Orange CDMA

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
TommekG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-12, 14:21
Lokalizacja: podlaskie

Orange CDMA

Post autor: TommekG »

Pozostało mi w Orange 3 miesiące internetu Orange Free zastanawiam się nad wzięciem Orange Freedom Pro-CMDA .Jestem w zasięgu EDGE prędkości jakie osiągam to 140kb/s max.Czy warto to wziąć ?Mieszkam w miejscowości Górki Sypniewo chyba bedę w zasięgu cmda
Ostatnio zmieniony 2009-03-27, 21:03 przez TommekG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Orange CDMA

Post autor: Blido »

TommekG, nie CMDA, a CDMA (Code Division Multiple Access). Ja gdybym miał EDGE, brałbym bez wahania. Większe prędkości, znacznie niższe pingi... U mnie jest dostępne HSDPA Play-a, a mimo to chyba wezmę OFP jak skończy mi się umowa na BC.
TommekG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-12, 14:21
Lokalizacja: podlaskie

Re: Orange CDMA

Post autor: TommekG »

Czy jest taka możliwość jak teraz jestem w Orange free czy mogę emigrować do orange free pro .Bo tak to bym musiał płacić dwa abonamenty ?.I jaki kosz jest tego wszystkiego

249 -modem + 49zł aktywacja =298zł za wszystko
zetes
Stały użytkownik forum
Posty: 83
Rejestracja: 2009-02-23, 15:38
Lokalizacja: woj.świętokrzyskie

Re: Orange CDMA

Post autor: zetes »

Mnie się nie udało :( Jestem w Orange free do maja. Kupiłem Pro ale wcześniej pisałem o rozwiązanie umowy ze względu na bardzo dużą awaryjność sprzętu. Przez 2 lata - 5-ć razy karta sim 2 razy zasilacz i dwa razy modem. (udokumentowane). Odpowiedzieli, że oni świadczą usługi telekomunikacyjne a sprzęt ich nie obchodzi. Rozumowanie postawione na głowie bo warunkiem zawarcia umowy był zakup sprzętu który oni proponowali. Reasumując. Płacę dwa abonamenty :hyhy:
TommekG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2009-03-12, 14:21
Lokalizacja: podlaskie

Re: Orange CDMA

Post autor: TommekG »

i taki koszt miałeś przy zakupie



249 -modem + 49zł aktywacja =298zł za wszystko
zetes
Stały użytkownik forum
Posty: 83
Rejestracja: 2009-02-23, 15:38
Lokalizacja: woj.świętokrzyskie

Re: Orange CDMA

Post autor: zetes »

Też nie do końca tak. Jeśli zasięg jest nie pewny wtedy kupuje się w opcji "na próbę". Koszty wynoszą: sprzęt 249 (dokładnie to 248,99) + aktywacja 69 = 318 zł za wszystko. Koszty za sprzęt (jeśli się nie sprawdzi) mogą byc zwrócone w całości, natomiast koszty aktywacji nie podlegają zwrotowi. :(

Jeszcze tylko nie rozumiem dlaczego Tommek G odpowiada sam sobie? :szok:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Orange CDMA

Post autor: zDaleKi »

zetes pisze:Jeszcze tylko nie rozumiem dlaczego Tommek G odpowiada sam sobie?
Odpowiedzi na te pytania i dyskusja o języku wydzielona tu: >KLIK<
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ