Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

roman_zakopane
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-20, 19:09
Lokalizacja: zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: roman_zakopane »

Witam ponownie !

Firma Nell bardzo szybko nawiązała ze mną kontakt i mam nadzieję, że doszliśmy do porozumienia. W najbliższym czasie ( jak mnie zapewniono ) z internetem wszystko już będzie ok :!: . Poczekam na rozwój sytuacji.
A co do prędkości internetu jaki oferuje firma Nell jeszcze raz podkreslam , że jest niesamowita !
Oby tak dalej :lol:
wojto
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-06-08, 23:28
Lokalizacja: z daleka

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: wojto »

Zapraszam firmę Nell i jej klientów do odwiedzenia strony http://www.bykom-stop.avx.pl :!: Tępmy e-analfabetyzm, nie dopuśćmy do tego, aby za kilka lat Internet zapomniał zupełnie, co znaczy ortografia!
cdx
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2006-07-09, 10:31

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: cdx »

lacze z CIR=512 za 32zl ! mistrzosto swiata ! lepszej oferty w zyciu nie widzialem :) jak ten zapis jest na umowie to podpisuje w ciemno ;)
no i ta stronka nell.com.pl mmmm balsam na oczy..
red
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-13, 08:59
Lokalizacja: Zakopane

Jestem zadowolony...

Post autor: red »

:D Jestem zadowolony ze ktoś wpadł na pomysł tego forum!!To dobrze że głośno o NELL-u i o Air-net.Wasze opinie na temat tej i tamtej firmy są ważne dla tych którzy chcą korzystać z neta radiowego i zastanawiają sie które usługi wybrać!! 8) Ja osobiście polecam Air-net jestem z nimi od roku i jakoś nie narzekam.Podoba mi sie przedewszystkim ich podejscie do klienta , poprostu podchodza jak do człowieka a nie jak do frajera z którego można wyciągnąć kase.!!Są naprawde bardzo w porządku do swoich klientów.W każdej sieci zdarza sie ze są jakieś problemy ale kiedy oni są do ludzi uczciwi i potrafią przeprosić wytłumaczyć i sie poprawić to ja równiez moge z czystym sumieniem ich polecić!!Oferują też stałym abonentom różne promocje.!!U Nella jest tak jak podpiszesz umowę to spoko traktują Cie dobrze ale spróbuj tylko ponarzekac i być niezadowolonym...to juz zmienia postać rzeczy i ich podejscie do ciebie sie radykalnie zmienia.Jednym słowem maja cie w d....e!I myslą tylko jak by tu z ciebie wyciagnąć jeszcze trochę kasy na odchodnym!!!(moja sąsiadka miała z nimi do czynienia i potraktowali ja jak ścierkę do podłogi jak sie dowiedzieli ze przechodzi do konkurencji!!)Wiec pytam czy to fer??Kazdy ma prawo do zmian i każdemu ma prawo sie cos nie podobać!!Czy Nell tego nie pojmuje?Jakość usług i szybkość to nie wszystko!!!Klient musi sie czuć zadowolony w każdym calu!!!Wiecej życiowego podejścia do ludzi !! :D Chłopcy z Nella musicie sie bardziej postarać i nie wmawiac ludziom bajek!!Najlepsi na PODHALU???chyba w bajerowaniu ludzi,niczym wiecej...........
ernest65
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-09-14, 08:30

sprostowanie

Post autor: ernest65 »

Firma Nell przypisała mi post red-a , więc bardzo prosze o sprostowanie i wyjaśnienie o co chodzi- firme Nell i red-a, bo nie bardzo wiem w co gracie i jaki jest między wami konflikt. "zanim cokolwiek napiszesz pomyśl:
red
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-13, 08:59
Lokalizacja: Zakopane

Sprostowanie

Post autor: red »

:shock: Przepraszam najmocniej jeśli firma Nell posadziła ERNESTA65 o napisanie posta jako RED!!!Nic takiego nie miało miejsca ...a ERNEST65 to nie RED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie wiem co maja z Tobą wspólnego skoro próbują Ci wmówić ze to ty jestes RED :lol: Bo RED to ja...niestety i niech sie dalej zastanawiają kto to napisał.....Ciekawe kogo teraz będą próbowali oczerniać!!!Osoba o której pisałem(a nie wymienię jej nawet z imienia bo nie chce zeby i ją oczerniali)moja sąsiadka miała z tą firmą kłopoty pare miesięcy temu i już nie chce o tym mówić.Moze niech sie dobrze zastanowią gdzie i co...zanim zaczną rzucać na ludzi swoje domysły!!!To tylko kolejny dowód na ich mało profesjonalne podejście .. :!: Moim głównym zarzutem do tej firmy jest właśnie to ze nie potrafią przyjąć słów krytyki (choćby po to zeby wyciagnąć wnioski i sie nauczyć rozmawiac z ludzmi)a nie dochodzic kto to napisał....poprawcie sie ,to udowodnicie swoja potegę!!!NIE SZUKAJCIE WINNYCH TAM GDZIE ICH NIE MA!!!!!
www.nell.com.pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-11, 18:02
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: www.nell.com.pl »

Witam serdecznie wszystkich czytelników forum ;) Drogi użytkowniku red mam nadzieje że pisząc to ci piszesz, masz świadomość znaczenia używanych w Twojej wypowiedzi słów, pytam, ponieważ musisz mieć świadomość tego, że może się zdążyć, że będziesz musiał swoje pomówienia podeprzeć faktami przed sądem i będzie Ci głupio... Pozwolę sobie przytoczyć cytat: (moja sąsiadka miała z nimi do czynienia i potraktowali ja jak ścierkę do podłogi jak się dowiedzieli ze przechodzi do konkurencji!!)Wiec pytam czy to fer??Kazdy ma prawo do zmian i każdemu ma prawo sie cos nie podobać!!... Pragnę wszystkim mniej zorientowanym przypomnieć, że jako jedna z niewielu firm nie podpisujemy z abonentami umów na czas określony, jest to przejaw świadomości, że nasza usługa stoi nad innymi i nie musimy wiązać abonenta na siłę... ;) Kolejnym przykładem Twojego łgarstwa red, jest fakt, że z użytkownikiem ernest65 nawiązaliśmy kontakt, nie po to żeby go "oczerniać" tylko jest on jedynym użytkownikiem jaki przeszedł w ostatnim czasie do firmy konkurencyjnej, nasz kontakt z nim udowadnia w sposób jasny i przejrzysty, że jego przejście nie odbiło się negatywnie ma kontaktach z nim... Każdy klient naszej firmy jest traktowany z należytym mu szacunkiem... Jeśli chodzi o promocje, w naszej firmie, codziennie powstaje koncepcja różnorodnych promocji, powstają one w oparciu o rozmowę z abonentami i odpowiedzi na ich oczekiwania, stały kontakt z naszymi abonentami zapewnia nam WBOK dostępne pod adresem: panel.nell.pl Na koniec przypominam, że najlepszą drogą do porozumienia jest rozmowa, jeśli faktycznie było by tak, że sąsiadka, sąsiad, dziadek, stryjek czy szwagier zostali oszukani przez naszą firme, to jestem przekonany, że mając Internet od firmy konkurencyjnej sami zechcieli by o tym napisać a nie korzystali by z usług reda <lol> W mojej skromnej ocenie jest to klasyczny przejaw zazdrości o sukcesy innych... ;) Pozdrawiam serdecznie - www.nell.com.pl
red
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-13, 08:59
Lokalizacja: Zakopane

Do www.nell.com.pl

Post autor: red »

Drogi www.nell.com.pl dlaczego jak ktoś pisze o Waszej firmie nie tak jak byscie chcieli, to zaraz straszycie sadem?(no tak tu wpisów nie da sie skasować)Podobno w tym kraju jest wolność słowa.....a to moje prywatne spostrzeżenia.
Ciesze sie ,ze w Waszej firmie są osoby ,które mają przejaw świadomości(na marginesie sądziłem ,że macie świdomość a nie jej przejawy.. :) )ale zeby az tak być pewnym swej wyższosci nad innymi ,to nie jest przypadkiem samouwielbienie?
Co do użytkownika ERNEST65 piszecie ,ze nie chcieliście go "oczernic",to jak to zrozumieć?Wzieliście ERNEST65 za RED przypadkiem czy tylko dlatego ze przeszedł do konkurencji w ostatnim czasie?
Co do promocji szkoda ,naprawde szkoda,ze tylko powstają koncepcje róznorodnych promocji...a nie sa one wprowadzone w życie..
I ostatecznie nie chodzi wcale o oszustwo waszej firmy ,nic takiego nie napisałem w postach o tym że wasza firma oszukała klienkę!!!!
Chodziło o sposób w jaki została potraktowana gdy chciała przejść do konkurencji (a w sumie to nie wiem czy TPSA to dla was jakaś konkurencja?)..
Piszac tego posta nie miałem zamiaru obrażać nikogo a już <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie waszą firmę!!
Przedewszystkim chciałem abyscie przestali sie przechwalać i zaczeli myślec co zrobić , zeby wszyscy wasi użytkownicy ,Ci którzy już są z Wami i ci którzy będą , byli z Was zadowoleni w 100 %!!!I tego wam zycze na przyszłość.!!!Pozdrawiam RED
andez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-15, 22:32
Lokalizacja: Zakopane

do nell.com.pl

Post autor: andez »

Muszę ze smutkiem stwierdzić że większość rzeczy napisanych na tym forum na temat firmy nell to niestety prawda. Żałuję że nie trafiłem na to forum zanim podpisałem umowę z tymi panami bo po tym co przeczytałem na pewno bym się nie zdecydował.
To jest niestety prawda że kontakt z nell jest niemożliwy. Dopuki wszystko działało ok. kontakt był dość dobry, ale po zgłoszeniu pierwszych kłopotów z dostępem do internetu ( a były okresy że internet nie działał przez cały dzień lub przez 2 dni) panowie przestali odbierać telefony ode mnie. Dzwoniłem kilkadziesiąt razy w różne dni , o różnych porach, nagrywałem się na pocztę głosową i oczywiście zero odzewu.
Muszę niestety potwierdzić że dla panów z nell liczy się tylko kasa a zadowolenie klienta mają za nic. Życie uczy że jest to strategia krótkowzroczna i mści się bardzo szybko. :booty:
Na szczęście jest konkurencja o której większość forumowiców wypowiada się pozytywnie...
Andez
andez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-09-15, 22:32
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: andez »

Aby byc do końca uczciwym muszę dodać że gdy działa internet to prędkość transferu jest naprawde przyzwoita.
Andez
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: bob »

Jako moderator tego forum czasowo zamykam ten temat ponieważ wielokrotnie złamano tu zasady netykiety i nasz regulamin.Cała ta dyskusja nie ma nic wspólnego z tym czym my tu się zajmujemy.Jeśli chcecie prowadzić konflikty to nie na tym gruncie.Proszę przenieść się na inne forum lub spory zażegnać w sądzie.Temat wylądował już w śmieciach ale po dłuższym namyśle przywracam go ,niestety w wersji zamkniętej.
Opinie o jakości usługi pewnych firm padały z obu stron i był czas aby wyrobić sobie zdanie i nie można tego ciągnąć w nieskończoność...

Pozdrawiam moderator forum bez-kabli
bob.


Zamykam temat
Obrazek
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: bob »

Po sporym okresie inkubacji otwieram temat. :)
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: Jo_gurt »

Tak se go z ciekawości przejrzałem i po adresach IP widać, że rozmowę na 3 strony wyprodukowały 2 osoby - nell i konkurent. :rotfl:
Zaznaczam, że jest to tylko moje podejrzenie.
Platus
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-04-23, 15:37
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: Platus »

Witam,
ponieważ widzę że temat nie był odswiezany od baaaardzo dawna chciałbym zapytać, czy ktoś słyszał moze o najnowszym dostawcy internetu na podhalu (tak mają napisane) o nazwie Wi-Huta.net? Dostalem ich ulotkę i nie powiem...oferta jest dość interesująca:-) Ale że chyba są nowi, to nic nigdzie o nich nie ma...:-(
Może ktoś już się do nich podpiął?

Dzięki za odpowiedzi!
oscyp33
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-06-11, 19:04
Lokalizacja: Zakopane

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: oscyp33 »

Platus

Oni nadają z Gubałówki , montowali niedawno śmiga to całkiem nieźle antena kliencka to jakieś ubiquiti, co do samego montażu to partactwo po całości , jeden robi a drugi dużo gada, kabel puszczony nie tak jak powinien w ogóle nie zabezpieczony. Generalnie ping i prędkość są ok ale przy robocie tych "fachowców " trzeba pilnować
MiKO
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2008-07-23, 11:30
Lokalizacja: Z-ne

Re: Internet bezprzewodowy w Zakopanem

Post autor: MiKO »

Czy są może jakieś nowe opinie o Wi-hura.net? Jak ze stabilnością łącza? Czy dział techniczny odbiera telefon? Jestem w KTM Telekom trzy lata, ale chyba czas zakończyć z nimi współpracę. Kompletne olewanie klienta.
ODPOWIEDZ