modem emem surf

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
grazyna

modem emem surf

Post autor: grazyna »

Na łamach tego forum pragmgnę podziekować dla producenta modemu siemens emem surf a w szczególnośći dla Pana Tomasza Walczuka za pomoc i zainteresowanie sie moim problemem.Dzięki nowym sterownikom modem chodzi jak należy,myślałam że jestem zostawiona sama sobie a tu miła niespodzianka,są jeszcze ludzie i firmy na których można polegać,jeszcze raz stokrotne dzięki,dziękuje także osobom ,które sie do mnie odezwały,ich rady też uważam za bardzo cenne
mg

Re: modem emem surf

Post autor: mg »

napisz skąd ściągnąc te nowe sterowniki :?:
GRAZYNA

MODEM EMEM SURF

Post autor: GRAZYNA »

przepraszam ,dawno nie zaglądałam na tą stronę,juz podaje adres strony
www.e-mem.pl , mineło już trochę czasu a mój internet śmiga jak należy,warto jednak szukać różnych rozwiązań,bo przeszłam dużo i miałam dość,a teraz jest jak należy,pozdrawiam :P
MG

Re: modem emem surf

Post autor: MG »

Dzieki Grazyna :) o wiele lepiej na tych nowych sterownikach
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

Cieszę się ,że mogłam pomóc,
zeb

Re: modem emem surf

Post autor: zeb »

a na starych sterownikach wam sie cos chrzanilo???
gm

Re: modem emem surf

Post autor: gm »

wcale nie chciał odbierac,co chwile sie wywalal,trzeba bylo restartowac system albo odinstalowywac modem i na nowo go instalowac,to był koszmar,teraz chodzi dobrze,tylko wolno ale do zawału serca mnie juz nie doprowadza
zeb
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-01-25, 09:30
Lokalizacja: wrocek

Re: modem emem surf

Post autor: zeb »

moj gdy go kupowalem we wrzesniu 2004r tez tak sie zachowywal ale oddalem go do plusa i po tygodniu dostalem nowego i dotad jakos tam dziala choc raz po raz tez mu sie zdaza mnie wywalic z gprsu lub jak nie wywala to sie jakby zacina zawiesza. czekam jeszcze te pol roku by sie zakonczyla moja umowa (100mb-60zl) bo jest na dzien dzisiejszy smieszna i czekam co moze w to miejsce mi plus zaoferowac. moze komus z was juz sie skonczyla umowa i dostal jakas dobra oferte to prosze napiszcie.
Gość

Re: modem emem surf

Post autor: Gość »

WKONCU ZNALAZELM ROZWIAZANIE WIDZE ZE NITYLKO JA MIALEM PROBLEM Z MODEMEM .
GG7855947
\
BARDZO MI POMOGLY TE POSTY
SLUZE POMOCA NA GG

[email protected]
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

ja tez sie ciesze ,ze moglam komus pomóc,ja jeszcze mam problem z tym ,ze potrafi czasem mnie rozłączyc,ale mysle ze to zdarza sie kazdemu,mam problem z rozmowa przez skaypa,rozłancza natychmiast,moze teraz ktos mi pomoze
angela

Re: modem emem surf

Post autor: angela »

Tez mam ten modem - 2 razy wymieniany na nowy, Plus rozpatruje moje drugie pismo reklamacyjne - nowe sterowniki nie działaja, a najciekawsze ze modem działa tylko na jednym komputerze...niestety nie na moim. To dla mnie jakas makabra...
modem emem surf

grazyna

Post autor: modem emem surf »

rozumiem cie doskonale,ale ja po tym co przeszlam radze ci weisc na strone www.e-mem.pl,poszukac linku do kontaktu i opisac problem,tam u nich jest jeden człowiek bardzo pomocny,jak uda ci sie z nim skontaktowac to <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> cos pomoze,mnie nie zostawil bez pomocy a tez juz ze wscieklosci wbijalam zeby w parapet,jak bedziesz chciala to postaram sie o nazwisko ,to byl chyba Tomasz Walczuk ale moge poszukac
GRAZYNA

MODEM EMEM SURF

Post autor: GRAZYNA »

Tak,koniecznie skontaktuj sie z tym panem,to jest własciwy człowiek na własciwym miejscu,mam do niego kontakt telefoniczny ale <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy moge tak na forum to napisac
Grażyna

MODEM EMEM SURF

Post autor: Grażyna »

koniecznie sie skontaktuj z tym panemjavascript:emoticon(':lol:')
Laughing,zapewniam cie ,ze nie zostawi ciebie bez pomocy
angela

Re: modem emem surf

Post autor: angela »

Dzieki ci serdeczne, jesli masz do niego jakies namiary - maila telefon zapraszam na gg 9390314
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

emem surf

Post autor: laker »

Moze to nie jest zwiazane z tematem, ale widze ze ludzie ktorzy tu pisza powinni to wiedziec , bo mam problem, nie moge tego znalezc nigdzie. Czy ten modem mozna podlaczyc do zewnetrznej anteny ? Do jakiej najlepiej ?
ODPOWIEDZ