Skradziony laptop - Neurolog - TVN [ogłoszenie] WAŻNE!

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Skradziony laptop - Neurolog - TVN [ogłoszenie] WAŻNE!

Post autor: zDaleKi »

W związku z materiałem z wczorajszych faktów TVN (24.09.2007) proszę o zapoznanie się z tym materiałem -> http://www.tvn24.pl/28377,1522466.1,0,1 ... omosc.html

Cytat z linka powyżej:
"Złodzieju, oddaj komputer - w Faktach dramatyczny apel chirurga. Wraz z komputerem stracił prawie całą dokumentację pacjentów. A leczył blisko 200 czekających na operację dzieci."

"Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje na temat skradzionego sprzętu, proszony jest o kontakt z dr. Zwolińskim pod numerem telefonu 0602 105 258." lub z najbliższą jednostką policji!
Ostatnio zmieniony 2007-10-29, 16:24 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skradziony laptop - Neurolog - TVN [ogłoszenie] WAŻNE!

Post autor: regedit »

Trzeba być kompletnie nieodpowiedzialnym kretynem żeby dopuścić do takiej sytuacji. Po prostu wstyd!

A swoją drogą oprócz kradzieży, utracone dane mogły zostać np. przez uszkodzenie dysku. Jak on mógł o tym nie pomyśleć... Żal mi takich ludzi a przede wszystkim współczuje pacjentom bo to ich najbardziej dotknęła ta kradzież.
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skradziony laptop - Neurolog - TVN [ogłoszenie] WAŻNE!

Post autor: zDaleKi »

regedit pisze:A swoją drogą oprócz kradzieży, utracone dane mogły zostać np. przez uszkodzenie dysku.
Masz tutaj całkowitą rację.
regedit pisze:a przede wszystkim współczuje pacjentom bo to ich najbardziej dotknęła ta kradzież.
Ja też współczuję dlatego postanowił umieścić tu to ogłoszenie....
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ