kilka pytań

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
acprzemu
Stały użytkownik forum
Posty: 138
Rejestracja: 2008-02-23, 09:48
Lokalizacja: Cięćk

kilka pytań

Post autor: acprzemu »

Witam
Mam kilka pytań dotyczących OFP
Mieszkam 7km od najbliższego btsa teren po lini prostej jest bardzo zalesiony w 50% , zamierzam wziąć na prube lecz jeszcze niemaja w salonie Axesstel MV410 niedługo będo mieli , jaka może być przewidywalna prędkośc ? Zaraz za moim domem stoi nowy dom który się buuduje i na którego będzia padał sygnał ponieważ znajduje się on na lini prostej tam gdzzie jest nadajnik wmiejscowości Wejdo czy by przeszkadzał . Czy ta antena będzie dobra ? http://www.dipol.com.pl/antena_freedom_ ... _A6910.htm
ttomek90
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2009-02-13, 16:24
Lokalizacja: Iwonicz

Re: kilka pytań

Post autor: ttomek90 »

Jak najbardziej antena jest poprawna (dedykowana do axess-tela Orange). Nie da się tego tak na 100% określić, czy internet będzie działał dobrze czy nie i z jaką prędkością. Prędkość zależna jest też od tego (w wypadku CDMA) ile osób w Twojej okolicy będzie korzystało z tego samego BTSa. Masz miesiąc próby, więc weź. Na początku nie kupuj też anteny, może się okazać, że bez niej będzie dobrze działało, jeśli nie, zakup antenę. Jeśli i to nie pomoże, zawsze modem można zwrócić (byle przed upływem miesiąca).

Swoją drogą, polecam tego neta.
Awatar użytkownika
acprzemu
Stały użytkownik forum
Posty: 138
Rejestracja: 2008-02-23, 09:48
Lokalizacja: Cięćk

Re: kilka pytań

Post autor: acprzemu »

W mojej okolicy z tego internetu korzysta bardzo malo osób ponieważ wszyscy wkoło mają dostępdo szerokopasmowego internetu tylko nie moja miejscowość .
ODPOWIEDZ