COLEN POLAND

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mercedestom7

Re: COLEN POLAND

Post autor: mercedestom7 »

Witam
Przepraszam administratora, że się tu wcinam z takim tematem w tym poście , w tym miejscu, ale sprawa jest ważna bo aż niewieragodna, aczkolwiek chodzi między innymi o telefony i bardzo prosze o dopuszczenie go na forum.
Czy ktoś coś wie lub ma jakies dane na temat firmy [email protected] , COLEN POLAND z Jeleniej Góry mają najnowsze telefony typu Nokia N95 za 900 zł, Nokia E90 za 429 zł komunikator, laptop 1000 zł - lenowo thing paid t61 p . to chyba jakiś kit????? ja chciałem kupić ale boje się. Mnie te trzy rzeczy chcieli sprzedać za 1 400 zł

[ Komentarz dodany przez: Jaco: 2007-11-14, 18:55 ]
Raczej link do firmy powinien być taki http://www.colenpoland.republika.pl/ a nie adres mail.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: COLEN POLAND

Post autor: zDaleKi »

A ja to pytanie przenoszę w inne miejsce...
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
mercedestom7

Re: COLEN POLAND

Post autor: mercedestom7 »

Dzięki serdeczne za pomoc i za link ,oczywiście pokręciłem pisząc e mail a nie www.
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: COLEN POLAND

Post autor: mar_kow »

"[...]Przy danej opcji do ceny towarunależy doliczyć 59,00zł opłata za kurier plus towar jest droższy o 30%."

Niezła podpucha ten laptop za 2700 + 30% ceny + może jeszcze jakieś dodatki w cenie :) . I szukając chytrej oferty zostaniemy wystawieni do wiatru...
Awatar użytkownika
Mikolaj211
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 416
Rejestracja: 2006-07-06, 14:14
Lokalizacja: Nakło

Re: COLEN POLAND

Post autor: Mikolaj211 »

Zapamiętaj sobie raz na jutro - nikt nigdy nie da Ci nic za darmo, ani do Ciebie nie dołoży. Jeżeli jednak tak by się stało, to musi być pewien, że mu się to zwróci i zarobi 5 razy tyle (przykład: plus dokłada Ci kilkaset złotych do modemu, ale sam wiesz, że na tym nie traci...)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: COLEN POLAND

Post autor: Sundance_kid »

LOL!!! Profesjonalna firma i strona na republice... LOL!!! Bez domeny. Profesjonalizm pełna gębą!! Jeszcze pewnie konto na darmowym serwerze... Skrzynka pewnie też. Ciekawe jakiego kreatora użyli do strony... LOL W ogóle taka forma realnie istnieje? Chyba jak tak to powinna być wpisana do jakiegoś rejestru. Wiesz zawsze możesz zaryzykować. Cena za kuriera jest tak duża, że możesz odebrać to osobiście i przekonać się czy to prawda. Ale jak widzę takiej opcji do końca nie ma LOL. Jedna wielka ściema jak dla mnie! Jeśli zamawiasz kurierem tak, że dostarczy Ci on towar, obejrzysz i zapłacisz cena jest 30% większa. To jest nawet sensowne bo za tą cenę kupisz normalnie towar. Więc dostajesz więc firma uczciwa, prawda? A dwie pozostałe opcje to wysyłka w ciemno pieniędzy. Więc bardzo pewne. Sama strona mówi duzo o firmie i jak dla mnie to jest ściema, ściema i jeszcze raz ściema.

[ Dodano: 2007-11-15, 11:43 ]
W ogóle dawno mnie tak coś nie rozśmieszyło. Tak z ciekawości postaram się skontaktować z kumpelą z Jeleniej i może ona mi sprawdzi co mieści się pod tym adresem. Może mięsny ?

[ Dodano: 2007-11-15, 12:02 ]
Strona wymiata. Zdania zaczynane od małej litery, wszystko pisane jednym ciągiem, brak jakiegokolwiek formatowania... Pełen profesjonalizm:)
ODPOWIEDZ