co lepsze siemens es 75 czy globetrotter combo edge?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
grandvoyager1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-02-08, 21:59
Lokalizacja: Gubin

co lepsze siemens es 75 czy globetrotter combo edge?

Post autor: grandvoyager1 »

witam, posiadam karte globetrotter w erze lecz nie współpracuje ona z moim pecetem, era zaproponowała mi zamiane na siemensa es 75, chciałbym się dowiedzieć czy tkak zamiana jest korzystna dla mnie. pozdrawiam
Maciej

Re: co lepsze siemens es 75 czy globetrotter combo edge?

Post autor: Maciej »

Powiedz żeby ci kare wybulili za nie dotrzymywanie umowy :lol: 8)
A jak sie nie da to sie wymień chyba że ci na tej karcie zależy (sam bym chciał es75 :oops:) i możesz go wszędzie łatwo podłączyć.
Kudi

Re: co lepsze siemens es 75 czy globetrotter combo edge?

Post autor: Kudi »

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie numery wycina Siemens Es 75.Ja go mam i już nie wytrzymuje,cały czas się wiesza. Trzeba wgrywać oprogramowanie co jakieś 2 dni.Oczywiście w serwisie mówią że wszystko jest ok.Lepiej dobrze przemyśl tę decyzje.Bo możesz mieć "Siemensa ale niekoniecznie działający internet"
Pozdrawiam.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: co lepsze siemens es 75 czy globetrotter combo edge?

Post autor: Suzan »

Kudi pisze:Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie numery wycina Siemens Es 75.Ja go mam i już nie wytrzymuje,cały czas się wiesza. Trzeba wgrywać oprogramowanie co jakieś 2 dni.Oczywiście w serwisie mówią że wszystko jest ok.Lepiej dobrze przemyśl tę decyzje.Bo możesz mieć "Siemensa ale niekoniecznie działający internet"
Pozdrawiam.
U mnie jak na razie śmiga, że aż miło. Widziałem również sporo negatywnych opinii, że na poczatku kiepsko działa, ale po odwiedzisnach w serwisie jest OK.
Maciej pisze:Powiedz żeby ci kare wybulili za nie dotrzymywanie umowy....
A za co mu mają zwracać??
grandvoyager1 pisze:witam, posiadam karte globetrotter w erze lecz nie współpracuje ona z moim pecetem
blue connect/Huawei E160
ODPOWIEDZ