Zasięg WiMax Netia

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Jakiego providera wziąć?

Netia
12
86%
Era
2
14%
 
Liczba głosów: 14

purban23
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2009-02-18, 13:40
Lokalizacja: Starachowice

Zasięg WiMax Netia

Post autor: purban23 »

Chciałbym zakupić internet WiMax ale nie wie ktoś jakie są koszty stacji klienckiej w Netii, bo nigdzie nie jest napisane? Oraz jaki jest zasięg? Oraz mam pytanie z kt.orego providera wziąć z Netii czy z Ery?
Plicha
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2009-03-25, 19:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Zasięg WiMax Netia

Post autor: Plicha »

Sam szukałem tych danych, bo przymierzam się do WiMAXa w Krakowie i znalazłem taką stronkę, są tam pliki do pobrania z danymi których szukasz. Koszt instalacji samego internetu to 200zł/24mc. Niestety w Netii za sam internet trzeba płacić miesięcznie dodatkowo 30 zł za utrzymanie łącza :(

http://www.netia-krakow.pl/?menu=2
krystian93p
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 150
Rejestracja: 2009-02-23, 17:08
Lokalizacja: Polska

Re: Zasięg WiMax Netia

Post autor: krystian93p »

Zasięg neti znajduje się na stronie http://www.netia.pl/informacje,dla_domu,86,924.html
Izor
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2009-04-03, 21:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Zasięg WiMax Netia

Post autor: Izor »

Kosztów stacji abonenckiej niema montaż jest gratis przez ekipe techników jedyna opłata to abonament. Sprawdź czy są promocje na www.netia.pl
Quest
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 204
Rejestracja: 2009-03-09, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zasięg WiMax Netia

Post autor: Quest »

Izor pisze:Kosztów stacji abonenckiej niema montaż jest gratis przez ekipe techników jedyna opłata to abonament

No nie do końca. Za sprzęt sie nie płaci, ale jest opłata aktywacyjna zależna od okresu na jaki weźmiesz umowę, od tego czy weźmiesz telefon do netu i od tego czy weźmiesz elektroniczny obraz faktury. Kwota ta waha się od 100 do 300 zł bodajże.
Izor
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2009-04-03, 21:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Zasięg WiMax Netia

Post autor: Izor »

Racja ale itak porównując to z erą to taniocha
ODPOWIEDZ