Oficjalne forum www.orange.pl

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Oficjalne forum www.orange.pl

Post autor: Procio »

Witam!

Niedawno doszły mnie słuchy, że Orange ma otworzyć własne forum. Nawet zaszły już zmiany w regulaminie.
Postanowiłem się bardziej temu przyjrzeć. Poszperałem, poszukałem, popatrzyłem i znalazłem..

Adres do forum: http://www.orange.pl/forum_b2c.phtml

Co o tym sądzicie? Dobrze Orange zrobiło zakładając własne forum?
Czy będzie to na prawdę forum "wolne od słowa"? Czy będzie można jedynie pisać to, co Orange chce usłyszeć?
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
alias
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 516
Rejestracja: 2010-02-03, 19:05
Lokalizacja: Arkadia

Re: Oficjalne forum www.orange.pl

Post autor: alias »

Co tu dywagować na ten temat, czas pokaże.
Awatar użytkownika
Pijo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 677
Rejestracja: 2009-07-06, 12:16
Lokalizacja: Podlasie/Mazowsze

Re: Oficjalne forum www.orange.pl

Post autor: Pijo »

Procio pisze:Czy będzie to na prawdę forum "wolne od słowa"? Czy będzie można jedynie pisać to, co Orange chce usłyszeć?

Myślę ze będzie konkretnie moderowane , w sumie nie ma co sie dziwić . Jedno jest pewne - ciekawy i bardzo odważny eksperyment .


Istnieje coś takiego jak forumorange.net, ale tam poza jednym konsultantem , który naprawdę zna się na rzeczy , reszta "przebija" BOK Playa swoją wiedzą .
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oficjalne forum www.orange.pl

Post autor: zDaleKi »

Procio pisze:Czy będzie to na prawdę forum "wolne od słowa"?
Myślę, że nie nam o tym sądzić.
alias pisze:Co tu dywagować na ten temat, czas pokaże.
O to chodzi.

[ Dodano: 2010-12-03, 08:20 ]
PS. Play postanowił udzielać się poprzez swoich ludzi na innych forach, Orange robi to co powyżej. Czas pokaże ile któremu operatorowi starczy sił i które rozwiązanie jest lepsze.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: Oficjalne forum www.orange.pl

Post autor: Procio »

Pijo pisze:Istnieje coś takiego jak forumorange.net, ale tam poza jednym konsultantem , który naprawdę zna się na rzeczy , reszta "przebija" BOK Playa swoją wiedzą .
Znam to forum. Czy ten użytkownik to JarKen? Reszta może i rzeczywiście nie za bardzo się zna, ale cóż..
BliSki pisze:Myślę, że nie nam o tym sądzić.
A ja myślę, że...
alias pisze:czas pokaże.
:roll:

Jeżeli miałbym jeszcze napisać opinię o tym forum Orange, to jest to dla mnie jedna, wielka porażka!
Cały ten wygląd i to jak chodzi to forum jest wg. mnie żenujące :dobani:
Wygląd jeszcze, jeszcze, ale działanie forum jest na najniższym poziomie.
Strasznie mi to muli (tak - jestem po limicie), ciężko się połapać. Nie wróżę mu zbyt dużej popularności.

Póki co nie zamierzam tam zostać. Dla mnie bez-kabli jest "The Best" i to wszystko! :cfaniak:
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
ODPOWIEDZ