenia 3,6 mbps działa znacznie gorzej niż słabo działający Play Online 1 mbps.
Morti
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2009-11-13, 02:51
Lokalizacja: z netu

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Morti »

Jeśli firmware by się sypał to chyba nic by zmiana IP nie zmieniała w temacie. Tak sądzę.
Awatar użytkownika
marcin7911
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2009-09-30, 12:24
Lokalizacja: Konin

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: marcin7911 »

Wgrałem do swojego 156g firmware dostępny na http://sterowniki.bez-kabli.pl/ i u mnie nie poprawiło to sytuacji ze sciąganiem plików
Modem Huawei E156g
Moc sygnału:-83dBm, 48%, CSQ 15
Playonline 69
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: marens »

ja.michal pisze:Sierra lepszej jakości czy Merlin?
Tak
Leszek66
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-23, 12:36
Lokalizacja: Kielce

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Leszek66 »

No nie wiem czy to kwestia modemu. Mam dwa E169 z oprogramowaniem producenta http://www.huawei.com/mobileweb/en/doc/ ... -1&id=4381 i E176G z brandowanym. Nawet ustawiłem dwa profile z DNS polecanymi na forach linuksowych- 2 zestawy DNS. O ile pod ubuntu z tymi DNS wszystko chodziło lepiej, wczytywanie oraz pobieranie, to na wingrozie tylko ładowanie stron jest troche lepsze. A opisywane problem z pobieraniem pojawiły sie jakiś miesiąc temu.
play4you2
Pracownik operatora
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-19, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: play4you2 »

Witam. Mam do przekazania Wam kilka istotnych informacji.

Pierwsza to taka, że nasz dział IT zauważył usterkę związaną z pobieraniem plików i na dzień dzisiejszy jest to oficjalna informacja. Rozpoczęliśmy naprawę tego problemu, jednak nie jestem w stanie podać Wam dokładnej daty zakończenia tych prac. Proszę Was tylko o cierpliwość i wyrozumiałość.

Druga sprawa dotyczy plików z Rapidshaera. Wczoraj zrobiliśmy rekonfigurację sieci i teoretycznie nie powinno być już kłopotów z pobieraniem plików z tego serwera. Podkreślam, chodzi o kwestję pobrania pliku, nie o prędkość z jaką jest pobierany. Jeżeli jednak nadal będziecie mieli problemy z pobieraniem plików z tego serwera, zapraszam do mnien na PW z informacją.

Trzecia kwestia dotyczy mojej prośby, którą złożyłem kilka postów wcześniej a dotyczącą adresów IP. Jeszcze raz dziękuję osobom, które te adresy mi przesłały. Zapewniam wszystkich, że nie zostaną one wykorzystane w innych celach oprócz celów testowych. Osoby, które będą chcieli mi wysłać swój adres IP, proszę o dodanie informacji, że zgadzają się na udostępnienie adresu w celach testowych. Bez tej informacji, przesłane wiadomości będę usuwał. Dodam jeszcze, że jeżeli możecie, oprócz samego adresu, prześlijcie mi jak najwięcej danych, które uda Wam się zdobyć (prędkość podczas poboru, adres serwera/strony itp.).

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc i zwrócenie uwagi na ten problem.

A i jeszcze taka mała prośba. Jeżeli zamieszczacie informacje, które otrzymaliście w odpowiedzi na Wasze reklamacje (treść odpowiedzi), bardzo Was proszę, nie umieszczajcie danych osobowych osób, które Wam odpowiadały. Jest to niezgodne z prawem, jednak nie piszę tego aby kogoś "straszyć", tylko wyłącznie w celach informacyjnych i mam nadzieję, że uszanujecie prywatność tych osób.

Pozdrawiam serdecznie.
Forum "Bez Kabli" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym sieci P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
Morti
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2009-11-13, 02:51
Lokalizacja: z netu

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Morti »

Mamy nadzieję, że teraz coś się ruszy. Czekamy na wiadomości o postępie prac.
kylo86
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2009-10-22, 20:10
Lokalizacja: lublin

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: kylo86 »

na pewno jeśli chodzi o rapidshare to jak pobieranie stawało tak staje
kszaq
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 216
Rejestracja: 2009-01-24, 17:46
Lokalizacja: stąd

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: kszaq »

kylo86 pisze:na pewno jeśli chodzi o rapidshare to jak pobieranie stawało tak staje
A pobierasz jako free user? Jeśli tak, to nie ma się co dziwić - w ten sposób Rapidshare limituje każdemu, kto pobiera za darmo.
kylo86
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2009-10-22, 20:10
Lokalizacja: lublin

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: kylo86 »

free user nie ma w tym wypadku nic do tego, podłączyłem orange i plik się ściągnął a na play staje
Leszek66
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-23, 12:36
Lokalizacja: Kielce

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Leszek66 »

Testowo pobrałem 3MB które wcześniej zamierało i poszło z maksem jak nigdy. Nie mam potrzeby coś ciągną a limit do 30-tego. Czyli w nawiązaniu do kylo86 to tu czy tam może być lepiej. Ważne że awaria została przyjęta do wiadomości operatora. Teraz wszystko zależy od wiedzy i umiejętności techników
play4you2
Pracownik operatora
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-19, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: play4you2 »

Morti pisze:Mamy nadzieję, że teraz coś się ruszy. Czekamy na wiadomości o postępie prac.
Jak widzicie, wywiązuję się z obietnic. Powiedziałem, że jeżeli będę coś wiedział, poinforuję Was o tym. Co do kwestji zakończenia prac też tak będzie. Jak tylko otrzymam info, że powinno być już ok, od razu Was poinformuję.
Leszek66 pisze:Testowo pobrałem 3MB które wcześniej zamierało i poszło z maksem jak nigdy. Nie mam potrzeby coś ciągną a limit do 30-tego. Czyli w nawiązaniu do kylo86 to tu czy tam może być lepiej. Ważne że awaria została przyjęta do wiadomości operatora. Teraz wszystko zależy od wiedzy i umiejętności techników
Zapewniam Was wszystkich, że technicy zrobią wszystko, aby to usunąć jak najszybciej. Chciałem jeszcze tylko dodać, że jeżeli coś się wydarzyło, to nie uchylamy się od odpowiedzialności za to. Jak widzicie, nie mamy powodów, aby okłamywać naszych Klientów. Proszę Was tylko o cierpliwość. Zapewniam, że zrobimy wszystko, aby to jak najszybciej rozwiązać.
Co do Rapidsheare. To tak jak napisał Leszek66, w jednym miejscu może być "lepiej" w drugim trochę "gorzej". Ja wspomniałem w moim poście, że teoretycznie pliki powinny się już pobierać, jednak to nie ma nic wspólnego z prędkością. Jednak, jeżeli zauważacie jakieś niedociągnięcia, proszę o info na PW z podaniem danych takich, o jakie prosiłem Was w poście powyżej (o ile wyrażacie na to zgodę).

Pozdrawiam.
Forum "Bez Kabli" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym sieci P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
Awatar użytkownika
marcin7911
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2009-09-30, 12:24
Lokalizacja: Konin

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: marcin7911 »

U mnie nic sie nie poprawiło straciłem dzisiaj około 150mb na "testach pobierania" i nie pobrałem nic z tego co chciałem Ciekawe czy play mi zwróci utracony transfer? :dobani:
Modem Huawei E156g
Moc sygnału:-83dBm, 48%, CSQ 15
Playonline 69
mario9913
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-11-23, 18:07
Lokalizacja: ciechanów

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: mario9913 »

U mnie niestety też nic się nie poprawiło.Ściąganie z RS i Hotfile nadal kuleje. Co prawda odnośnie forum warez udało mi sie dziś wejść bez problemu na to forum ale na samym forum nic już nie mogłem zdziałać (nic nie chciało się załadować). Poza tym udana próba wejścia na to forum zdarzyła się tylko raz.- przy kolejnych kolejne stracone nerwy...no ale może to jakiś krok ku lepszemu.. przynajmniej chciałbym w to wierzyć. A póki co, pozostaje chyba tylko czekać, może rzeczywiście po interwencji techników normalnie pobiorę jakiś plik. oby nie trzeba było zbyt długo czekać...
mateusz232
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2007-08-05, 17:39

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: mateusz232 »

marcin7911 pisze:U mnie nic sie nie poprawiło straciłem dzisiaj około 150mb na "testach pobierania" i nie pobrałem nic z tego co chciałem Ciekawe czy play mi zwróci utracony transfer? :dobani:
heh u mnie w ciągu ostatniego miesiąca na paczkach 200mb poszło ponad 1GB : o
play4you2
Pracownik operatora
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-19, 21:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: play4you2 »

Szanowni użytkownicy. Przekazuję Wam informację, że od jutra (26 11 09r) oprócz mnie, będzie tu jeszcze play4you1 :ok:. Jest to również nasz pracownik i tak jak ja, będzie prowadził z Wami konwersację. Jeżeli chodzi o kwestię zgłasazanych adresów IP i innych spraw, do niego możecie również śmiało wysyłać te informacje. Postanowiliśmy działać "podwójnie", aby Wasza satysfakcja ze zgłaszanych spraw i udzialnych odpowiedzi była jak największa. Ok, poszło trochę autoreklamy :), jednak to co piszę, jest absolutnie poważne.

Mam nadzieję, że dzięki takiemu krokowi, jeszcze płynniej bgędziemy mogli Wam pomóc.

Pozdrawiam serdecznie. :papa:
Forum "Bez Kabli" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym sieci P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
elgato
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2009-09-04, 06:49
Lokalizacja: Leszno

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: elgato »

Więc i ja podepnę się pod temat, gdyż widzę w działaniu Panów z Play światełko nadziei.
O ile u mnie download nie zrywa , to coś stało się z transferem.

W chwili obecnej szacuje się na poziomie 15KB/s MAXYMALNIE :( Taki stan rzeczy utrzymuje się już miesiąc niezależnie od pory dnia, dnia tygodnia..czy od czego tam jeszcze może to zależeć.

Mieszkam w Lesznie wielkopolskim (64-100)na ul. Leszczyńskich 500m od nadajnika. Znajomy korzystający z innego nodeB ma identyczne kłopoty.

Obsługa Klienta milczy, nikt nic nie wie. Ja nie oczekuję cudów- wiele potrafię zrozumieć, jednak średnie 10KB/s dobija. I już nie chodzi o pobieranie, ale ja chcę normalnie strony przeglądać :(

pozdrawiam serdecznie- elgato

P.S poprawka, już mam kłopoty ze ściąganiem. w różnym momencie postępu dane przestają być pobierane. Sciągałem dla przykładu Ad Aware by wykluczyć spyware.. ale nie mogę.. download nie dochodzi do końca
live is short - play more..... XBOX
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: krystianb »

ja.michal pisze:Wydaje mi się, że problemy mogą leżeć w modemach Huawei. Ja używam karty Sierra Wireless Aircard 881 i mimo około 50% zasięgu internet działa przyzwoicie. Pliki się ściągają, nie przerywają.
Też mam takie podejrzenia, transfery w szczycie mam tragiczne(edge działa szybciej od 3g), ale pliki powoli ale skutecznie idą do końca, na moim GT 3G+,
marens pisze:Chwilowo wstrzymuje się z kolejnymi zgłoszeniami aż nie będę miał pewnego modemu.
Do play polecam sprawdzonego 3g+, ostatnio po 60zł widziałem na alledrogo nówki 12mc gw. Chyba że masz w planach coś szybszego.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Sinner-X2
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2009-11-13, 18:39
Lokalizacja: Z łona matki

Re: problem z download, play online, huawei E156g

Post autor: Sinner-X2 »

Bok się w końcu odezwał... po "dogłębnym" opisaniu problemu i czekaniu 7 dni na odpowiedź moje oczy ujrzały dziś następujący komunikat:
"Status zamknięcia: 26-11-2009 Data zamknięcia: 26-11-2009

Komentarz zamknięcia: Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie nadesłane za pośrednictwem naszej strony internetowej 19 listopada 2009 roku, dotyczące problemów ze ściąganiem plików. W odpowiedzi uprzejmie informujemy, że w wyniku prac modernizacyjnych mogły pojawić się pewne trudności związane z korzystaniem z usługi Play Online. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby wspomniane usterki zostały jak najszybciej wyeliminowane. Obecnie nie powinny się pojawiać żadne problemy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta za pomocą strony internetowej www.playmobile.pl, e-mailem na adres [email protected], pod numerem telefonu 790 500 500, * 500 lub przez Punkt Sprzedaży Play. Zapraszamy do serwisu Play24 na stronie www.24.playmobile.pl. Znajdują się w nim szczegółowe informacje dotyczące stanu konta, historii połączeń oraz dostępnych usług. Poprzez Play24 można również skontaktować się z Obsługą Klienta, na bieżąco śledzić status swojego zgłoszenia oraz zobaczyć naszą odpowiedź. z poważaniem, CIACH młodsza specjalistka back office ds. obsługi klienta" :szok:

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Nie no spoko, wybaczam wam w końcu płace wam tylko za coś z czego nie mogę korzystać tak jak bym chciał :/

Jak widać operator wystarczy, że powie że przeprasza i nie ma problemu :]
To ja im następnym razem zamiast płacić za tą kulawą usługę napisze "Szanowny operatorze PLAY, dziękuję za dopominanie się o zapłatę za waszą niespełniającą moich oczekiwań usługę. W odpowiedzi uprzejmie informuję, że w wyniku braku pracy zarobkowej nie mam czym wam zapłacić. Przepraszam za powstałe niedogodności Zapewniam, że dołożyłem wszelkich starań aby zdobyć te pieniądze dla was. Obecnie jednak jestem spłukany. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pocztą polską gdyż wasza sieć komórkowa ma taki słaby zasięg że Ciężko się do kogokolwiek dodzwonić i co chwile przerywa połączenie. Zapraszam do Leszna i innych miejscowości gdzie klienci są niezadowoleni z waszej usługi a i im wkręcacie że wszystko jest dobrze. Znajdują się w nich osoby które już mają dosyć waszych głupkowatych argumentów usprawiedliwiających waszą wadliwą sieć. Po przez kontakt osobisty z klientami może będziecie skłonni okazać trochę więcej szacunku no i klient będzie miał się na kim wyżyć bezpośrednio. z poważaniem jeden z pośród tysięcy żywicieli waszej nędznej usługi.

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2009-11-26, 12:42 ]
Panie kolego rozumiem Twoje rozżalenie, ale czy trzeba tak wyzywać innych? Tym razem dostajesz upomnienie. Następnym razem dostaniesz kolejny punkcik.
Ostatnio zmieniony 2009-11-26, 12:40 przez Sinner-X2, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany