Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Urgal 2topory
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-09-20, 17:07

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Urgal 2topory »

Dzieki wielkie :)
Od 2 dnich mam necik przez Orange ;) Teraz jeszcze tylko telefon z UMTS ;)
Pozdrawiam

p.s.
APN Orannge:
orangeinternet
moze sie komus przyda ;)
Slavny
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2006-04-12, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Slavny »

Rozumiem ze mam czuc sie dumny i ze skorzystales z moich rad ? :D
Lap + Bluetooth + SE K600i
Nokia 6111

WYGRYWA SONY ERICSSON




PRZYSZ?O?? JEST JASNA....PRZYSZ?O?? TO POR?CZ
Urgal 2topory
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-09-20, 17:07

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Urgal 2topory »

Mozesz ;) Powiem nawet wiecej. Chyba tez kupie K600 :D
Pozdrawiam
Kartez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-09-27, 10:39
Lokalizacja: Chchester

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Kartez »

Witam wszystkich jestem tu nowy jesli chodzi o zarejestrowanie ale od jakiegos czasu przygladam sie waszej dyskusji i tu wlasnie mam pytanie do kolegi Slavny.

1. z tego co rozumiem uzywasz lub uzywales w UK orangewap wiec prosze powiec mi jeszcze jakie transfery uzyskiwales, bo wydaje mi sie ze ja mam cos nie tak z moim polaczeniem strony wgrywaja sie bardzo ppowoli a sciagam pliki z predkoscia zedu 3-4 kb ?
2. Czy w taki sam sposob w Orange moge uzywac GPRS lub UMTS
czy dotyczy to tylko wapu?
3. W koncu czy jest jakas mozliwosc przyspieszenia tego polaczenia?

A co do telefonu to jestem bardzo szczesliwym posiadaczem motkii e 770v
Z gory bardzo dziekuje za pomoc
Nie ma to jak E770v
>Miti<
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-09-17, 11:12
Lokalizacja: Anglia

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: >Miti< »

Hej

wartosci jakie uzyskujesz to GPRS aby uzyskac wartosci wyzsze odpowiednie dla UMTS(3G) musisz byc w zasiegu ich sieci.

mieszkasz calkiem niedaleko mnie, u mnie np. technologii 3G Orange nie ma (no ale ja to wies-Hasle).

mozesz sprawdzic tutaj coverage:
http://www.gsmworld.com/cgi-bin/ni_map.pl?cc=gb&net=or
choc to tylko pokrycie 2G

tutaj ich oficjalna strona (nie dziala w tym momencie)
http://coverage.orange.co.uk/uk/UKCoverageSearch.htm

najlepiej zapytaj w jakims salonie Orange gdzie maja BTSy poustawiane

pozdrawiam
NO MERCY
Kartez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-09-27, 10:39
Lokalizacja: Chchester

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Kartez »

w moich salonach nie wiele wiedza wydaje mi sie ze w Angli tylko polak jeeszcze mysli a resztat robi to z podrecznikiem w reku i to z okrojonymi stronami.
dzieki za linki ale jatez to wies goodwood jesli znasz. tyle ze mam 10 km do CHh
ichester :)

moze ktos jeszcze cos mi poradzi na moja bolaczke:)/
Nie ma to jak E770v
Slavny
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2006-04-12, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Slavny »

Kartez pisze:Witam wszystkich jestem tu nowy jesli chodzi o zarejestrowanie ale od jakiegos czasu przygladam sie waszej dyskusji i tu wlasnie mam pytanie do kolegi Slavny.

1. z tego co rozumiem uzywasz lub uzywales w UK orangewap wiec prosze powiec mi jeszcze jakie transfery uzyskiwales, bo wydaje mi sie ze ja mam cos nie tak z moim polaczeniem strony wgrywaja sie bardzo ppowoli a sciagam pliki z predkoscia zedu 3-4 kb ?
2. Czy w taki sam sposob w Orange moge uzywac GPRS lub UMTS
czy dotyczy to tylko wapu?
3. W koncu czy jest jakas mozliwosc przyspieszenia tego polaczenia?

A co do telefonu to jestem bardzo szczesliwym posiadaczem motkii e 770v
Z gory bardzo dziekuje za pomoc
Nie używałem WAP-u,Używałem telefonu właściwie jako modemu UMTS...W sheffield oraz w Leeds miałem ten komfort bycia w zasięgu...Prędkości niestety mierzone jakimś NeT Speed'em czy jakoś tak były na poziomie 800kb/s a w peaku do 1,5Mb/s w każdym razie nie było opóźnień dzięki czemu Skype z video (obustronnie) działał wzorowo...Niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się o innych telefonach niż te na których ja działałem ponieważ nie jestem ekspertem.Działałem na:

Sony Ericsson T610 4-5kb/s
Nokia 6111 11-13kb
Sony Ericsson K600i (3G) z kartą Usim 0,8-1,5Mbit/s

Co ważne karta Sim kupiona jako sama karta startowa w Orange nie była karta USIM.Na niej mimo telefonu 3G nie mogłem żadnych przyzwoitych transferów osiągnąć (nie było logo 3G),Natomiast karta która dostałem w zestawie z K600 Była już klasycznym USIM działającym pełna parą...


P.S. Za wszystkie podane wartości nie odpowiadam głową ani tymbardziej jajami...były mierzone jakimś programikiem z Niezbędnika...Wydaje mi się że pokazuje dobrze ale nie recze;)

Miłego surfowania po stronach z końcówka co.uk

a ha poza k600 wszystkie telefony łączyłem za pomocą Bluetooth a do k600 miałem kabelek...pewnie to tez cos znaczy...
Lap + Bluetooth + SE K600i
Nokia 6111

WYGRYWA SONY ERICSSON




PRZYSZ?O?? JEST JASNA....PRZYSZ?O?? TO POR?CZ
Urgal 2topory
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-09-20, 17:07

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Urgal 2topory »

Slavny co to za karta USIM ? <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> uzywalem tel tylko z GPRS wiec nie bylo problemu. Ale mam juz K608i :D Na dniach bede mial lapka i myslalem ze bez problemu bede mogl uzywac UMTS. A tu niespodzianka :( No i rodzi sie pytanie. Czy moge kupic gdzies taka karte USIM (gdzie i za ile?) I czy w takim razie standardowa SIM karta Orangu jest mi nie potrzebna ?? :> I czy do uzywania EDGE tez potrzebuje jakiejs udziwnionej katy SIM
Pozdrawiam.
Slavny
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2006-04-12, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Slavny »

Wiesz ja nie jestem tego w 100% pewien ale karta kupiona osobno jako niezalezny zestaw Pay And Go nie dzialala w 3G.Musisz poprosic w salonie karte do telefonu 3G...Nawet nie probuj tlumaczyc o laptopie,transferach,UMTS itd,itp....Oni maja w salonach tak tepa obsluge ze szkoda twoich slow....

Jest taka mozliwosc ze kazda karta jest USIM (ale to nie jest pewne, tylko moje przypuszczenia) i tylko trzeba ja jakby zaktualizowac do uslug 3G

A co do pojeć SIM,USIM itp zapraszam na poczatek forum tam sa wyjasnione i nie ma sensu tlumaczyc tego w kazdym temacie.

Ewentualnie telefon ktory podalem kilka postow wczesniej

Pozdrawiam i zycze wysokich transferów
Lap + Bluetooth + SE K600i
Nokia 6111

WYGRYWA SONY ERICSSON




PRZYSZ?O?? JEST JASNA....PRZYSZ?O?? TO POR?CZ
maciusiek610
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-17, 11:54

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: maciusiek610 »

czesc
ja <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> korzystam z GPRS w orange. mam karte Pay&Go.
mam transfer rzędu 5-6 KB/s. używam też programika TrafficCompressor który jesli połaczy sie z serwerem to niezle nawet przyspiesza czasmi do 15 KB/s. tak ze czasmi sobie sciągam np FlashFXP z predkościa 5 KB/s i przegladam strony w miare komfortowo jak na takie połaczenie (przypomina mi to czasy modemu w polsce) ;-). uzywam nowej opery 9.02 i tam se blikuje na stronach niepotrzebne reklamy czy obrazki.


z tego co przeczytałem i zrozumiałem to kolega Slavny ma SE k600 i karte Pay&Go USIM ??? i za pomocą tego korzysta z neta wykorzystując telefonik jako modem UMTS. Reszta pozostała taka sama czyli trzeba zamawiac pakiety wysyłając smsa itd....
pozdrowionka

ps; podziekowania dla Slavny ;-) za necik ;-)
pawek22
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-11-07, 11:04

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: pawek22 »

Czesc
Jestem obecnie w Basingstoke w Anglii i chciałbym założyć sobie bezprzewodowy internet z jak njwiększą szybkościa transferu i możliwie bez ograniczeń transferowych tylko nie chciałbym wiązać sie umową na 12-mcy. Czytałem że niktórzy użytkownicy korzytsali z jakijś usługi orange? Co trzeba zrobić (co trzeba oprócz laptopa mieć) żeby można było z tej usługi korzystać??
Z góru dzięki za jakiekolweik info
[email protected]
Pozdrawiam
maciusiek610
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-17, 11:54

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: maciusiek610 »

czesc
ja kupilem k610 w orange bez abo tylko karta Pay&Go za 140 funtow.
lacze sie za pomoca bluetootha ;-) bardzo wygodnysposob podlaczenia bo mozna podpiac ladowarke.
pierwszym krokiem jest wyslanie smsa na numer 6610 otresci "world 1". najlepiej 5 minut po polnocy ;-). nastepnie jak ja instaluje bluetootha to mam tam opcje polaczenie Dial-Up . podaje tylko login i haslo; orangeworld i numer telefonu *99***1# i tyle trzeba. aha trzeba byc w zasiegu 3g ja mam telefon powieszony w polowie okna ;-) a mieszkam na pietrze. poza tym zauwazylem ze jak uzywalemna kompie z windows home edition to mi rozlacza bardzo czesto, a teraz pisze z laptopa z win xp sp2 to chodzi bardzo dobrze zero rozlaczen.
a na razie to mam problemy z dyskiem i nie ma neta ;-) moze kots wie jak naprawic MBR ;-( mam komunikat nieprawidlowa tabela partycji przy instalacji windowsa. meczesie juz drugi dzien

pozdrowionka

dodam ze skype z wideo chodzi w miare dobrze poza tym sciagnolem juz z 3 gb danych w przeciagu 2 tygodni
pawek22
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-11-07, 11:04

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: pawek22 »

Witam ponownie
Może to głupie pytanie ale czy w orange przy tej ocji pay and go w pre-paid w tej cenie 1 funt można używać VoIP?????/
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
>Miti<
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-09-17, 11:12
Lokalizacja: Anglia

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: >Miti< »

witaj
napisal Ci przeciez ze skype z video chodzi bez zarzutu..

wszystko zalezy od zasiegu..czyli od sily sygnalu


MBR
nie wiem na jakim etapie jestes, moze to Ci sie przyda?
http://www.diydatarecovery.nl/mbrtool.htm
NO MERCY
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: zDaleKi »

>Miti< pisze:MBR
nie wiem na jakim etapie jestes, moze to Ci sie przyda?
http://www.diydatarecovery.nl/mbrtool.htm
Dalszą część o MBR przenoszę tutaj -> http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=4574
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
maciusiek610
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-17, 11:54

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: maciusiek610 »

czesc
mam powazny problem. nie wiem czy orange zmienilo cos ale nie moge wyslac smsa ktorym zamawialem ta usluge. tzn wysylam i nic nie przychodzi z powrotem ani nie ubywa mi kasy z konta. probowalem juz na rozne sposoby ale nic z tego. czyzby koniec z promocji ???
to by byla bardzo zla wiadomosc ;-(
ktos sie juz spotkal z tym problemem ?
moze przekroczylem jakies limity ?

pozdrawiam
Kartez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-09-27, 10:39
Lokalizacja: Chchester

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Kartez »

Obawiam sie ze sie polapali na tym i nie ma juz tej promocji probowalem na access 1 pod 247 i udalo mi sie uzyskac na jeden dzien niestety juz tez nie dziala
wiec musimy poszukac jakiegos innego rozwiazania.
-Wiec prosba do wszystkich o jakas pomac i alternatywe?

Zaznaczam ze chodzi o Orange w Angli
do tej pory nr.
6610 WORLD 1 Nie dziala
zmiana potem na :
247 i ACCESS - Tez juz nie dziala ale moze komus sie uda na 1 dzien dostac dostep

Pozdrawiam wszystkoich i powodzenia zycze moze sie znajdzie ktos z jakims innym rozwiazaniem .

#ps.nie podawajcie swoich danych !
Nie ma to jak E770v
>Miti<
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-09-17, 11:12
Lokalizacja: Anglia

pay monthly offer

Post autor: >Miti< »

witam

niedawno wszystkie sieci wprowadzily zmiany w ofertach pay monthly.
Do ofert unlimited download dolozono * ktora oznacza ni mniej ni wiecej:

*The Vodafone Data Unlimited and Vodafone Data Travel price plans are subject to Vodafone's fair usage policy. This means that a customer's UK usage must not exceed 1Gb per user account in a month. We don't expect customers to go over this limit however if a customer's usage is in excess of this, we may ask them to moderate their usage. If a customer then fails to do so, we reserve the right to move them to another Vodafone Data price plan or to charge for all excess usage. Long-term or persistent usage in excess of the limit may also result in suspension or termination of the service.

> KLIK <

w innych ofertach jest to samo, ciekawie wyglada oferta T-mobile za 25£ netto/ bez mozliwosci rozmow VOIP/ oczywiscie wszystko z nielimitowane z gwiazdka :shock:
NO MERCY
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Ufo atakuje »

Fiu, fiu :shock: Czyli innymi słowami będą dzwonić i mówić tak "Jeszcze raz przekroczysz ten limit to cie podliczymy na każdego kB, a jak nie to wypad" :wink: .To już wole tak jak jest u nas :wink:
Kartez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-09-27, 10:39
Lokalizacja: Chchester

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Kartez »

Dodaje suplement do mojej wczesniejszej wypowiedzi
-nowy nr dziala 247 access dziala ale inaczej
tzn. po wyslaniu sms przychodzi zwrotny z innformacja o ktorej godzinie masz dostep ale to sciema trzeba poczekac na sms z 00447973100610
gdzie dopiero mozna zaczac serfowanie :)
zazwyczaj dostep jest przyznawany w okolicach godziny 12 jesli rano wysyla sie sms oczywiscie.

dzieki i pozdrawiam.
Nie ma to jak E770v
Kartez
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-09-27, 10:39
Lokalizacja: Chchester

Re: pay monthly offer

Post autor: Kartez »

>Miti< pisze: ciekawie wyglada oferta T-mobile za 25£ netto/ bez mozliwosci rozmow VOIP/ oczywiscie wszystko z nielimitowane z gwiazdka :shock:
Dzieki za zainteresowanie raz jeszcze ale szukalem tej oferty za 25 f i jej nie widze nigdzie wiec mam prosbe do ciebie o linka, byc moze przeoczylem to :wink:
Co do "Orengady " to mam ich dosc serdecznei wiec musze na cos sie zdecydowac.
Ciekawa jest oferta Vodafone z tym ze troche droga 45 f+49 za modem usb to akurat dla mnie moj lap jest wybrakowany :).
jest oczywiscie tez oferta za 25 f ale z limitem 250


moze jeszcz ktos cos znajdzie to prosze o linki bedzie latwiej :)
pozdrawiam z Chichester
Nie ma to jak E770v
>Miti<
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-09-17, 11:12
Lokalizacja: Anglia

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: >Miti< »

prosze uprzejmie

http://www.t-mobile.co.uk/Dispatcher?me ... alk_laptop
jest 29 funtow a przysieglabym ze bylo 25 :(
za to limit 3GB :)
common question:
http://www.t-mobile.co.uk/Dispatcher?me ... nwalk_help

widzisz tylko problem z t-mobile polega na tym ze 3G maja slaby zasieg
najlepszy ma zdecydowanie Vodafone, a i to nie wszedzie. No chyba ze chcesz zszarpac nerwy na GPRSie ;)

po wprowadzeniu tych 1GB limitow, wszystkie oferty sa niewarte zlamanego grosza :/
z drugiej strony ja ostatnio mialam 14GB i jeszcze nikt nie dzwonil.. poza tym ze bardzo nieuprzejmy pan w BOKu usilowal mi wytlumaczyc ze 1GB danych, to jest ponad 1000KB, i na pewno go nie przekrocze bo jemu sie jeszcze nigdy nie udalo.. po czym powiedzial ze sciaganie z netu filmow i muzyki jest nielegalne i karane, na to ja mu ze przy takiej predkosci lacza jest to (50kB/s)w dodatku niemozliwe i zaczelismy sie klocic.
Nie przekonalo go ze slucham radia i sciagam mnostwo pictures przez caly czas..no i ze serfuje praktycznie kolo 16h/doba.. po prostu <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font>

pozdrawiam :)
btw mieszkasz bardzo blisko mnie :P
NO MERCY
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Sundance_kid »

Potrzebuje mapki zasięgu EDGE w Orange. Ma ktoś link?
>Miti<
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-09-17, 11:12
Lokalizacja: Anglia

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: >Miti< »

NO MERCY
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: Sundance_kid »

Akurat to miałam (znalazłam wczesniej). Ale dziękuje.
maciusiek610
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-07-17, 11:54

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: maciusiek610 »

czesc

po tamtej przerwie (kilka dni) przez którye nie mogłem wysłac tego sms wszystko wróciło do normy. teraz chodzi choc czasami są problemy. np ja łącze sie przez numer *99# ale jak podpiołem inny telefon to tylko idzie przez numer *99***1# gdzie ta jedynka moze byc zmienna. oznacza in ID zewnetrzny tzn wystarczy w telefonie zerkąć w ustawieniach / konta danych / i wybrac konto przez które sie łaczymy i dac wiecej / informacje i tam jest zapisane. mozna tez policzyc na którym miejscu jest to konto i taki jestten numer. doddam ze ten drugi telefon nie ma UMTSa tylko EDGE. jesli wysyłam smsa i nie przychodzi mi sms zwrotny tylko co innego to dzwonie na nr 450 i wciskam po kolei 3111111 ( chyba tyle było tych jedynek ;-) ) wystarczy słychac co tam pani nawija i powinno pomóc.

tak nazakonczenie dodam ze to dobry sposób na dostep do neta w angli jesli ktos nie chce sie wiązac umową i nie przeszkadza mu ciagłe rozłaczanie. ja słucham radia jednoczesnie sciągam filmy przez BearShare (najlepszy jak dla tego połaczenia).

pozdrowionka i zycze bezstresowego uzytkowania neta, bo ja wracam do polski atam na szczescie stałe łącze ;-) (wreszcie) jak ktosma jakies pytania to moze pisac na gg (podam na pw)
ZiupeX
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-03-06, 00:15

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: ZiupeX »

Witam wszystkich ... mam wielka prosbe do osob siedzacych, badz orientujacych sie w jaki sposob zalozyc sobie internet w Angli bez potrzeby podpisywania cyrografu :D ..

Czytalem caly temat .. i byla wzmianka o Pay&Go .. hmm ... z tego co mi sie wydaje to bardzo wygodny sposob, tylko czy oby ja go dobrze rozumiem.???

Ide do salonu Orange ( w Anglii) i mowie ze chce zamowic karte Pay&Go ( taka karta to taka karta jaka mozna zakupic w polsce w zwyklym kiosku ruchu t.z.w "startowa" <== chodzi mi o to ze to cos w tym stylu tylko do internetu ) a jako modemu bede uzywal telefonu ( w mojim przypadku Motorola V3i Razr a laczyc sie bede poprzez GPRS bo nie mam EDGE :( ) I aby sobie posurfowac po internecie musze wysłac sms-a na numer 6610 o tresci "world 1" ( Ale <font color="#FF00FF"><b>»»skąd««</b></font> mam wyslac tego sms-a z telefonu w ktorym siedzi ta karta Pay&Go ktora zakupilem w salonie.??? ). Po czym musze poczekac na sms-a zwrotnego ktory potwierdzi ze moja usluga zostala aktywowana na 24/h ( najlepiej po godzinie 0:00 ).. nastepnym krokiem to .. w polaczeniach Dial-Up podaje sie login: orangeworld password: orangeworld i numer ktory bede wybieral: *99***1# LUB user:user password: pass i numer *99#. robie połacz i wszystko rychci.???

Ale mam takie pytanko taka karta Pay&Go kosztuje 140 funtow z tego co wyczytalem ... czyli moge 140 razy wysylac tego sms-a pozwalajacego siedziec na internecie przez 24/h .. reasumujac kupuje karte Pay&Go za 140 funtow i to wychodzi 24/h x 140.sms-ow to daje 3360.h ????.. Czy ja to dobrze rozumiem.??

Prosze o wskazowki i bede bardzo wdzieczny za pomoc .. :)

Bylem na stronie Orange.co.uk .. i w internet acces jest jakijs pakiet Pay as you go . czy to wlasnie jest to o czym wzmianka w tym poscie linka do tego podaje nizej:

http://www.orange.co.uk/time/dialup/
ZiupeX
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-03-06, 00:15

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: ZiupeX »

Nikt nie chce mi pomoc :( .. a moze ludzie zagladajacy na tutaj nie sa w temacie ... CHODZI O PODLACZENIE SIE DO INTERNETU W ANGLII, BEZ KONIECZNOSCI PODPISYWANIA UMOWY Z OPERATOREM DOSTARCZAJACYM INTERNET ... NAJLEPIEJ JAKBY BYL TO INTERNET BEZPRZEWODOWY.!!! :)
Awatar użytkownika
minineo
Użytkownik forum
Posty: 43
Rejestracja: 2005-09-19, 14:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: minineo »

ZiupeX pisze:Nikt nie chce mi pomoc :( .. a moze ludzie zagladajacy na tutaj nie sa w temacie ... CHODZI O PODLACZENIE SIE DO INTERNETU W ANGLII, BEZ KONIECZNOSCI PODPISYWANIA UMOWY Z OPERATOREM DOSTARCZAJACYM INTERNET ... NAJLEPIEJ JAKBY BYL TO INTERNET BEZPRZEWODOWY.!!! :)
a nie ma żadnych access pointów w zasięgu? :) wifi znaczy :D
ZiupeX
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-03-06, 00:15

Re: Bezprzewodowy internet w laptopie w Anglii

Post autor: ZiupeX »

Nie mam zielonego pojecia czy sa HOT SPOTY w zasiegu.!!!

Dlatego przyjmuje najczarniejsza opcje ... nie ma zasiegu WiFi .. i chce sie laczyc przez GPRS,EDGE badz UMTs ... jak beda w zasiegu Acess pointy to sobie poradze ... ale jak nie bedzie to srednio wiem jak dzialac w takiej sytuacji ... stad ta prosba. :)
ODPOWIEDZ