Pay Pal - transakcje kartą VISA

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Pay Pal - transakcje kartą VISA

Post autor: regedit »

Mam takie pytanie dla znawców. Posiadam obecnie kartę Visa Electron w mBanku którą mogę robić transakcje w sklepach, wypłacać z bankomatu i robić przelewy przez internet natomiast nie mogę ją płacić przez systemy płatności typu pay pal. Czy po wzięciu np. http://direct.money.pl/money/264/ <- tej karty (jest to zwykła Visa), czy to oznacza, że płatności on-line będą na niej honorowane? Chodzi mi o kartę do zagranicznych transakcji on-line.
Do płatności internetowych

* W odróżnieniu od zwykłych kart płatniczych, kartą pre-paid Money.pl szybko, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za zakupy w internecie.
* Możesz nią płacić we wszystkich sklepach i serwisach sprzedażowych, w których widzisz logo Visa.
* Ale to karta nie tylko internetowa! Ma takie możliwości jak każda inna karta płatnicza: zapłacisz nią w sklepach tradycyjnych, wybierzesz gotówkę z bankomatu.
To karta płaska, ale ma pełną funkcjonalność karty kredytowej.
Wszystko chyba na to wskazuje, że powinna być ok. Może ktoś ma taką??
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
cysio
Stały użytkownik forum
Posty: 137
Rejestracja: 2007-01-04, 23:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Pay Pal - transakcje kartą VISA

Post autor: cysio »

Tak ta karta umozliwia platnosci w internecie. W ostatnim czasie bzwbk wprowadzil 3d secure dla wszystkich kart i jak masz visa electron z bzwbk to tez mozesz placic w internecie. A jesli posiadasz konto w mbanku to lepszym rozwiazaniem bedzie karta wirtualna (ekarta) ktora dziala na zasadzie prepaid i bez problemy dziala w internecie.
przewaks
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 579
Rejestracja: 2007-01-11, 23:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pay Pal - transakcje kartą VISA

Post autor: przewaks »

Dodać tylko wypada, że ta e-karta działa tylko w Internecie - w sklepie nią nie zapłacisz bo nie posiada paska magnetycznego.
Jeśli Internet, to tylko w Play, jeśli telefon, to tylko w Orange
Awatar użytkownika
regedit
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 357
Rejestracja: 2007-05-15, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pay Pal - transakcje kartą VISA

Post autor: regedit »

no właśnie, i na dodatek kosztuje 25zł na rok a to co ja wkleiłem w linku ma pasek magnetyczny i nic nie kosztuje ;)
ZTE MF60 HSPA+ @ T-Mobile
Linksys WAG200G & Neostrada 10Mb/s
ODPOWIEDZ