Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

A ja myślałem że tylko ja mam problemy :szok: chodż mieszkam na odludziu ;) Spokojnie ja miałem zamiar robić podkop pod tory bo wykombinowałem że pod nimi idzie kabel-przecież stacje muszą się porozumiewać. :rotfl:

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2008-12-08, 21:16 ]
Wycięcie tego co się wysłało dwa razy.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2008-12-09, 17:11 ]
Wątek wydzielony z: > Internet Orange Freedom PRO - CDMA - pierwsze wrażenia <
Ostatnio zmieniony 2008-12-08, 21:16 przez EmTeeDee, łącznie zmieniany 1 raz.
dawideq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2007-02-22, 08:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: dawideq »

nie mieszasz w dziurze u mnie na wiosce to nawet asfaltu nie ma:)
Simdata i nokia 6020
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

:rotfl: i tu się mylisz! Ja mieszkam w lesie,nic tylko wilki wyją ;) Atrakcji co nie miara!-można rąbać drzewo,zbierać grzyby lub iść na ryby,zimową porą odgarniać śnieg lub z górki na pazurki albo inną techniką!Jak masz ochotę na piwko -proszę bardzo -CPN jedyne 6km.I tu też zawsze jest wybór-rower,albo niezawodna WSK.Ale tu wiem że żyję,mieszkałem trochę w ''blokowisku''to wiem co to znaczy. :D
dawideq
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2007-02-22, 08:46
Lokalizacja: Busko-Zdrój

:)

Post autor: dawideq »

no to widze że ja mam lepiej :) do najbliższego sąsiada mam 500m a 12 domów na powierzchni 10km na 10 km:) fajnie jest nie mieć sąsiada za płotem:D
Simdata i nokia 6020
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

Pewnie że fajnie , co chcesz to robisz,czy muzykę na fula,czy zaprosisz kumpli na grilla,stawiarz namiot ,i nikomu nic nie przeszkadza .Też czekam tego CDMA jak zbawienia , bo po EDGE różnie bywa. ;)
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: Blido »

No to witam w klubie :zdrowko: . Też mieszkam na odludziu (no, może prawie) wokół mnie kilka domków, najbliższy 200m ode mnie. Kabli brak, chociaż niezła infrastruktura radiowa - 3G Plusa, Ery i Playa, WiMax lokalnego providera (do mnie akurat nie dochodzi, bo parę wysokich drzew za bardzo tłumi sygnał, ale sąsiad jeszcze ma) no i niedługo pojawi sie pewnie CDMA z Orange. Z którego zapewne nie skorzystam ze względu na ten beznadziejny limit. Skończy mi się umowa z Erą to wezmę Play Online 10GB. Zresztą jak już ktoś doszedł do wniosku - OFPro opłaca się tylko tym, których jedyną forma dostępu do internetu jest GPRS/EDGE.
uzdi
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2008-11-30, 21:37
Lokalizacja: ?awki

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: uzdi »

Ja za też mieszkam na odludziu ale jeżeli chodzi o dostęp do neta bo asfalt jest, w promieniu 2 km- 5 sklepów spożywczym, 2 bary, market budowlany, miejscowość 20 km od warszawy domek przy domku, gęsto zaludniona sporo ludzi za to... neostrady niet, wimax niet, HDSPA niet, UMTS niet, EDGE z anteną na dachu się rwie za to GPRS jeszcze daje radę. :]
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

ryvar72- a jakich wymagają dokumentów przy podpisaniu umowy? :)
KenyBDG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-09, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: KenyBDG »

Dowód osobisty ... wystarczy jesli jestes abonentem Orange jesli nie ... to musisz miec jeszcze zaswiadczenie o zatrudnieniu lub rachunek za tel stacjonrany, obciazenie konta bankowego, rachuenk za prad.
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

Abonentem pomarańczowych to ja jestem 6lat,ale takim karcianym :hyhy: no i w tej chwili od maja mam orange free ale tylko na rok,bez żadnego modemu itp.Jak ładnie poproszę to mi dadzą? :niepewny:
KenyBDG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-09, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: KenyBDG »

podesłać ci handlowca ? , nawet nie bedziesz musial sie ruszac z domu
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

Sugerujesz żeby zamówić w sklepie online? ;)
KenyBDG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-09, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: KenyBDG »

nie, sugeruje przyslanie przedstawiciela handlowego
EmTeeDee

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: EmTeeDee »

:rotfl: musiał by zobaczyć na Zumi gdzie mieszkam i mieć ze sobą GPS :hyhy: 30zamówiłem w samej Wa-wie gry co miały być na Mikołajki-dotarły dzisiaj,a ile Poczta Polska zużyła maczet żeby do mnie się dostać to nie pytałem. ;)
Według mapy to niby jestem w szczątkowym zasięgu ale nie chce mi się wierzyć,jak tu EDGE ''kuleje'' :cry:
KenyBDG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-09, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gdzie mieszkamy [wydzielony]

Post autor: KenyBDG »

jak chcesz....ale jesli chodzi o dotarcie ...to za pomoca telefonu dojecie kazdy handlowiec.....bys nie uwierzyl do jakich kliento w tej chwili jezdza moi handlowcy ;)
ODPOWIEDZ