zasięg w mieście Łodzi

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
yaCOOnieK
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2008-01-15, 10:42
Lokalizacja: Łódź

zasięg w mieście Łodzi

Post autor: yaCOOnieK »

Mam zamiar kupić od któregoś operatora GSM modem i abonament na net bez kabla tylko oczywiście nie wiem od którego. Najczęściej będę logował się do netu w centrum miasta ale i w budynkach a nie jak podają operatorzy niesamowite zasięgi na zewnątrz budynków. Liczę na opinie doświadczonych użytkowników tego rodzaju dostępu do internetu.
yaCOOnieK
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: zasięg w mieście Łodzi

Post autor: zDaleKi »

Tak jak już dziesiątki razy tu pisaliśmy, najlepiej wybrać takiego operatora, który ma najlepszy zasięg realny oraz oferuje najlepszą jakość połączeń (chodzi mi tu o przesyłanie danych). Sprawdzić to można najlepiej poprzez samodzielne testy np. za pomocą telefonu z funkcją modemu (tworząc połączenie dial-up jak w moim podpisie) oraz używając kart pre-paid. Więcej o tym będzie w szukajce forumowej jak też w FAQ.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: zasięg w mieście Łodzi

Post autor: DJ1910 »

plus lub era, orange w Lodzi omijaj z daleka
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: zasięg w mieście Łodzi

Post autor: Sundance_kid »

Plusa na Chojnach omijaj z daleka.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: zasięg w mieście Łodzi

Post autor: DJ1910 »

hyhy, a dzis ludzie kupili ode mnie modem UMTS do Iplusa i mieszkaja w tamtych okolicach :D:D pewnie beda sie pluli, ale to nie moj problem ze nie wiedzieli o tym ze do bani maja zasieg 3G u siebie :P:P
ODPOWIEDZ