Huawei E630 + Vista - użytkownik niezalogowany

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
asia2504
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-09-16, 13:24

Huawei E630 + Vista - użytkownik niezalogowany

Post autor: asia2504 »

Hej! Mam pewien problem z iPlusem. Mam laptopa Acer extensa 5200 i modem Huawei E630 z systemem Vista. Otóż po zainstalowaniu modemu i po wpisaniu pinu wyświetla mi się komunikat: Użytkownik niezalogowany lub w trakcie logowania. Jak rozwiązać ten problem? Proszę pomóżcie


Poprawa tematu i błędów->Sundance_kid
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Huawei E630 + Vista - użytkownik niezalogowany

Post autor: sardo nunspa »

Jeżeli ten problem wystąpił w iplus manager, to proponuję utworzyć połączenie dial-up (jak to zrobić czytaj w FAQ)
Latka lecą...
Jarek no.1

Re: Huawei E630 + Vista - użytkownik niezalogowany

Post autor: Jarek no.1 »

jeśli na kompie z vistą masz kilka kont użytkowników to prawdopodobnie na każdym z nich musisz oddzielnie "aktywować" modem, tak przynajmniej jest w blueconnect ery, może w iplusie też
asia2504
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-09-16, 13:24

Dial up problem

Post autor: asia2504 »

hej! Mam takie pytanie. Czy robiąc połączenie dial up dla iplusa (modem Huawei E630) w systemie vista, co mam zaznaczyć że chce utworzyć połączenie dla zwykłej linii telefonicznej lub ISDN, czy połączenie szerokopasmowe czy bezprzewodowe? Bo nie wiem co tu zaznaczyć? z góry dzięki
Awatar użytkownika
Darecky
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 675
Rejestracja: 2007-07-15, 14:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Huawei E630 + Vista - użytkownik niezalogowany

Post autor: Darecky »

Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: Huawei E630 + Vista - użytkownik niezalogowany

Post autor: Engelbert »

Typowy komunikat aplikacji iPlus Menadżer.

Klikasz klawisz "połącz" za wcześnie. Musisz poczekać do momentu, aż na aplikacji pojawią się zielone paski zasięgu, a na górze czarny napis Plus. Jeśli po dłuższym czasie karta się nie zaloguje, to znaczy, że urządzenie nie zostało poprawnie zainstalowane.
ODPOWIEDZ