BlueSoleil

Pozostałe kwestie techniczne (sprzętowe i programowe) dotyczące internetu radiowego - np. konfiguracja firewalli, antywirusów, przeglądarek internetowych.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Lukas915
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-10-28, 17:26

BlueSoleil

Post autor: Lukas915 »

Wiem ze bylo wiele tematow na temat tego programu ale rozwiazania w tych tematach na temat mojego problemu nie znalazlem..A wiec po kolei:
Kupilem sobie bluetooth zainstalowalem sterowniki program BlueSoleil ktory z plyta byl zalączony i niby wszystko wporządku. Telefon wykryje wlacze okienko zeby wyslac pliki do telefonu. wybieram sobie w kompie jakis obrazek kilkam kopiuj i w okienku do wgrywania kikam wklej. i pokaze ze wklejono i pasek wgrywania nie rusza. dlaczego?do kompa wszystko ok. Dlaczego mi ten pasek nie rusza, ktos tez uzywa tego programu i mi pomoze? Czasami to nawet mi sie program wylaczy jak wklei. Cos mam zle ustawione? Mam SE k700i
Awatar użytkownika
crow6
Stały użytkownik forum
Posty: 113
Rejestracja: 2006-04-26, 22:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: BlueSoleil

Post autor: crow6 »

Przede wszystkim napisz jaki masz system operacyjny? Poza tym dobrze by bylo gdybys przetestowal kluczyk (BT) na innym komputerze aby upewnic sie, ze nie jest uszkodzony...
A jak BlueSoleil sie wywala to jest jakis komunikat bledu?
Gott ist ein Popstar ]:->
Oziek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-11-29, 22:26

Re: BlueSoleil

Post autor: Oziek »

Witam, mam podobny problem. Mam win XP SP2 i bluesoleil 2.3.0.0 Pl. kom motorola v500)
Program widzi normalnie komórkę , łączy się z nią. Pokazuje się nowe okno "zdalny współdzielony folder" i są tam foldery audio video itd. Gdy wchodze w folder normalne kopiowanie/przenoszenie na PC jest możliwe, natomiast gdy biorę jakiś plik z PC i próbuje go pzrenieść/skopiować do tego folderu to wyskakuje błąd --> " http://img78.imageshack.us/img78/4811/untitled2wy3.jpg " (kopiowałem plik u2 - zajmuje 1 mb ) . Nie wiem co się stało ? Przecież wszytko działa dobrze
ODPOWIEDZ