iPlus superwyprzedaż

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Czy starał się już ktoś to przedłużyć??
Nikt w tej sprawie nie dzwonił... jak podpisywałem umowę to babka mówiła, że raczej nikt nie będzie proponował przedłużenie takiej umowy.
Zostało mi 7 dni do końca więc muszę coś z tym zrobić...jak nie to pakiety simplusa;|
Ostatnio zmieniony 2008-09-10, 22:31 przez compile, łącznie zmieniany 1 raz.
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Engelbert »

Trochę dziwne, że nie dzwonili.
Bez problemu można przedłużyć na takich samych zasadach, jak inne umowy z iPlusa, czyt.:
-wszystkie modemy za 1zł + umowa na 24 miesiące + standardowe limity + normalny abonament
-modemy w różnych cenach + umowa na 12 miesięcy + standardowe limity + normalny abonament
-bez modemu + umowa na 12 miesięcy + podwojony limit + normalny abonament
-bez modemu + umowa na 12 miesięcy + normalny limit + 1/2 abonamentu

Chyba nic nie pominąłem. Jeśli zależy Ci na tym, to zadzwoń na 2699 z karty iPlusa (poł. bezpłatne)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: krystianb »

compile pisze:jak nie to pakiety simplusa;|
Przypominam ze podpisales umowe na czas nieokreslony, z 2 letnim przymusem. Jak nie wypowiesz 30 dni wczesniej to bedzie trwala nadal, a jak chcesz dostac cos wiecej to podpisujesz kolejny cyrograf.
Engelbert pisze:-bez modemu + umowa na 12 miesięcy + normalny limit + 1/2 abonamentu
Bez problemu dają? Wg oficjalnej wersji ze strony przysluguje znizka 10zl. Bo jesli tak to by przeciez mozna wziac iplusa 110 za 55zl:P Jesli tak mozna to ja tak chce nawet jak sie da dzis moge umowe podpisac, gdzies czytalem ze mozna przeduzyc umowe nawet 3 miechyb przed koncem, mi zostaly 2.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Ja miałem umowę na rok... 6x1zł a potem po 60 ;>
Zaraz do nich dzwonię :D

Pod numerem 2699 odzywa się brak takiego numeru.. zadzwonię na 2601.
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Engelbert »

compile,
A dzwoniłeś z karty iPlus?

krystianb,
Dają, dają. Co do rabatu na abonament: tak to właśnie działa. Widziałem już konta z limitem 8GB za 110zł. Jeśli zostały Ci dwa miesiąca, to na pewno już jest oferta.
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Dzwoniłem z iPlusa.. potem na 2601 ale pani konsultant nie chciała ze mną gadać , bo nie znałem ojca Peselu ani NIP-u
Zaraz znowu tam zadzwonię... potem podzielę się z Wami informacjami..
Nie chce mi się wierzyć, że dają 1GB za 30zł ;]


dodano 19:47

Pod 2601 chciała mi wcisnąć umowę na 60 albo 110, jak zacząłem jej tłumaczyć że mam zamiar umowę przedłużyć a nie podpisać i chcę usłyszeć o jakieś indywidualnej ofercie to,
kazała mi dzwonić pod 2699 z tym, że poniedziałku do piątku od 8 do 18.

CDN.
pidsud
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 209
Rejestracja: 2007-07-25, 12:13
Lokalizacja: Mrągowo (okolice)

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: pidsud »

Engelbert, a kombinacja 2GB + abo 50zł przeszłaby?
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Engelbert »

pidsud,
Przepraszam, ale szczegółów nie znam i nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. Myślę, że 2G to przy standardowych 60zł. Nie wiem czy stosują dodatkowe rabaty.
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

yyy dzwonię na 2699 jeden sygnał wolny a potem nie ma takiego numeru i rozłącza :lol:

Chyba nie mają zamiaru przedłużać mi umowy i banują mój nr.
W każdym razie idę dzisiaj do ich salonu firmowego...mam nadzieję, że nie będą marudzić że tel jest na ojca.

CDN.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Jo_gurt »

compile pisze:mam nadzieję, że nie będą marudzić że tel jest na ojca.
Jeśli nie masz pełnomocnictwa to będą marudzić :) Mam identyczną sytuację.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Sundance_kid »

compile pisze:.mam nadzieję, że nie będą marudzić że tel jest na ojca.
Będą a nawet jest możliwe że nie podadzą Ci informacji bo nie ejsteś właścicielem numeru. Na dzień dobry albo dowód, albo musisz podać adres zamieszkania i datę urodzenia. A od razu będzie widać, że to nie Ty. Przerabiałam to niedawno.
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Ufo atakuje »

Nie jest właścicielem, ale użytkownikiem i to on decyduje o dalszych losach umowy. Jak są normalni to przedstawią mu ofertę tak jak by był właścicielem.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Jo_gurt »

Ufo atakuje pisze:Nie jest właścicielem, ale użytkownikiem i to on decyduje o dalszych losach umowy. Jak są normalni to przedstawią mu ofertę tak jak by był właścicielem.
Jeśli nie ma go z imienia, nazwiska i nr dowodu jako pełnomocnika to nic nie może. I byłoby co najmniej bez sensu jakby mógł. Ktoś zahafmenci telefon na ulicy i jeszcze będzie mógł zmieniać warunki umowy? :zdziwko:
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Ufo atakuje »

Wiadomo, ze podpisywać nic nie będzie mógł, ale mogą mu powiedzieć na jakich warunkach będzie następna umowa jako użytkownikowi.
Jo_gurt pisze:Ktoś zahafmenci telefon na ulicy i jeszcze będzie mógł zmieniać warunki umowy? :zdziwko:
Taki ktoś raczej nie będzie zainteresowany przedłużaniem starej umowy :D
Jak toś ma telefon na kogoś z rodziny i dzwoni konsultant, to uważasz, że powinien zignorować tego, który użytkuje telefon i żądać rozmowy tylko z właścicielem? Wtedy wiele razy nic by nie załatwili. :]
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Jo_gurt »

Ufo atakuje, ja rozumiem, że to może nie wygodne, ale jest tak, że w salonie z osobą nie figurującą w systemie nie rozmawiają. Wiem, bo mój nr. jest na mojego ojca i zwyczajnie sprawdzałem. Jedyne co mi się udało uzyskać po dłuższej namowie to rozmowa hipotetyczna, "załóżmy, że jest tak, więc ma pan takie i takie możliwości".
Ufo atakuje pisze:Taki ktoś raczej nie będzie zainteresowany przedłużaniem starej umowy :D
Przykład może ekstremalny, ale generalnie chodzi o zabezpieczenie się przed ingerencją osoby nieupoważnionej.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: bob »

Ufo atakuje pisze:ale mogą mu powiedzieć na jakich warunkach będzie następna umowa jako użytkownikowi.
Niestety nic nie powiedzą. Tajemnica zawodowa dla osób postronnych. Użytkownik może się jedynie zapoznać z aktualnym ogólnodostępnym cennikiem i nic poza tym.
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Przecież chce się tylko dowiedzieć jakie proponują warunki a nie podpisywać z nimi umowę, czy wyciągać jakieś dane....
Tak czy siak jutro kończy sie umowa... zaraz dzwonię na 2601 i pytam się dlaczego 2699 nie odpowiada.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: bob »

compile pisze:Przecież chce się tylko dowiedzieć jakie proponują warunki
Ale na jakiej podstawie skoro nie zaglądną do historii konta właściciela a nie zaglądną bo nim nie jesteś. ;)
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Dobra dodzwoniłem się do 2601 powiedziałem, że 2699 nie odpowiada.. przekierowali mnie i to co usłyszałem:
-12 miesięcy+50%rabtau na abonament umowa tylko przez tel, podaje dane i wysyłają mi umowę, jak wpłynie do Warszawy moja kopia z podpisem to umowa zaczyna obowiązywać
-12 miesięcy+ podwojony limit (umowę można podpisać w salonie)

Pytałem tylko o umowy bez modemu...
Po zakończeniu rozmowy dzwonili do mnie ale już mnie nie było przy tel i nie wiem co chcieli..mam nadzieję, że nie poinformować że w/w warunki mnie nie obowiązują:P

Co do nieaktywności numeru 2699 to facet powiedział, że jest on aktywny 30 dni od jakieś tam rozmowy. Chyba sami dzwonili w sprawie przedłużenia, tylko jak widać bezskutecznie ;)

Ps. Zapomniałem spytać, czy da radę wziąć teraz abo. 110 ze zniżką 50%.
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Ufo atakuje »

No i kto miał rację? :]
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: bob »

Ufo atakuje pisze:No i kto miał rację? :]
Z przykrością stwierdzam, że ja. :rotfl:
Niestety nic nie powiedzą. Tajemnica zawodowa dla osób postronnych. Użytkownik może się jedynie zapoznać z aktualnym ogólnodostępnym cennikiem i nic poza tym.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Sundance_kid »

compile a ta umowa na 12 miechów bez modemu z 50% zniżka na abonament jest na cały okres umowy?
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Chyba tak...
ale zaraz znów tam dzwonię.. zapytać czy mogę przejść na abo 110zł i wtedy wsiąść zniżkę 50%.

CDN.


Ble ble ble Doradca zajmujący się Twoją sprawą jest niedostępny... prosimy czekać na telefon ;|

Miał już tak ktoś, że przeszedł z 60zł na 110 ze zniżką 50% czyli 4 GB za 55zł??:D
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Sundance_kid »

To jak możesz to się dowiedz. Jeżeli to prawda to przedłużam umowę z Plusem. Modemy mam, a płacić mniej nie zaszkodzi. A używa tego tata który i tak nie wyczerpie limitu a jak wyczerpie to nawet tego nie zauważy.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: krystianb »

compile pisze:CDN.
Miał już tak ktoś, że przeszedł z 60zł na 110 ze zniżką 50% czyli 4 GB za 55zł??:D
Czekamy z niecierpliwością. Ale jest jeszcze taka opcja ze od poniedzialku ma byc 8gb za 110zl. W newsach jest, ale tak czy siak mi tez taka umowa nawet na 4gb za 55zl bardzo by sie podobala.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

Miałem pecha, konsultant dzwonił podczas mojej nieobecności w domu a iPlusa ze sobą nie noszę, więc sprawa będzie kontynuowana w poniedziałek...
szwed11
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 225
Rejestracja: 2007-07-30, 20:51

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: szwed11 »

Czy mógłby ktoś sprawdzić jakie są promocje - przedłużenie umowy oferuje Iplus. Dziś wchodzą nowe promocje więc nie wieże że traktują starych klientów jak nowych. Zastanawiam się nad cesją na firmę a następnie przedłużę umowę. Do grudnia posiadam Blueconnect. Czy mógłby ktoś sprawdzić http://www.iplus.pl/koniec-umowy.html
Co oferują umowa roczna bez modemu ?
Awatar użytkownika
piori
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 224
Rejestracja: 2007-06-14, 09:52
Lokalizacja: Płońsk, Serock

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: piori »

jackmarc32
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2008-03-17, 15:58
Lokalizacja: Podhale

Przedłużenie

Post autor: jackmarc32 »

Jakieś dwa tygodnie temu skontaktowałem się z BOK w sprawie przedłużenia umowy na iPlusa po umowie "superwyprzedaż". Konsultantka mnie wkurzyła. Zaproponowała tylko modem lub zwiększenie transferu. Tak, że tego samego dnia wysłałem im wypowiedzenie. I ostatnio zadzwonili do mnie sami i zaproponowali przedłużenie umowy przy 30 zł abonamentu i limicie 1 GB. Taką ofertę to już rozumiem ;)
Awatar użytkownika
compile
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-09-19, 11:47
Lokalizacja: Poznań

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: compile »

To zrobiłeś się w konia, a w sumie to za pierwszym razem nie poinformowali Cię, że "taka oferta" jest dla każdego:
-nie przedłużasz umowy to albo 2xwiększy limit albo 50% zniżki za ten.
W każdym razie jak nie zaproponują mi coś więcej niż w przysłanej umowie(30zł 1GB) to się z nimi żegnam ;>
ODPOWIEDZ