internet na miesiąc???? Jest taka możliwość????

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ulak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-07-15, 21:52

internet na miesiąc???? Jest taka możliwość????

Post autor: ulak »

:D Witajcie!!! Jestem tylko babą i to w dodatku blondi :D więc proszę sie nie śmiac a teraz pytanko. Mam laptopa i internet bezprzewodowy w domu.Teraz wyjeżdzam za granice,slowacja,wegry i czy jest mozliwosc wykupienia internetu na jeden miesiąc .Proszę podpowiedzcie coś DZIEKI
ula
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: internet na miesiąc???? Jest taka możliwość????

Post autor: Jaco »

Temat umieszczony w złym miejscu.Przenoszę do odpowiedniego i tam znajdziesz wiele informacji na temat netu za granicą.
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet na miesiąc???? Jest taka możliwość????

Post autor: regedit »

Masz dwie możliwości:

1) Kupić kartę pre-paid zagranicznego operatora i włożyć ją do modemu / komórki bez sim-locka ALE uważaj bo ja właśnie dzisiaj wróciłem z Chorwacji i tam kupiłem lokalnego prepaida i wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle - wcięło ok 50zł za samą aktywacje...

Wejdź na stronę http://www.prepaidgsm.net/ i tam zobacz jakich operatorów masz do dyspozycji. Jak wybierzesz kraj to jak klikniesz na logo operatora - przeniesie się na jego stronę. Tam gdy wybierzesz język angielski możesz poszperać po cennikach i ofertach albo na miejscu udać się do jakiegoś salonu jednego z operatorów i popytać. Tak czy inaczej nie polecam takiego rozwiązania gdyż ceny za korzystanie z internetu w ten sposób będą kosmiczne. Ja już się naciąłem i powiem Ci tyle, że wolałbym pójść raz na tydzień do kafejki na godzinę.

2) Podłączyć się do niezabezpieczonej sieci bezprzewodowej. Np. ktoś ma router i nie ustawił na nim hasła - jeśli jesteś w zasięgu możesz się bez problemu podłączyć. Jeśli jednak będą to sieci zabezpieczone, możesz pokusić się o popytanie sąsiadów lub właściciela hotelu / pensjonatu o udostępnienie hasła i zaproponować trochę ojro. Możliwe, że się zgodzi.

Jednak ja na twoim miejscu dałbym sobie spokój. Szkoda nerw i pieniędzy.
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

hmm

Post autor: sus »

poczytaj

Słowacja

Węgry

moze to nie rozwiaze twojego problemu w 100% ale cos zawsze pomoze

--
Poskracałem i poprawiłem linki bo wcześniejsze nie działały
Moderator-> Fanta
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
ulak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-07-15, 21:52

Re: internet na miesiąc???? Jest taka możliwość????

Post autor: ulak »

Dzięki za podpowiedzi
ula
ODPOWIEDZ