UMTS w Plus'ie rewelka :D

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
minineo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2005-09-19, 14:17
Lokalizacja: Wrocław

UMTS w Plus'ie rewelka :D

Post autor: minineo »

Witam !
Dzisiejszego dnia zakupiłem sobie SIMDATE w salonie oraz podpiąłem swoją Nokie 6650 do kompa kablem USB i skorzystałem z UMTS'a :D Ludzie rewelacja :D 42kB/s wyciągnąłem bez problemu, strony włączają się szybko i ogólnie spoko to działa. Mam EDGE w Orange i jest ogólnie syf. Więc jeśli macie dylemat to bierzcie od razu UMTS'A !! Chyba, że nie macie warunków aby wziąść no to kicha ;(

btw. mam abonament jeden EDGE'a w ORANGE który moge oddać komuś (modem GC85 za free i umowa jest bodajże od maja tego roku więc pół roku krócej niż normalnie). Jest tylko jeden mankament, że moge zrobić sesje jedynie na firme :( więc jeśli ktoś ma firme i chce wziąść EDGE to naprawde by mi pomógł ponieważ mam 2 takie abonamenty i jeden jest mi zbędny, abonament najwyższy czyli 120zł brutto. Jeśli ktoś chciałby mieć umowe na 1,5 roku zamiast na 2 lata i nie płacić nic za modem no to niech do mnie napisze.
GG: 2946724
e-mail: [email protected]
chris
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2005-11-29, 11:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: UMTS w Plus'ie rewelka :D

Post autor: chris »

Być może , o ile jest się w zasięgu UMTS. We Wrocławiu wg mapy zasięgu UMTS dostępny jest w szerokim centrum miasta. A może coś się już zmieniło i mapka jest nieaktualna ?
Awatar użytkownika
minineo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2005-09-19, 14:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: UMTS w Plus'ie rewelka :D

Post autor: minineo »

chris pisze:Być może , o ile jest się w zasięgu UMTS. We Wrocławiu wg mapy zasięgu UMTS dostępny jest w szerokim centrum miasta. A może coś się już zmieniło i mapka jest nieaktualna ?
nie mam zielonego pojęcia :) mieszkam i pracuje blisko centrum więc może dlatego :] na innych dzielnicach może jest inaczej mi śmiga i jest GIT :-D

pytałem się i jeśli się ma EDGE w ORANGE na starej karcie to zamieniają na uSIM !! więc można sobie zakupić jakiś telefon albo modem i korzystać z dobrodziejstw UMTS'a :) <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie wyrabiają się z kartami ponoć ale po nowym roku zapewne się to zmieni :-)
ODPOWIEDZ