Problem z Bus Driver!

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mikolaj211
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 416
Rejestracja: 2006-07-06, 14:14
Lokalizacja: Nakło

Problem z Bus Driver!

Post autor: Mikolaj211 »

Witam! Temat może ni związany z tematyką forum, ale w końcu to Hydepark. A więc mam problem z grą Bus Driver. Za każdym razem, gdy próbuję ją uruchomić wyskakuje ten pierwszy baner, a chwilę potem drugi. Oczywiście czytałem dokładnie instrukcję, próbowałem wysłać raport o błędzie do MS, ale wtedy się komp zawiesza. Mam PIV 3.06 Ghz, 512Ram, grafikę Ati256mb. Nie chodzi tu zapewne o sterowniki, czy coś takiego. Grę tą mam już dość długo i robiłem trzy razy format dysku przez ten czas i ani raz nie działała - zawsze było to samo. Może ktoś wie co to może być?? To są wymagania gry: Wymagania sprzętowe: procesor 800mHz, 256mb pamięci RAM, karta graficzna 32mb zgodna z DirectX9, 300mb wolnej przestrzeni na dysku, system operacyjny Windows 98/Me/2000/XP. Oczywiście na moim kompie chodzą gr, o dużo większych wymaganiach i tylko z tą mam taki problem...


Edit: zapomniałem o załączniku!
Awatar użytkownika
wikara
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 352
Rejestracja: 2006-03-09, 23:35
Lokalizacja: z bez-kabli.pl

Re: Problem z Bus Driver!

Post autor: wikara »

To że chodzą ci gierki o większych wymogach to nie znaczy że gra która ma mniejsze wymogi powinna chodzic!,
Dlaczego ci gierka nie chodzi to może być dużo czynników,np to że grafika nie obsługuje jakiegoś formatu aplikacji z gry np to że gra ma małe wymagania ale potrzebóje lepszego sprzętu do uruchomienia a na to wychodzi z screena ;)
Sciągni z netu wszystkie aktualne sterowniki do vga,motherboard,i najnowszy dx9.c

Czy to jest gra instalka czy tylko wypakowywana z pliku jeżeli instalka to być może patcha niema lub zły i trza nowy,czy ta gra działa u kogoś innego co ma lepszy sprzet lub taki jak ty?
ODPOWIEDZ