Era w przyszłym roku może zmienić markę na T-Mobile

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rekin27
Stały użytkownik forum
Posty: 78
Rejestracja: 2008-03-07, 18:48
Lokalizacja: Lodzkie

Era w przyszłym roku może zmienić markę na T-Mobile

Post autor: rekin27 »

Klaus Hartmann, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej, operator sieci Era, zapowiada, że kierowana przez niego firma powalczy o pierwsze miejsce wśród operatorów komórkowych. W przyszłym roku może dojść do zmiany marki na T-Mobile.

- Mam nadzieję, że najpóźniej w 2009 r. uda nam się osiągnąć ten cel - powiedział Pulsowi Biznesu Klaus Hartmann. Zanim tak się stanie, spółka może przejść rebranding. Jego data nie jest jeszcze znana, ale Hamid Akhaman, prezes T-Mobile, nie wykluczył, że może to nastąpić nawet w tym roku.

Wiele zależy jednak od wyniku sporów prawnych z Vivendi, dotyczących własności Ery. W każdym razie T-Mobile nie zamierza się wycofywać z Polski ani rezygnować z Ery.

Klaus Hartmann poinformował, że w 2007 roku Era wydała 15 proc. przychodów na inwestycje. W 2008 roku poziom inwestycji ma być podobny. Wydatki spółki wyniosły około 1,1 mld zł (oficjalnie wyniki finansowe Era poda 28 lutego). Większość tej kwoty PTC przeznaczyła na rozbudowę sieci 3G w technologii HSDPA.

Klaus Hartmann poinformował także, że Era jest już technicznie gotowa na wprowadzenie telewizji mobilnej w technologii DVBH i mogłaby uruchomić takie usługi w każdej chwili. Na przeszkodzie stoi jednak brak przydzielonych częstotliwości.
rekin
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Era w przyszłym roku może zmienić markę na T-Mobile

Post autor: bob »

rekin27 pisze:Mam nadzieję, że najpóźniej w 2009 r. uda nam się osiągnąć ten cel
Ciekawy jestem czy będą wtedy działać telefony w konurbacji śląskiej. :hyhy:
ODPOWIEDZ