Lineage 2 na play ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
razor1199
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-01-10, 21:42
Lokalizacja: szczecin

Lineage 2 na play ?

Post autor: razor1199 »

Witam, mam taki problem ze lubię pogrywać w l2, ale od września mieszkam w internacie a ten internet co jest ma polokowane porty p2p i niestety l2 mi nie chodzi. Czy warto wziąć internet od play 2GB limitu (29zł)? Zależy mi żeby nie było lagów więc pytam, dodam że mieszkam niedaleko śródmieścia w szczecinie :). Czekam na odpowiedzi. Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Lineage 2 na play ?

Post autor: Sundance_kid »

razor1199 komórkowiec sam w sobie ma wysokie pingi. Ja w playu mam koło 200 ms. To raczej za duzo.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Lineage 2 na play ?

Post autor: krystianb »

razor1199 pisze:Czy warto wziąć internet od play 2GB limitu (29zł)?
Moim zdaniem nie warto. Za 19zł masz starter z 1GB, jak masz telefon 3G to przetestuj (kup starter play online i podłącz telefon do kompa) i zobacz czy się da grać. Wydaje mi się że to gierka typowo przeglądarkowa, gdzie ping nie ma większego znaczenia. Byle jako takie łącze było, co nie w każdej lokalizacji i o każdej porze play spełnia. Aha jak będzie działać to kupujesz doładowanie za 50zł i masz 4GB na 56 dni. Taniej niż w abo.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Lineage 2 na play ?

Post autor: Blido »

krystianb pisze:Wydaje mi się że to gierka typowo przeglądarkowa, gdzie ping nie ma większego znaczenia.
Lineage 2 nie jest grą przeglądarkową: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1688
Wydaje mi się jednak że Play powinien nadawać się do tej gry. Gry MMORPG nie wymagają bardzo niskich pingów. Co innego gry FPS. Mogą być jednak problemy z lagami, bo Play Online jednak nie zachwyca jakością połaczenia, szczególnie w godzinach szczytu. Pingi skaczą a czasem gubi pakiety.
ODPOWIEDZ