HELP//Ed77 w orange

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
aga_q

HELP//Ed77 w orange

Post autor: aga_q »

witam
kilka dni temu nabyłam to cudo i zainstalowałam na kompie. Wszystko ładnie pięknie, zasięg mam dobry, ale zamiast umówionego transferu danych ciągle mam średni na poziomie 0.0kb/s chwilowy 0.0 maksymalny jak skoczy na 2,3 to już <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> radocha :). Korzystanie z tego netu jest praktycznie niemożliwe, strony odpalają się po kilka minut. Od razu zastrzegam - mam go 3 dni i nic nie ściągałam więc żadne limity nie moga być przekroczone. Potzrebuje tego netu tylko do komunikacji z mężem przez skype i niestety lipa. Co może być nie tak?
Pablo

Re: HELP//Ed77 w orange

Post autor: Pablo »

Witam,

Nie miałem z nim żadnych problemów w Orange. Ogólnie dziwna sprawa bo urządzenie bardzo dobrej jakości. Używałem na kilku PC i laptopach i żadnych problemów.

Pozdrawiam
klient orange

Re: HELP//Ed77 w orange

Post autor: klient orange »

witaj!!! ja też miałem ten problem co Ty - transfer 0!!! zadzwoniłem do BOK, powiedziałem co się dzieje, konsultant przyjął zgłoszenie i przekazał do działu technicznego - po paru godzinach było już wszystko OK. Zadzwoń do BOK!
Awatar użytkownika
Demon
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 427
Rejestracja: 2006-02-24, 16:32
Lokalizacja: RACIBÓRZ

Re: HELP//Ed77 w orange

Post autor: Demon »

Modem jest całkiem przyzwoity bezproblemowy a, jak masz takie problemy jak piszesz to albo zrobiles coz zle lub nie do konca nieprawodlowo.Jesli masz taki transfer jak piszesz to na forum jest opisane jak dzialac z pomarancza zeby poprawic sobie jakosc usług.Poszukaj a znajdziesz.Te porady pomogły juz nie jednej osobie.
Pozdro!!!
pawel28

Re: HELP//Ed77 w orange

Post autor: pawel28 »

Witam ja tez mam ed77 i nienażekałem na sam modem tylko na orange napoczątku było dobrze potem szybkośc spadłą do 20 po długotrwałej walce mam teraz w granicach 120 .dzwoń do nich i walcz pozdrawiam
aga_q

Re: HELP//Ed77 w orange

Post autor: aga_q »

dzięki!
zadzwoniłam i momentalnie sie poprawiło. W miedzyczasie przejrzałam forum i znalazłam tone info, jak radzić sobie z orangem, tak więc lada chwila a wpiszą mnie na czarną listę najbardziej upierdliwych klientów.
Ciesze sie ze dosatałam namiar na to forum!!!
Przydaje sie!!
pozdrawiam
aga
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: HELP//Ed77 w orange

Post autor: Czarek88lol »

hehe:P no tak to z Nimi jest:P ja chyba jutro znowu dzwonie do BOK:D transfer znowu jakby obcięli:D teraz jak tylko mi sie cos nie spodoba to do nich dzwonie:) ja płace-ja wymagam:D

pozdrawiam:D
ODPOWIEDZ