zaklocenia w glosnikach

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
michallll

zaklocenia w glosnikach

Post autor: michallll »

czesc mam simdate w plusie, lacze sie przez nokie 7650 z gprs. mam przy kompie glosniki 5.1 creativa i straszne mi sie robia zaklocenia jak chce posluchac muzy przez te glosniki. jak jest z tymi modemami?? bo mam zamiar wziac iplusa z modemem. te modemy tez robia powazne zaklocenia w glosnikach ??? oczywiscie chodzi mi o momenty jesli korzystam z gprs i mam wlaczone glosniki
dnatal

Re: zaklocenia w glosnikach

Post autor: dnatal »

Używam modemu m comander i mam zakłócenia w głośnikach kompa. Kiedy zainstalowalem antene samochodową do telefonów komórkowych i wystawiłem ją za oko skończyły sie problemy .
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: zaklocenia w glosnikach

Post autor: zDaleKi »

michallll pisze:czesc mam simdate w plusie, lacze sie przez nokie 7650 z gprs. mam przy kompie glosniki 5.1 creativa i straszne mi sie robia zaklocenia
Ile masz kresek (zasięgu) na telefonie?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ertes232

Re: zaklocenia w glosnikach

Post autor: ertes232 »

Ja mam zakłócenia na monitorze crt jak laptop leży obok stacjinarnego ale do tego stopnia że obraz na nim faluje -- ot taka ciekawa uwaga !!!

Co do słuchawek to potrzebna są z kablem ekranowanym

w samych głosnikach nic nie słyszę !
michallll

Re: zaklocenia w glosnikach

Post autor: michallll »

na fonie zasieg to mam maxa prawie zawsze bo mieszkam niedaleko nadajnika... straszna lipa jest z tymi zakloceniami. ja lacze komorke z kompem przez bluetooth wiec klade tel wystarczajaco daleko zeby mi nie trzeszczalo
michallll

Re: zaklocenia w glosnikach

Post autor: michallll »

a co do monitora crt to nie wypowiadam sie bo nie posiadam takiego. mam lcd a z lcd nie ma zadnych problemow
osa2

Re: zaklocenia w glosnikach

Post autor: osa2 »

michallll pisze:czesc mam simdate w plusie, lacze sie przez nokie 7650 z gprs. mam przy kompie glosniki 5.1 creativa i straszne mi sie robia zaklocenia jak chce posluchac muzy przez te glosniki. jak jest z tymi modemami?? bo mam zamiar wziac iplusa z modemem. te modemy tez robia powazne zaklocenia w glosnikach ??? oczywiscie chodzi mi o momenty jesli korzystam z gprs i mam wlaczone glosniki
Zakłócenia takie były i będa na tych modemach z plusa (gc-79) spowodowane jest to tymi wbudowanymi antenami. Wiec jezeli jeszcze nie kupiles a nie chcesz miec tych zakłóceń to kup sobie w ORANGE z gc75 tam tych problemów nie ma.
ODPOWIEDZ